Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Имамнови  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано30.10.15 19:21



3 Хелойнски партита този уйкенд...Много ще се уморя.....





Тема Re: Имамнови [re: Monica123]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.10.15 21:10



Как ще се маскираш?



Too Big to Fail...

Тема Re: Имамнови [re: Biohaz]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано31.10.15 07:23



Достатъчно е да се гримира





Тема Re: Имамнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано31.10.15 12:56



тя е готова вече






Тема Re: Имамнови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано31.10.15 16:46



Изз, искам да ти направя едно признание.

От както се "познаваме" с теб тук много ми се иска да ти направя като този юнак тук:



Весел и разумен уикенд на всички празнуващи.

Too Big to Fail...

Тема Re: Имамнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано31.10.15 17:52



Ти ме озадачи егаси... ще рече, че съм утешително майчинско присъствие, което дава пространство за твоето отхранване и забавление?

не ми е била това целта, по ми се иска да бъда стимул за замисляне



Тема Re: Имамнови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано31.10.15 18:50



Изз, от както отмениха казармата в БГ мъжете вече не могат 2 гранотомета да изстрелят като хората. Гледам обаче и на жените влияе това - опитваш се да ми правиш анализ ама много криво мериш/стреляш...



Моето становище е колкото и да е кисела и свъстена една мадама (като теб ) тя има страхотна нужда някой да и обърне внимание на циците и да я погали зад ущото....за да и се оправи малко свъстения конспиралски характер...



Too Big to Fail...

Тема Re: Имамнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано31.10.15 21:17



Bio, както винаги пак мисинтерпретация направи. Това беше редирект. Доста откровен. Никога ли не са те отсвирвали?

Донякъде си прав-всеки човек има нужда от интимност, освен някои силно пострадали от ваксини, но даже и те имат такива моменти. Въпросът е защо смяташ, че ми липсва интимност и бих я приела от теб или друг нет субект. Не знам какво значи свъстена, може би свъсена, но аз не съм свъсена :)) Хич дори. Просто имам инетрес към неща, които имат значение.



Тема Re: Имамнови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано01.11.15 06:19



Интимност може да не ти липсва ама като цяло the vibe from you е като от човек който рядко се смее или е рядко щаслив като другите хора.



Наскоро четох интересна статия за the “Termites” ....and why someone with an IQ of 140 is about twice as likely to max out their credit card.....and why people pushing the anti-vaccination meme on parents and spreading misinformation on websites are generally of more than average intelligence...


Понеже тези и други неща мисля че за персони от този характер малко motor-boating не би навредил даже обратното. Това е с терапевтична цел за да се излезе от душевния запек които според мен е обхванал високо ерудираните глави, сърца и съответно гърди. Не те знам къде тук видя плътски закачки от гларус-махленски тип за които и аз съм съгласен че е нормално да бъдат отсвирвани с откровен редирект както ти се изрази.



Too Big to Fail...

Редактирано от Biohaz на 01.11.15 06:20.



Тема Re: Имамнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано01.11.15 13:36



Това са си само твои екстраполации, какъв ми е вайба. Ако пишех за новите си прашки с розови дантелки, новата палитра грим и червило на Сефора, тогава щеше да направиш извода, че съм щастлива като другите хора:))) )А ако па и флуртувах, ехееййй, кво щастие щеше да мислиш, че ме е налегнало, хахаха

Статията е инетресна, но прочети я по-внимателно. Виж какво казват хората: " That’s not to say that everyone with a high IQ is a tortured genius, as popular culture might suggest". Отишъл си малко далеч в разсъжденията си.

Мотор боутинг никога не е бил сред интересите ми и е предпоследното, което ще ми хрумне за развлечение. А душевен запек за мен е да нямаш движение в душата-да си управляван от устата и гъза си в триумвират с половите си органи.

Как да тълкуваме бръмченето в циците, може би не подлежи на много и разнообразни интерпретации...но това е също без значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.