Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 06.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Хелоунови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано08.08.20 02:34



Kак да има малко общо, като той е главно действащо лице, макар че вероятно е просто фронтмен, избран заради дълбоката си психопатия? Той финансира СЗО и се разбира с тях за сделки около обявяване на пандемии, когато няма изпълнено админстративното и научно условие за брой разболели се на глава от населението. Той работи върху ваксини за ковид, които са реално и по негово открито признание генетична модификация на индивида, на няколко фронта и за създаване на ваксинационен паспорт, без който не може да влезеш в магазина, да не говорим за летища, университети и т.н. Не следиш ли какво става?

Не виждаш ли, че истинските учени от цял свят са пропищяли, че това е измама и че фалшифицират данните за смъртни случаи?



Тема Интервю с Д-р Джуди Миковиц след час и нещонови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано08.08.20 02:35







Тема Re: Хелоунови [re: Flavia Junia Maxima]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.08.20 02:42



> Той финансира СЗО
И какво от това? Никой не еба*а СЗО за слива. СЗО е политическа организация без съществено значение по отношение на медицински въпроси.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 08.08.20 03:00.



Тема Re: Хелоунови [re: Flavia Junia Maxima]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.08.20 02:49



> Той работи върху ваксини за ковид ...

Мисля че го надценяваш. Той едва ли работи върху каквито и да било ваксини тъй като е дилетант в това отношение. Тои може да дава някакви суми и толкова.

които са реално и по негово открито признание генетична модификация на индивида
Неговото признание за този факт е без съществено значение, тъй като Гейц не е източник на медицинска информация. Между другото, повечето инфекционни болести които прекарваме ни модифицират генетично повече или по-малко. Е й?

на няколко фронта и за създаване на ваксинационен паспорт, без който не може да влезеш в магазинаш
Не бих се учудил ако такъв паспорт се създаде. Е и?

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Интервю с Д-р Джуди Миковиц след час и нещонови [re: Flavia Junia Maxima]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.08.20 02:54



Това интервю с тая другарка бас държа че ще го кръцнат от тубата скоро скоро..

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Хелоунови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано08.08.20 03:11



СЗО има власт да задължава страните членки да вършат определени неща. Според мен затова Тръмп напусна-за да си взима той решенията.
СЗО е измамническа организация, която се спонсирира от фирми и интереси и работи за тях, не за нечие здраве. Преди 10 г обявиха фалшива пандемия от свински грип, като за целта си изгласуваха промяна на условията за обявяване на пандемия. Целта беше да задължат държавите да купят ваксина и компании да направят трилиони. После ги разкриха, стана скандал, писаха из форбс и т.н за измамата...и нищо, всичко се потуши. И сега наново-нова фалшива пандемия с точно съяата цел, плюс и други цели, ала Оруел-глобален контрол, да не може да кихнеш без разрешение.



Тема Re: Интервю с Д-р Джуди Миковиц след час и нещонови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано08.08.20 03:16



да, така правят с нея, но става вайръл въпреки това



Тема Re: Хелоунови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано08.08.20 03:22



Той има завъшено средно образование само, така че естествено, че е дилетант. Той просто си плаща на специалисти да му направят инструмента за деполулация, нарчен ваксина за ковид.

Мне, тази информация от него е напълно достоверна и съвпадаща с това на всички учени, които работят по това. това не е спорен въпрос. Факт е.

Едно е спонтанна природна евентуална промяна в гени, друго е целева генна модификация.

Ако на теб не ти пречи да се искат принудителни медицински интервенции за да можеш да си купиш хляб, то не знам как да коментирам, освен че ще имаш шанс да провериш възгледите си. Според мен нормалните хора имат много против. Като съдя по протестите в световен мащам -така е, имат против. Но също факт, че има една част от населението, която може би е към 50%, която не схваща положението и ще иде да се модифицира и не им пречи паспорта и т.н. Надявам се да съм в друга вселена от тая група, честно.



Тема Re: Хелоунови [re: Flavia Junia Maxima]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.08.20 03:17



> СЗО има власт да задължава страните членки да вършат определени неща. Според мен затова Тръмп напусна-за да си взима той решенията.

В грешка си както и за първото така и за второто. СЗО обслужваше основно интересите на китайски върхушка и все още го прави. Аз си спомням как в началто на февруари пускаше комюникета че няма никакъв коронавирус и пътуването до Китай е напълно безопасно. Ако Тръмп беше затворил всички граници в началато на февурари сега щеше да се живее много по-спокойно тук. Също така СЗО няколко пъти отказват да приемат Тайван като член защото излагайки някакви безумни доводи които очевадно и бяха спуснати от Китайската комунистическа партия - и това при положение че САЩ даваха 10 пъти повече пари за издръжката на СЗО от Китай. Съвсем логично беше напускането на СЗО от САЩ.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 08.08.20 03:18.



Тема Re: Хелоунови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано08.08.20 03:28



Не съм в грешка.

Тръмп първо спря да ги финансира, обаче после и ги напусна. Така че не е само за пари, а за свобода от регулации. Не знам защо делиш компании от Китай, те са и Китайски, всякакви мошеници. Повечето ваксини в САЩ са напрвени в Китай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.