Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въведоха задължителни ваксини и за ветеранитенови  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано21.11.15 14:44






Искам да чуя потния негър какво ще се изтропка сега да каже по тоз повод...Щото нали бях луда преди няколко месеца като казах, че задължителните ваксини за децата са само началото. После като въведоха задължителни ваксини за работници в дейкеър, то си беше съвсем ОК, сега стана и за ветераните... Скоро и ваште гъзове са на линия. Мойта прогноза е че биохаза е сред следващите професии. И за да се подготвите психически за това, какво ви чака-90 ваксини са. 90! Честито на печелившите и добро утро на новосъбудилите се, на останлите, сладки сънища.



Тема форма за докторинови [re: Yavanna]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано21.11.15 22:36



Аз предлагам като идете да ви натрещят 90-те ваксини да дадете на дохтора тази форма да подпише, че са безопасни. Кажете после как е минало, подписал/а ли е и т.н :) Ще е много забавно, сигурна съм.





Тема Re: Въведоха задължителни ваксини и за ветеранитенови [re: Yavanna]  
Автор noTeHHEgaP (старо куче)
Публикувано22.11.15 12:19



Искала да чуе кво ше кажа аз, видите ли? Ами ше кажа, че малоумната ти конспиративна статия от малоумния ти конспиративен сайт няма нищо общо с текста на тоя проектозакон и задължителни ваксини за ветерани няма, нито преди тоя бил, нито и след него.

Кажи ся ти, отиде ли да прочетеш текста на секшън 101 от бил 1203, или изтресе тая статия у форума директно от дебилния ти сайт? Кажи си честно без да увърташ и да лъготиш.



Тема Re: Въведоха задължителни ваксини и за ветеранитенови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано22.11.15 17:51



Нредбата е цитирана, в една своя съществена за темата част. Проверих в нета, текстът е същия. В статията пише, че ветераните не могат да отказват тези ваксини, което не е нищо ново за армията-и в момента активно служещите не могат да отказват и ги ваксинират с всичко, включително експериментални ваксини, и затова има т. нар Гълф синдром, който е синдром на ваксинална увреда. Ако твърдиш, че не е вярно, че не могат да отказват и че ако откажат не губят бенефитс, докажи го, в статията пише нещо различно. А иначе, ти явно още се съмняваш, че не се върви по тоя път?





Тема Re: Въведоха задължителни ваксини и за ветеранитенови [re: Yavanna]  
Автор noTeHHEgaP (старо куче)
Публикувано29.11.15 08:33



абе какъв е текстът ма? че ако ветераните откажат задължителна ваксинация им се отнемат бенефитите? това ли пише в тоя бил или се правиш на ударена както и малоумния автор на тая партенка? Има ли документиран случай на ветеран, на който са му отрязани бенефитите в резултат на тоя бил, след като е отказал да се ваксинира? Аз да съм бил доказал противното, моля ви се, в статията пишело еди кво си. Малоумна жълта статия от малоумен параноичен антиваксерски сайт без никакви факти вътре и с тотални свободни интерпретации на текста на проектозакона. Поредната тъпня!

Не знам аз по къв път се върви тука, но както бях казал в една друга подобна тема, преди в САЩ да са въведени задължителни принудителни имунизации за цялото население, в Европа ше е въведен шариата. Натам се върви





Тема Re: Въведоха задължителни ваксини и за ветераните [re: noTeHHEgaP]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано29.11.15 15:51



Това дали ще им отнемат бенефите и описано в друг текст очевидно. Както на военните на активна служба им се иска да си сложат ваксини и няма никакво право на отказа. Там където пише, какво се изисква не е описано, че не може да се откаже, само задължението е описано. И тук е така.

Мне, шариат няма да има в Европа, но виж в щатите ще има приндудителни ваксини, само гледай.



Тема Re: Въведоха задължителни ваксини и за ветеранитенови [re: Yavanna]  
Автор MrN (The real)
Публикувано13.01.16 08:16








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.