Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 10.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Коронанови  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано07.03.20 00:17



Сякаш малко ни бяха проблемите...Какво ще кажете?



Тема Re: Коронанови [re: pesho.konia]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано07.03.20 03:12



Пеше, седиш и не мърдаш. Потапич. Забравяш си за пътуване и омешване с навалици. Имам предвид самолети, крууз кораби, и т.н. Миеш ръце, не търкаш очи и ....... каквото дойде. В ръцете на Бога сме.



Тема Re: Коронанови [re: pesho.konia]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано07.03.20 20:35



по-вероятно е да се самоубиеш отколкото да фърлиш топа от корона. Пий една Корона и си свиркай.. иначе шъ бачкам повече от в къщи и ще пътувам по-малко с влака.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Пешонови [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано01.04.20 19:41



След тази хуйня нищо няма да е същото, виж на къде отива света и се приготви за промяната!!



Тема Re: Пешонови [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано12.04.20 16:44



Аз се каних на стари години да започва голямото ебане. Ако не изчезне тая корона направо не знам на коя ще и е до ебане. И бях такъв фен на Европа. То вече в самолет не може да се ходи спокойно.



Тема Re: Пешонови [re: King.]  
Автор GONE (минаващ)
Публикувано23.04.20 07:13



Кинге, кво праиш ве, селски? я кажи колко лапета направи вече?
я кажи сега, накъде мислиш че отива света. аз съм оптимист за ваксина, демек вярвам че най-много до две години (надявам се да е по-рано), никой няма да го е страх от този вирус. с други думи промяната я виждам само времено. я кажи ти как ги виждаш нещата?
ай наздраве!



Тема И на мен ми се ебе много..нови [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано16.06.20 06:31



На дебело взех да налитам, защо ще питаш?
Ами защото като се надупят гъзовете им стават едни такива хубави, кръглинки.., а слабото кокалите изкачат отстрани, то направо ти се отщява, слава богу, че жена ми е от XL модел, хубаво е човек да ебе голям гъз, а и народът не случайно е рекъл: " Голям майстор на голям тезгях работи!"
Аз съм оптимист, това ще отмине и ще ебем много, в продължение на дълги години, само че в момента имам проблем, жена ми не ми дава, щото мисли, че искам да и направя още едно бебе ( което си е голата истина да го еба), след като сложи спиралата ще се включа с ъпдейт !!! :)))



Тема Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: GONE]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано16.06.20 06:40



3 имаме, Бог да ги пази и да са ни живи и здрави, но в главата ми се върти #4, още повече, че само 1 син имам, а винаги съм искал да са 2 братя да се опират един на друг и да се пазят един ден стария като хвърли топа!!!
За тези вируси, какво да ти кажа, виж как са нещата, далавери ще се завъртят много тук и там, гледай да имаш кеш само, явно го има вируса, но е опасен само за възрастни със слаба система( то на запад кой ли има силна имунна система с тези лайна къде ядем?)
Аз живея в Монтреал, където има над 50к заразени и 5к умрели, всеки ден съм сред хората, ни маска ползвам ни ръкавици, досега не съм ни чул, ни видял някой да е болен, ей това мога да ти кажа, от къде идват тези цифри, не знам?
А може би ги мислят от гъза си с цел спекулативно сваляне на цени на естейт и бизнес, и това няма да ме учуди, аз само чакам с натоперен кур, събрал съм малко кеш, що няма да си купя нещо на тънкана?



Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: King.]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано17.06.20 21:13



> 3 имаме, Бог да ги пази и да са ни живи и здрави, но в главата ми се върти #4, още повече, че само 1 син имам, а винаги съм искал да са 2 братя да се опират един на друг и да се пазят един ден стария като хвърли топа!!!

я кажи ти научи ли синковеца да не пипа? и аз на времето заемах пари от чантата на майка ми па ето човек излезнах



Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано18.06.20 01:24



Аз - стотинки от джоба на панталона на дядо. Колко малък съм бил, панталонът закачен, аз на столче, да си взема десет стотинки, за две вафли. Той винаги имаше повече стотинки, но аз си вземах само 10 или 15. Две или три вафли.
Да почива в мир. И аз като теб, не съм влизал в затвор. Растял съм и съм бил гладен тогава.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.