Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak se otpe4atva na Autocad2000 i kade  
АвторDamb (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 22:39



Moje li nikoj da i pomogne i da mi kaje kakvo da napravia ili kade da otida za da mi razpe4atat moite fajlove na Autocad 2000, koito napravih, zastoto ne znaia kak. Poso`ete mi niakoe takova mesto, zastoto kadeto ima ploteri vse niamat Autocad 2000 za da mogat da mi gi razpe4atat. Blagodaria predvaritelno !



Тема Re: Kak se otpe4atva na Autocad2000 i kadeнови [re: Damb]  
АвторJoro_Bs (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 23:22



Hi!
Ne moga da opredelq dali si ot Sofiq,no ako si ot tam, ima dosta mesta.V momenta se sestam za Studentsi grad.Kakto moge vseki da se doseti-tam ima vsi4ko. :)Purviq adres za kojto se sestam e bl.36.Mislq,4e i cenite im ne sa mnogo visoki.Vuv UASG( Universitet po Architectura Stroitelstvo i Geodeziq) ima pak.Na bul. Hr.Smirnenski e.Ako iska[ oste adresi ste pomislq pak, no mislq 4e za sega tezi sa dostatu4ni.Ima6e edna firma v "Dianabad",ako iska6 i za neq moga da ti opi6a kude se namira.
Uspeh pri razpe4atvaneto.


P.s.Pazi si purvata razpe4atka.Sled vreme e mnogo priqtno da vidi6 kak si zapo4nal.
Pozdravi.

Joro_Bs



Тема Re: Kak se otpe4atva na Autocad2000 i kadeнови [re: Damb]  
Автор bst (~!~)
Публикувано31.08.02 00:28



ima niakolko nachina
edinia e da si instalirach driaver za plotera i da si printenesh prez nego kam fail, posle nosish faila na plotera. drigua e da exportirach kam niakav raster, az taka pravia ot SolidWorks, za AuroCAD ne znam dali ste stane. Moje da is zapichech cherteja za po niska versia kakvato imat pri plotera.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Kak se otpe4atva na Autocad2000 i kadeнови [re: Damb]  
Автор2OOO (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 21:14



В Студентски град - блокове 35 и 36. Когото и да питаш там - ще ти каже къде са плотерите (има 5-6). А ти в менюто за печат избери опцията Print to file и си направи файлче. Не е лошо предварително да се информираш за модела на плотера, който ще ползваш, и да помолиш да ти дадат драйвъри за него (макар че повечето плотери са съвместими помежду си). Инсталираш ги на твоята машина и после в менюто избираш съответния модел. Доколкото си спомням, има плотери НР 430, 650...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.