Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Американски животнови  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано24.11.17 12:33



Не ви ли втръсна тая Америка?

Аз лично, ако не ме върза тая жена с двете ни общи деца тук, отдавна да съм се чупил. Интересно че току срещам българи, които са толкова доволни, че чак им завиждам. Аз лично забелязвам голямо бачкане, малки отпуски, скъп живот, съмнителна и често експериментална храна, отвратителни жилища от пластмаса не некомуникативни места и с безумни цени. Доста минуси има. Плюса е само един- падат долари. Гледат да уронят долара колкото могат, но още се крепи не знам и аз как и докога.



Тема Re: Американски животнови [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано24.11.17 17:19



Добре казано, важи и за Канада в пълна сила.
Бих добавил и нашествието от тънкообидни мангали, които си търсят правата на всяка крачка и просто няма въздух за дишане от тях, педерасти, нейтивс, бити курви, и т н



Тема Re: Американски животнови [re: pesho.konia]  
Автор Tokugawa (новак)
Публикувано25.11.17 03:37



Не ти в виновна Америка, заплатата ти е недостатъчна за другата Америка.



Тема Re: Американски животнови [re: pesho.konia]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано27.11.17 20:04



"Аз лично, ако не ме върза тая жена с двете ни общи деца тук, отдавна да съм се чупил."
разведи си и се чупи за Европа. Аз работя с европейци в момента, пътувам до Европа често и се чуваствам отлично в Америка..

chronic kvetch


Тема Re: Американски животнови [re: King.]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано27.11.17 20:05



кои са тия "бити курви"? А че ако работиш с педераси ще ти се качат на главата не съм съгласен..

chronic kvetch

Редактирано от lsrael Thornstein на 27.11.17 20:06.



Тема Re: Американски животнови [re: Tokugawa]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано28.11.17 14:16



Бяма значение заплатата, след като живееш при общи правила и за теб, и за гнусните педеруги, тарамбуките и битите курви, в момента, в който стъпиш на улицата ставаш равен с тях и трябва да се съобразяваш, факт!



Тема Re: Американски животнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано28.11.17 14:20



Битите курви за онази част от жените, къде ссе се оплакват, че са ги били, обиждали, все търсят равенство и любимата им думичка е "сексист".
Ей тези уроди сериозно подкопават основите на традиционното християнско общество и го тласкат към разлагане, мюслита и евреи само могат да им се радват и благодарят.



Тема Re: Американски животнови [re: King.]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано29.11.17 18:47



работил съм с травестит (трансджендър) - беше много свестна жена. Интервюирал съм трансджендър (всъщност беше gender neutral) за работно място. Шефа ми беше против да го назначим за програмист. Мисля че тия хора са заплаха единствено за клозетни гейове, които искат да минават за хетеро.

Редактирано от lsrael Thornstein на 29.11.17 18:55.



Тема Re: Американски животнови [re: Tokugawa]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.12.17 10:29



Заплатата ми е около 150 хиляди на година. Ако 150 хиляди не стигат и 500 хиляди може да не стигнат. Щом си на заплата го духаш здраво. Взимат ми чисто почти половината като приспаднат данъци и семейната медицинска застраховка. Някой друг ми гледа децата, на когато плащам 15-20 на час чисто, докато разни тъпи, да не кажа нацяло малоумни, шефове се чудят какъв ташак да си направят с мен. Ако си на заплата, освен ако не си наистина голям шеф и да имаш и стотици хиляди долари заплата, просто го духаш. Фак заплатата. Ако можеш нещо стойностно да направиш, защо ти е шеф да ти дава работа, че да ти плаща?



Тема Re: Американски животнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано01.12.17 10:36



И кво всяка уродливост и извратеност трябва да я поощряваме даже помежду си само щото сме се преместили при тия така ли? Аз пак ненавиждам шибани педераси и особено противни са ми травеститите. Щом не може да пикаеш на улицата, защо пък ще може тия уроди да се разкарват наляво надясно, че и да парадират. Шокиращи са и са грозни. Все пак има и деца по улицата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.