Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> CAD/CAM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема i-deas  
Авторcando (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 19:47



tursia password za i-deas 8 master
nqkoi moje li da pomogne?



Тема Re: i-deasнови [re: cando]  
Автор bst (~!~)
Публикувано25.11.01 23:45



dai si e-mail
imam nesto

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: i-deasнови [re: bst]  
Авторcando (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 20:39



maila mi e al_lukanov@yahoo.com
blagodarq



Тема Re: i-deasнови [re: cando]  
Авторsharp (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 10:25



abe brother otkyde go wze tozi i-deas. Ubih se da tyrsia i na powecheto mesta ne sa i chuwali za nego, A SAMO KAKWA BLAGINA E!! PROSTO WISHA KLASA



Тема Re: i-deasнови [re: sharp]  
Автор bst (~!~)
Публикувано30.11.01 17:06



Znam ot kade da se svali i-deas 8
1200 MB na 2 CD-ta e, no miamam kade da pusna da tochi 2 dena.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: i-deasнови [re: bst]  
Авторhackgirl (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 16:53



Az imam kyde do go tocha, no posle - paroli?



Тема Re: i-deasнови [re: cando]  
АвторlvanTankov (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 17:13



A za 9-kata?



Тема е айде някой да каже денови [re: lvanTankov]  
Автор outfaced (познат ;-))
Публикувано09.12.01 21:15



от къде може да се с дръпне тва, щот яавно си струва ...
гледам днеска във вестника реклама...то ест има си
офицялен дистрибутор за България, който предлага и обучение
и фул сървиз , е тва ако си ги купиш де ... ама пак е нещо



Тема Re: е айде някой да каже денови [re: outfaced]  
Автор bst (~!~)
Публикувано10.12.01 12:21



Poznavam oficialnia distributor v Plovdiv.
Ot tam ot kadeto ste go teglia si ima i crack i vsichko.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: е айде някой да каже денови [re: bst]  
Автор lvan_Tankov (минаващ)
Публикувано15.12.01 01:42



obadi mi se
IvanTankov@netscape.net



Тема Re: е айде някой да каже денови [re: outfaced]  
Автор8787 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.02 12:39



ot edin mesets go ima na ploshtat "Slaveikow"



Тема Re:tursiaнови [re: 8787]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 20:07



tursia mold base library za i-deas 8



Тема Дистрибутор???нови [re: bst]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 01:07



bst, много ми е интересно кой пловдивски дистрибутор познаваш лично при положение, че в Пловдив изобщо няма дистрибутор на I-DEAS??? Единственият дистрибутор е в София и е фирма "ИНТЕХНА". В Пловдив може да има хора, които работят с I-DEAS, но вярвай ми - ако някой ти в казал, че е дистрибутор - просто те е излъгал. Аз познавам един в Пловдив, който работи с I-DEAS и е лъжец!!!



Тема Re: i-deasнови [re: cando]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 01:21



Не се лъжете , момчета , с тази I-DEAS. Разбира се това е въпрос на личен избор. Първото ми впечатление от I-DEAS е изключително дървения му интерфейс. Честно! От друга страна колко фирми в света работят с I-DEAS и колко с други системи? До колкото знам от автомобилните фирми единствено FORD MOTOR я ползва. И то както разрах FORD MOTOR са изкупили SDRC, която пък разработва I-DEAS. От тук нормално е FORD MOTOR да ползват I-DEAS, нали? Верно е, че фирмата, SDRC разработва и софтуер за NASA, но аз ще ви кажа, че и цял куп други фирми разработват софтуер за NASA.
И като си бачкаш на I-DEAS какво получаваш? Една програма, която в България се ползва на 5 - 6 места, която трудно се краква, която има грамадни системни изисквания и която още по - трудно се ъпдейтва.
Ако няма да ползваш повечето и модули просто е безмислено да качаваш не само I-DEAS, ами която и да е CAD/CAM/CAE система от високо ниво. Сложи си някоя от средно ниво (например SOLID WORKS) и да ти е мирна главата.
Ако ти трябва от високо ниво - по - добре да не е I-DEAS. Това е то моето мнение.



Тема Re: Дистрибутор???нови [re: Toдop]  
Автор bst (~!~)
Публикувано08.02.02 12:50



Kade se namira tozi LAJEC. Kaji mi gore-dolu miastoto.

Ne pitam zastoto iskam da se karma s teb, prosto iskam da znam dali i men ne me lajat.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: i-deasнови [re: Toдop]  
Авторlambo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 18:15



Koj sa visokoto nivo?



Тема Re: Дистрибутор???нови [re: bst]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 01:21



Извинявай, че се забавих с отговора толкова време! Имах проблеми с компютъра ми, но сега всичко е вече наред. Та този лъжец се намира в квартал Тракия. Има правило във форумите да не се цитират имена и затова не го публикувам. Но ако искаш на e-mail, няма проблем. Още веднъж - извинявай, че се забавих!



Тема Re: i-deasнови [re: lambo]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 01:32



Ами например I-DEAS нали? PRO ENGINEER... Не съм работил никога с PRO ENGINEER. Не я познавам, може би е супер. Знам, че е правена повече от математици отколкото от инженери и поради тази причина не била много удобна. Но това съм го чувал и може да се окаже и пълна глупост. За мен "яка" система е CATIA. Малко съм работил с нея. Тепърва трябва да се уча, но все пак имам впечатления. Освен това погледни световния опит. CATIA е може би най - разпространената система в света. Фирмата BOEING работят с нея. MERCEDES също. За мен това е достатъчно.
Виж - да не се разберем криво. Не че I-DEAS е лоша програма, а пък примерно PRO ENGINEER е хубава. В крайна сметка не тя проектира - проектираш ти, а тя просто ти помага.



Тема Re: Дистрибутор???нови [re: Toдop]  
Автор bst (~!~)
Публикувано24.02.02 12:13



da, izprati mi na e-mail, mnogo mi stana interesno, i sasto zasto tvardich taka.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: i-deasнови [re: cando]  
Автор magesnik (непознат)
Публикувано06.03.02 10:03



С интерес изчетох всички мнения по темата. Не съм работил с I-deas, нито с Pro/E. Всъщност всеки работи с каквото намери, с каквото е викнал, с каквото му каже шефа, или с каквото може да си позволи. Тези, които нямат компове още бачкат на молив като грешни дяволи. Пробвах SolidWorks, но не ми харесаха някои неща, други пък са полезни. Продължавам да се кефя на MDT (6-цата е стабилна, пък и сърфейс-моделера вече е параметричен). Autodesk Inventor пък е много добър за солиди, ама няма никакви приложения за него (почти). Та с това май се поизчерпа темата за различните 3D CAD-ове.



Тема Re: е айде някой да каже денови [re: 8787]  
Авторbroto (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 19:06



instlirah go, no njama help library i bibliotekata s boltowete ne se instalira.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.