Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Малко помощ за Pro Engineer 2001  
Автор wenn (wenn)
Публикувано18.02.03 01:21



Има ли някой идея защо не мога да подкарам гореспоменатата площад Славейковска програма след като съм изпълнил всички инструкции в директория кейген.
С ХР съм имам мрежова карта интернета ми е на кабел.
Иска ми постоянно лицензния ключ , аз му го посочвам в коя директория е и ми иска някаква workstation
Имам желание да се запозная с програмата ама не ще и не ще да тръгне
Ще съм благодарен за всякакви съвети



Тема Re: Малко помощ за Pro Engineer 2001нови [re: wenn]  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 08:10



Приятелю и аз имам същия проблем със същата (площад Славейков) програма.
Що се отнася до Workstation -а , можеш да си го провериш от Command Prompt като напишеш net config workstation , но и това не вярвам да ти помогне ,поне на мене не е.
Ако случайно се оправиш по някакъв начин пиши ми на badboby@abv.bg ще съм ти много благодарен.




Тема Re: Малко помощ за Pro Engineer 2001нови [re: wenn]  
АвторJV (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 09:42



Пробвай да инсталираш ръчно мрежова карта.Win 2000 и XP позволяват такава инсталация дори и да нямаш физически инасталирана такава.
Просто след като не се открие нов хардуер кажи че ще го добавиш ръчно.
После знаеш System information -> Componets -> Network -> Adapter.Обикновенно тази карта е последна или предпоследна,взимаш MAC адреса и действаш по инстукцията.

Надявам се да тръгне.Ако не ще му мислим



Тема Re: Малко помощ за Pro Engineer 2001нови [re: wenn]  
Авторkoлera (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 05:47



И аз имам проблеми със същата програма, но от различно естество. По време на инсталацията, когато стигне до екрана където трябва да си избера операционна система, ми дава само една опция - Win'95, a аз съм с XP. Поради липса на избор, избирам Win'95 и продължавам нататък. Инсталацията завършва нормално, с лиценза няма проблеми. Обаче, като стартирам програмата, ми заявява че не можела да си намери някакви файлове и директории и не иска да тръгне. Някой има ли идея как да се справя с този проблем?
Когато я купувах от Славейков, изрично питах дали върви под Win'XP. Те ли са ме излъгали, или аз нещо бъркам?



Тема Re: Малко помощ за Pro Engineer 2001нови [re: koлera]  
Автор wenn (wenn)
Публикувано23.02.03 15:54



Колеги намерих един универсален крак за програмата в Kazaa-ta.
Големината му е около 911 кбайта.
Ако не го намерите мога да ви го пратя, някой да го пробва, аз се опитах , явно може да свърши работа, но ме хванаха нервите и вече цяла седмица не мога де седна и да го пробвам отново.
Дават го универсален за 2001 версия.



Тема Re: Малко помощ за Pro Engineer 2001нови [re: wenn]  
Авторkoлeraтa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 05:34



Аз не успях да го намеря. Можеш ли да ми го пратиш на jelezar@yahoo.ca да го пробвам и аз? Благодаря ти предварително!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.