Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема CNN  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.10.20 23:14



Абе, гледам, тия червеи в CNN сън не ги хваща ? Нямат търпение да чуят, че Трамп е умрял. Впрегнали са една армия предатели и всички напъват за смъртта на президента. Толкова долни хора никога не бях виждал в живота си. А преди 25 години лягах и ставах с техния канал . Сега поглеждам само за секунди, два три пъти на ден, тегля им една майна и ги превключвам.





Тема Re: CNNнови [re: Koftia]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано05.10.20 02:48



СиЕнЕн са нещо средно между ИТАР-ТАСС и в-к Правда - абсолютно негодна за консумация медия изпълнена основно с политическа пропаганда която така извърта информацията от основните събития за деня че не можеш да разбереш за какво иде реч.. Така че не ме занимавай с тях..

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 05.10.20 03:43.



Тема Аз няма да забравя..нови [re: Koftia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано12.10.20 05:45



Олимпиадата в Русия коя година беше не помня, но когато взеха Крим, същата година.
Та тея лайнари, CNN, бяха намерили една дупка на шосето, беше пропаднало нещо и я показваха всеки божи ден, даже рубрика направиха за дупката, всеки ден един лайнар ходеше до дупката да види дали е там още и да яде малко лайна за Русия, след 3-4 дни Руснаците видяха и я поправиха и тези тука умряха от скръб, че няма за какво да ядат лайна.
Тогава още ги намразих и осъзнах, че са по големи лайнари и от нас, което си е ебати постижението да го еба !!! :)



Тема Re: Аз няма да забравя..нови [re: King.]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано12.10.20 16:46



Си Ен Ен е образец на тотално цензурирани и изключително политизирани новини , където степента на политизация преиначава новините до такава степен че стават фейк нюз. До такава степен са усъвършенствали изкустовото да преиначават новините с техни интерпретации и да филтрират всички новини които не им изнасят че дори Ленин и в-к Правда могат да им завидят. Всъщност Работническо Дело на времето беше по-обективна медия от Си Ен Ен.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 12.10.20 16:40.



Тема Re: Аз няма да забравя..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано12.10.20 18:01



Спомням си как Рик Санчес им каза ебете си майката и напусна. Другата ключова дума няма да я споменавам тука, от уважение към клубари.



Тема Re: Аз няма да забравя..нови [re: Koftia]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано12.10.20 23:37



Естесвено там само ЗКПЧ-та са останали да ни осведомяват за новините

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Аз няма да забравя..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано13.10.20 00:40



И Династията Куомо. Бащата най-мразената фигура в New York State.



Тема Re: CNNнови [re: Koftia]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано23.10.20 07:18



То живота ще мине...кой нормален човек изобщо гледа телевизия. Не само постоянното облъчване от социалните мрежи и интернет, ами остава и тоя рекламно-политически бълвоч да гледам като Фокс, СНН. Ужасни са. А за американския политически живот освен да се посмеем и да поцъкаме с език каква излагация е, друго не знам какво да се говори.



Тема Re: Аз няма да забравя..нови [re: King.]  
Автор Paid da cost 2b da boss (O.G.)
Публикувано27.10.20 22:34



Тва че снн са келеши е ясно, но хич не ми реви за мерзката орисия на нещастните блядове, техната мамица окаяна жалкая трижди несретная!! Ше си натягат парцалите и ше кърпят изкъртения калдъръм по калните им коларски коловози щом се натискат с големите олимпиада да организират, деееба техната гладна изпосталяла страдалческа душица колхозническа!!! Снн ги прати на майната им по принцип добре, ама тука кански рев и вой на онеправданост се едно улавите кореспонденти от Снн лично с кирка са изровили дупката у разхлопчения съвецки асфалт ебати, аман вече от русофилски лиготии!



Тема Re: Не бе приятел..нови [re: Paid da cost 2b da b]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано29.10.20 17:07



Аз не съм русофил (макар че съм ебал много рускини и когато ми падне винаги отстоявам с гордост нашата Българска чест, а и те си обичат да ги пори човек като шарани)
Шосето беше чисто ново, но на едно място беше пропаднало, аз обърнах внимание на негативизма на CNN, вместо да се насочат към хубавите неща и да отразяват Олимпиадата ( заради което са там в крайна сметка), те се хванаха на лайняна клечка, това имах предвид, не че много обичам Руснаци, виж Рускини на задна прашка, винаги, специялът ми е да ми се насерат в ръцете след дълбоко анално дълбане, след това от унижение ли, от страхопочитание ли, ти стават

роби до живот, имам една такава, 66ти набор е, сега да реча, пак ще и го сложа отзад...!!! :)))

Редактирано от King. на 29.10.20 17:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.