Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 23.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Тема За много години!!нови  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано26.01.17 06:37



Живи и здрави всички, дори и Иза !! :)))





Тема Re: За много години!! [re: King.]  
Автор MrN (The real)
Публикувано27.01.17 21:27



ти се сети бре,



Абе Кинге, я кажи сега Тръмп като закрие NAFTA, ще емигрираш ли в Щатите?



Тема Re: За много години!!нови [re: MrN]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано29.01.17 03:04



За къф хуй да ходя там? Социалната им програма я няма никаква, аз към БГ гледам, но сега с тая политическа криза.., ще изчакам малко. Ти?
Скоро някой топъл, африкански путак да си слагал на ножа? Или ти такива работи не правиш? :))



Тема Re: За много години!!нови [re: King.]  
Автор whatstheproblemagain-1264 (форумист)
Публикувано31.01.17 03:57



Не е за пипане тия дни ...... СПИНкай сам заема невероятно големи размери. Особено надолу у Африка.

Стреляш само на проверено .





Тема Re: За много години!!нови [re: whatstheproblemagain]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано31.01.17 19:59



Да, но са хубави мамицата им, особено карибските негърки къде имат малко индианска кръв, но съвсем мъничко, аз тези акънъ африканските и аз не ги тача много, с изключение на Нигерийките, имат тесни и дълбоки путаци, сякаш пригодени за тънки и дълги курове и като ги барне бай Ганя с късия, но дебел чапрас да видиш за какво разтягане става дума !! :))
И се ебат до 60 годишна възраст без проблем, тези между 40 и 50 са като войници, хареса ли те поне малко можеш направо да я викаш у вас, демек като рускините и малко.. :))



Тема Re: За много години!!нови [re: King.]  
Автор MrN (The real)
Публикувано31.01.17 21:51



Кинге, за толкоз години не се накани да дойдеш да похарчиш малко пари насам

,

И какъв ще го дириш в България - толкова години на запад, все едно ще се връщаш в съвсем друг свят. Стой си в Канада или ако си събрал парички, купувай някакъв бизнес в карибите - некой бар на плажа - и си барай топките по цял ден на плажа



Тема Re: За много години!!нови [re: King.]  
Автор MrN (The real)
Публикувано31.01.17 21:52



ако знаеш колко си прав



Тема Re: За много години!!нови [re: MrN]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано01.02.17 00:02



Батка, хубаво щеше да е да копунясаме в Африка малко, стига да не осъмнем на някой шиш с облизващи се мангали покрай нас, трябваше, но аз се ожених и имам дете, тая новата никъде не ме пуща да ходя сам, а пари де що съм успял да събера всичко е заровено в БГ и слава богу, пуска добре засега!! :)



Тема Re: За много години!!нови [re: King.]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано03.02.17 04:24



Кинге ва,
Я раздуй за жената? Аз знам че се оглави миналата година, ама ква,е, що е?
Има ли хубава задница? Ти се жалваше преди, че като пръднала в леглото направо те издухала.
Как е,семейния живот, с кво се забавляваш? Разкажи моля?

Fuck the Mods!!!


Тема Re: За много години!!нови [re: Terminator12]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано03.02.17 04:46



Абе от нашия регион е, едра, голяма жена, верно нощно време като пръдне (без да иска), имам чувството, че ще ме издуха от леглото, но иначе е много свястна жена.
Как се забавлявам ли? Ами с детето, то си е ебати забавлението, това няма спиране търчи нон стоп назад напред, събаря, обръща, тършува навсякъде, качва се по столове, маси и така, малко дете, какво искаш.
Аз не че преди съм се забавлявал кой знае колко, но в списъка на удоволствията ми беше да посещавам елитни джимове, скъп алкохол на спокойствие докато остроумнича по нета и не на последно място сексуални издевателства с телата на застаряващи (но жадни за кур като за последно) уроспии, по едно време ебях 3 на един път без да знаят една за друга!! :))
Както сигурно се сещаш, сега не мога да правя нито едно от тези неща, гледам да прекарваме време заедно, ходим от време на време по ресторанти, с една дума семеен живот.



Редактирано от King. на 03.02.17 07:53.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.