Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вицето на Байдън?нови  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано24.06.20 05:13



Чудя се кой ще бъде вицето на Байдън. Искрено се надявам да е Ейми Клобушар за която исках да гласувам на първичните. Не бих искал да е Камал Харис ма не бих се учудил да му я натресат. Вашите прогнози?

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано25.06.20 01:57



Бе, то и Джон МакКейн искаше да шиба лъскава кака навремето, но не му стана играта. Сара Пейлън. Чак в Аласка я намери. Сега този old fart не знам в какво се е прицелил. Не ги следя, дори и не пускам телевизор. Докато не тръгнат спортовете, нищо няма да пускам. Освен ако се запукат (накъдето и клонят нещата).





Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: Koftia]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано25.06.20 02:02



Ooppss.....отидох да я видя. Каката си е ОК, на външност, мой тип. Но иначе, демократка, не е за мен. За останалото не мога да имам мнение що за птица е.





Тема Re: Вицето на Байдън? [re: lsrael Thornstein]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.08.20 03:09



Изглежда ми че единственият начин сащ да имат президент от който нищо не зависи е да изберат Байдън. Много ми се ще да не видя такъв провал на сащ.



Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано19.08.20 03:50



То ясно е че свитата на Хилари ще бъде на власт през следващите 4 години. Камала не е глупава, комбинативна е, тя ще е на власт, не Байдън.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано20.08.20 02:00



На власт ще е е Тръмп. Марк май уърд.



Алцхаймера и щерката на робовладелеца са толкова вероятни победители, колкото един макак от зоологическата. Ако демократите искаха да спечелят трябваше да сложат някой ремоутли избираем, примерно Тулси Габард. Но горе-долу всеки без алцхаймер щеше да свърши работа...



Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано20.08.20 02:57



Това е проекто идеята. Но няма вид на осъществима. Highly unlikely to ever happen.



Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: Koftia]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано20.08.20 05:14



Гледай сега мен малко ме интересува резултатът от изборите; по принцип не се интересувам от политика. Аз лично се чувствам отлично обикаляйки горите и реките на мойто село и нищо не ми липсва. Всъщност много е вероятно да не се разкарам до училището да гласувам..

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано20.08.20 05:15



Ма, то и аз. Даже и училище нямам. Иначе, директно бих желал да упражня правото си на глас. Но съм се клел в Кралицата, не в Боко, не в Star Spangled Banner.





Тема Re: Вицето на Байдън?нови [re: Flavia Junia Maxima]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано20.08.20 05:22



признавам си че така както не се интерсувам от политика така съм любопитен какво ще се случи на изборите.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.