Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема SolidWorks2001  
Авторdigital (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 13:48



Привет на всички ползуващи CAD системи.Аз имам следния проблем свързан със SolidWorks2001.
Тъй като сега я уча тази програма реших да започна от примерите дадени към нея и именно когато
тръгнах да правя "Thin feature"-от (chapter 9) изпълнявайки командата "extruding thin feature"
Windows98SE ми връща съобшение за грешка "page fault at address….." и SW2001 се изключва,
Интересува ме дали това е грешка в SW2001 или е проблем с Windows-a който ползувам./Грешката е свързана с krnl32.dll т.е. ядрото на Windows98SE/.Процесора ми е AMD К7 така , че не вярвам проблемът да е от това.(заная за проблема с К6 и pach-a за него.
Ако някой знае за подобен проблем нека отговори.



Тема Re: SolidWorks2001нови [re: digital]  
Автор bst (~!~)
Публикувано11.01.02 13:53



Problem s WIN nai veroiatno. Mnogo e nepriatno tova. Mojebi SW nesto se gelpi s pametta. Za da razberech tochno kakvo stava, prepichi si tochno saobstenieto za greshko, tochno sas adresa. Idi na Microsoft.com i ot Knowledge base potarsi tova saobstenie, moje da ti dade smislen otgovor, az sam uspiaval da si recha taka problem.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: SolidWorks2001нови [re: bst]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 17:06



Имах подобен проблем със SW2000 оказа се че при мен за всичко е виновен драйвъра на видео картата. 3 различни драйвъра които са за една и съща карта - SW2000 върви само с единия от тях. SW99 вървеше и с трите.



Тема Re: SolidWorks2001нови [re: dp]  
Авторobul (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 02:20



Ako imash wazmojnost sloji si WIN2000, moje da slojish i WIN98 i WIN2000 ako imash dostatachno miasto.Problema ti moje i da ne e w towa no sas sigurnost SW2001 shte se darji po dobre s WIN2000



Тема SolidWorks2001нови [re: obul]  
Авторdigital (Нерегистриран)
Публикувано13.01.02 08:03



Привет отново. Тъкмо когато бях решил да проверя каква е тази грешка която излиза при блокирането на SW2001 на сайта на Microsoft при поредния опит да изпълня операцията Boss-extrude маркирайки отметката “Thin Feature” и натискайки ОК започна да се проявява друга грешка, която изглежда по смислена от предишната т.е свързана е със самия SW2001 а не с Win98SE .A ето и самата грешка, която излиза: “SLDWORKS caused an invalid page fault in module SLDUI.DLL at 018f:0307b93c….”.
Всичкото това не е свързано с промени по Win98SE от моя страна . Интересното е ,че преглеждайки този фаил забелязах ,че е модифициран съвсем наскоро и може би затова грешката се е прехвърлила от Win98 към SW2001. Така , че въпросът е дали да търся този фаил SLDUI.DLL от друг добре работещ SW2001 и да го подменя или да търся т.н. Service Packs. Какво всъщност представляват те и какви проблеми решават тези Service packs?



Тема Re: SolidWorks2001нови [re: digital]  
Автор bst (~!~)
Публикувано13.01.02 15:32



Ima SP 11 veche sa SW2001, ne znam kakvi problemi reshava, az sam niamal problemi do sega sas SW. Ako mojech si instalirai win2000, moje da ti se reshat problemite, win98 e nai bugavia win koito e zilizal.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема za SP-kaнови [re: bst]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано13.01.02 15:55



ako stava za vupros ima i 13 ... to est na men mi go dadaha,
ama njakuv spezjalen 0-13, to est ako do sega ne si slagal SP-ove
kato men ... sega drugata glupost e 4e iska pone SP 0-0 za da zapo4ne
vuob6te instalazijata ... sturotija



Тема Re: za SP-kaнови [re: outfaced]  
Автор bst (~!~)
Публикувано13.01.02 19:40



Da, SP sa na takav princip, az sam s 10 i mi triabva 10-13 eventualno.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: za SP-kaнови [re: bst]  
Авторi_taka (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 18:12



az sam veche s SP14



Тема Re: SolidWorks2001нови [re: digital]  
Авторxyz (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 09:38



SolidWorks2001 не работи с процесор AMD под Windows98.
При достатъчно памет (поне 128MB) качете си Windows2000, ако държите на Windows98 сменете процесора :(.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.