Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Да не забравяме и голямата папаляга!!нови [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано23.10.20 07:05



Така е, но мисля че това важи за по-големите ебачи. То с тая корона в Америка хора не се виждат, какво остава за ебане някой да отвори дума, че и няма къде да стане дума за такива неща. Няма партита, няма нищо.



Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: Flavia Junia Maxima]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано23.10.20 07:11



Споко, то хора няма, ти се притесняваш да не подведа някоя. Някой друг феминистки съвет имаш ли да ми дадеш или това е?



Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: pesho.konia]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано24.10.20 02:07



> Да не говорим че аз искам някоя готина пичка.
На готините пички акъла им е между краката - ОК за е$ане става. Eдин ден като затърсиш за по-дълго време от едно или две е$анета търси такава която ще те слуша , която има акъл но е свикнала да бъде втора цигулка. С такава живота ти ще е спокоен и безгрижен тъй като няма да ти поднася неприятни изненади.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 24.10.20 06:40.



Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано29.10.20 13:44



Добре идея, но мисля че за да намеря такава жена трябва да сменя века или поне държавата с някоя по-нецивилизована държава.





Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: pesho.konia]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано30.10.20 13:46



ми не непременно. бъди наблюдателен и не фърчи като муха само към най-хубавото л..

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано30.10.20 16:14



Е нали трябва да ми харесва? Иначе каква е идеята? Всъщност аз не знам дали мога и искам да живея отново с жена. Може да се виждам с някоя без да живеем заедно. То каква е идеята да живеем заедно с някоя? Съжителство с друг възрастен човек си е рецепта за неразбирателство. Аз искам по един начин да се правят нещата, друг по друг начин? Вместо да спорим и да видим кой ще надделее, по-добре всеки по своя начин да си ги прави. Нещо нямам сили май пак да споря с някой и да се опитвам да убеждавам и да се изопачават думите ми и да се паля и направо ужас.



Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: pesho.konia]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано31.10.20 22:44



> Е нали трябва да ми харесва? Иначе каква е идеята? Всъщност аз не знам дали мога и искам да живея отново с жена.
Естествено. Ми аз не казвам обратното.

> Може да се виждам с някоя без да живеем заедно.
Разбира се.

>Съжителство с друг възрастен човек си е рецепта за неразбирателство. Аз искам по един начин да се правят нещата, друг по друг начин? Вместо да спорим и да видим кой ще надделее, по-добре всеки по своя начин да си ги прави. Нещо нямам сили май пак да споря с някой и да се опитвам да убеждавам и да се изопачават думите ми и да се паля и направо ужас.

Това което си написал означава, че не трябва да бързаш с нищо. Дай си време да ги мислиш тези неща и след години ще се избистрят..

нямаш проблем при положение че си млад човек и носиш на работа.
връщането в БГ също е вариант, но пък тогава ще си далеч от децата. Такива като теб живеят доста добре в БГ в момента, а ако толкова си падаш по хубавиците по вероятно е да ги намериш в БГ.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 31.10.20 23:01.



Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.11.20 01:46



Изключено да се разделя с децата ми. Като отидат в колеж, тогава мога да се прибера - 12 години тъкмо ще съм наистина добре отлежал и ги започвам пичките





Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: pesho.konia]  
Автор Flavia Junia Maxima ()
Публикувано07.11.20 23:41



По коментара ти за "феминисткия съвет" съдя, че не са ти ясно особено човешките отношения. Нищо феминистко нямаше в съвета ми. Ако искаш може да направиш този тест, за аутистични черти у възрастни, и ако имаш висок резултат, ще ти се отрази много добре да отидеш на някакво обучение в социални интеракции, ще ти е по-лесно да се разбираш с хората и жените в частност.





Тема Re: Я, Градският, как не влязох по рано?нови [re: Flavia Junia Maxima]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано17.11.20 18:31



Ех каква лоша е тая Иза. Изо да не ти е бил къча Пешо навремето и сега му размахваш диагнози за Аспергер за отмъщение.. Пешо свиркай си и не обръщай внимание на неква закръглена лелка на средна възраст с хормонален дисбаланс..

брей кви сте лошковци..

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 17.11.20 21:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.