Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Негро, как ще коментираш?  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано08.03.15 20:27



ПУТИН НАПРАВИ НА ГЛУПАЦИ ФИНАНСОВИТЕ АКУЛИ НА ЗАПАДА

Само за няколко дни Русия си изкупи на безценица нефтените си и газовите си активи, които се намираха в ръцете на западни финансисти.

Всичко това стана благодарение на обезценяването на рублата и на пазара се появиха слухове, че акциите ще паднат. Това е една от най-сполучливите финансови операции от когато съществува фондовия пазар.







Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано10.03.15 08:25



Какво да коментирам? В съчинението по природознание на тема "За Гъбките," предоставено от термуметъра в съседната тема, има повече заложена информация от тая малоумна статия.

Руският фондов пазар е един невъобразим батак от полудържавни институции "регулирани" от корумпирани чиновници и партийни функционери - кой нормален западен инвеститор си слага парите там, да ги оберат до шушка изгладнелите мужици?? Каква е гаранцията, че император Путин няма да реши да национализира някоя фирма със стратегическо значение, щото така е решил утре? В руските активи инвестират само спекуланти, а цената им е свръх ниска още много преди да падне петрола - но никой не ги купува заради политическия риск.

Но най-комичен е тържествения патос в тая тъпоумна статия - като приказка за кашчей безсмъртни ебати, подсмивал се Путин под мустак и не щеш ли - дошъл момента да направи финансовия удар! Кой третокласник са е упражнявал в журанализъм тука?!

А дори и да имаше зрънце истина в тия брътвежи - колко заблуден дръвник трябва да си, за да ти е гот, че един диктатор-психопат с имперски амбиции, тормозещ гладния си народец, е намерил начин да заграби милиарди долари от разни алчни спекуланти, търсещи далавера? Тва само някой сръбски олигофрен може да го измисли, та да му се радват безмозъчните русофили и да пригласят в захлас!

изкоментирах.





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано10.03.15 11:43



нещо не ми стана ясна тая логика, която приложи тука...

значи е много чудесно, да кажем BP да притежава руския газ и да си го изнася като свой? Нещо като ние с дънди прешъс, които изнасят българското злато се едно им а бащиния, да им го тури слон на тия нагли дръвници. И Путин не си е купил газта за себе си-руската държава си е откупила находищата , които по право и принадлежат, както беше до преди пияндурника товариш йелцин да ги раздаде като подаръци на бритиш петролеъм и другите измекяри. Това не е фондов пазар на въздух под налягане а търговия с реални веществени неща и те БП, много добре знаеха защо ги бяха придобили тия неща. Не знам защо това ги прави ненормален инвеститор според тебе.

Гот ми е че една държава си е взела, което си е найно по закон Божи-понеже е на нейна територия, а не защото некъф си диактарор нещо си направил. Първо не той е направил нещо-нали умниците му наложиха санкции и му сринаха рублата, без тяхна помощ това нямаше да е възможно, т.е направили са го те, не тпй. И второ от кога е диктатор някой който го избират с вот от 80-90% и то реален, а не както едно време през комнузма или както е сега по вашенско с изхвърлените чували с балотс които ги намериха по времето на изборите на дубя. Путин е мега популярен и обичан в русия, а и по света-само погледни коментарите под статиите на RT и гледай какво мислят хора от цял свят за него, включително американци. Тва не е диктатор-диктатор е нещо по-друго.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано10.03.15 19:36



Усещам че си русофилка до мозъка на костите си ИЗЗ.

Това че някой се е полакомил да си даде газа (Русия) или златото (България) само показава страхливост и липса на далновиднос и предприемчивост.



Много хора ги е страх от свободата и за това предпочитат да живеят в режим като Живковия...и сега ронят крокодилски сълзи за ония времена.





Too Big to Fail...

Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано10.03.15 21:48



От една страна е забележително какво може да стори един патриот. Как може да се опълчи на Запада, който ясно че иска да разсипе Русия и да я обгради с ракети от всички страни. Т.е. е хубаво за руснаците, че срещу Русия не може да се води колониална политика както в мизерна България и както доскоро можеше и в Русия.

От друга страна идва проблема за смазването на опозицията чрез убийства и заточения в Сибир, идва проблема за олигарсите, които са ОК да си имат по няколко милиарда стига да свеждат глава пред Путин и да изпълняват, когато нещо им се каже, идва проблема за разцепването на доскоро суверенни държави.

Съмнително е, че Русия изнася по-добра система от Европейския Съюз примерно. NATO е тотална прецаквачка за България - в това нямам съмнение също.

Редактирано от pesho.konia на 10.03.15 21:51.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано10.03.15 22:44



Дълбок грешиш.

Аз съм българофилка. С Русия имаме стара вражда от времето на разбития Болград. Не си правя илюзии, че Русия нещо ни мисли доброто специално, нито я възприемам като крайно близка.

В случая се изкефих максимално на това, че дъртите финансшитски бастуни бидоха излъгани с техните средства и една държава, без значение коя точно, си върна своите собствени ресурси, които по право и принадлежат. Но най-бих се зарадвала да теглим шута на дънди прешъс. Това по ме вълнува, но за жалост за сега не се вижда начин...да пропаднат в пъклото дано!

Показва дълбока корупираност на определени боклуци на ключови позиции, това показва даването на държавни ресурси на офшорки или на други чужди фирми. Показва и липса на морал, отговорност и патриотизъм.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: pesho.konia]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано10.03.15 22:53



Кого имаш предвид с убийствата-Немцов ли? Защото ако е така, аз не разбитам защо Путин с рейтинг от 80-90% ще смазва с показано убийство Немцов, като няма никаква заплаха от него политически? И ако има някаква заплаха, като се има предвид, че целия свят сега си е съсредоточил вниманието над Путин и гледа само да кихне накриво, че да го обвини в нещо, дали нямаше този страшен за него човек да умре по по-незабележим начин-примерно да му се извади някое колело на колата и да направи катастрофа, да му излезе тир на някое кръстовище, да се загуби, докато е на лов, да умре от рак по случайност, като Чавес...Още Георги Марков преди толкова години го стрелнаха с чадър с рицин, а в наши дни политик може да умре много елегантно и неподозрително.

Или имаш предвид друго убийство или заточение?

Иначе мисля, че си прав за начина на управление на Русия поне до сега-наистина е разрешено на олигарси да богатеят но да си траят и да са послушни на властта... Което е точно същото и в САЩ-само че там не са олиграси, а са компании-Монсанто, Мерк, Блекуотър/Академи и т.н Бизнеса и дръжавата са в токсична комбина по цял свят.

Европейския съюз нищо не изнася като система, те копират един СССР-корумпирана пасмина некадърници се преструват на обединени, а се мразят до мозъка на костите си, освен когато делкат едни парички. Това нещо ще се разпадне точно както се разпадна и СССР. Дано като това стане не се окажем под китайско робство, само





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано11.03.15 03:34



Сега следващия гениален ход ще е да си изиска Аляска все пак нали е била Руска територя наверемето - има и доста ресурси там. Вероятно ще се изкефиш много на подобно развитие...една държава си връща ресурсите които сама доброволно е продала на други страни преди години...





Както стана в Крим колко му е да изплезят с интереси и претенции към Аляска. Убеден съм 3/4 от БГ ще аплодира и изръкопляска на мъжеството и доблестта на лидера-мужик възвръщаш си загубените ресурси....от злите "финашисти" Американци.


Тая реторика твоята ми е ясна...

Too Big to Fail...

Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано11.03.15 06:11



Не се бях замислил за това, Изе. Наистина такова показно убийство точно пред Кремъл не звучи като интуитивен избор. Но пък и наистина се съмнявам в историята с мюсулманите. Немцов само бил подкрепил онова френското издание. Не е логично да го убиват пред Кремъл за такава глупост. Путин има склонност да смазва опозицията, колкото и да е по-слаба. Дори едни рокаджийки пеейки песни против Путин да са или лишен от богатства бивш олигарх като Ходорковски.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано11.03.15 11:01



Аляска е продадена, доколкото знам Крим е подарен и то със се руското му население, което не е искало такова нещо. В Крим имаше референдум, наблюдаван от международни наблюдатели, в който нямаше нито един сигнал за нередност и си изгласуваха 90% да се отделят от Украина и да се присъедният към Русия. А иначе, ти наистина ли си представяш, че Русия ще допусне да сложат база на нато където и е черноморския флот? Малко се поувлякоха тука и забравиха, че Русия не е Ирак, нито Либия и няма да стане както си въобразяват.

Ако населението на Аляска в присъствие на междунардони наблюдатели гласува 90% процента да се присъедини към някой друг, то аз съм за. Иначе съм против.



Ясно ти е всичко, точно като в гъста мъгла.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: pesho.konia]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано11.03.15 11:12



Ами да и на мен ми звучи малко фиши тая история с мюсюлманите, но не мисля, че е смазване на опизицията това...Рокаджийките нищо особено не им направиха, те просто прекалиха и нарушиха законите-оскверняването на църква баш в Русия, където тя е много почитана, не е добра идея. Ако бяха осквернили синагога или джамия особено, представяш ли си ефекта?

Ако беше джамия нямаше да излязат живи от там.


Пак леко им се размина. Впрочем тия лудите от пуси райът ако бяха в САЩ щеше да им се види бърчкав социализъмът, дет вика един познатНападат с чукова газови и петролни инсталации, катерят се по тях...просто си представям как щяха да ги отстрелят ако бяха направили това, да кажем в Тексас, нямаше да има и дебат избщо, дали е ОК да застреляш група луди, нападащи инсталацията с чукове.







Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано11.03.15 14:05



Хаха, значи викаш ОК е сепаратизма като цяло.

По тази логика дай да направим едно гласуване в Родопите и отцепим хубав брои села, градове и региони от България за да минат към Турция.

Предполагам това ще е ОК за теб? Щом Крим може да се отцепи от Украйна, защо да не отцепим и Родопите от БГ?



Too Big to Fail...

Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано11.03.15 16:58



Според международното яраво всеки народ има право на самоопределение. Ако населението на една област гласува, честно, без натиск, с присъствие на международни наблюдатели и без изборни измами и гласува да си учереди държава, това за мен е ОК, дори да е в Родопите. За мен не еОК да има манипулации с избори и насилствено завладяване на земи.

Освен това УСА нямаше нищо против да се създаде Косово, ако помниш. Сега нещо им бръкна отзад, защото тъкмо бяха почнали да си строят военна база в Крим и им дръпнаха черджето.





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано11.03.15 17:49



Крим е в Украйна (не в Северна Америка)....



Относно военни бази не съм запознат да има УСА бази в Украйна.

Америка по-принцип не може да строи бази без разрешението на местните правителства.

Ако помня правилно цялата драма в Украйна започна защото народа бе недоволен че вместо на запад президента зави рязко на изток.

За гласуването ОК, щом се самоопределят като руснаци къв им е проблема да се премстят в Русия (място има много там)?

Аз лично ако се кефа на Америка отивам там да живея а не се опитвам да отцепя част от България да стане Амриканска територия. Има нещо сбъркано в логиката да се цепят територии щом някой му се живее в съседната държава...

Too Big to Fail...

Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано11.03.15 18:12



Крим не е традиционно украинска земят, там живеят малко украинци. Това че нещо е писано към Украина по времето на СССР, мисля от Хрушчов, защото тогава никой не е мислел, че ще се дели съюза, не го прави украинско. Да не говорим, че украинци и рскаци са едно и също нещо, но с времето са си помислили, че са различни, нещо като ние с македонците. Самият факт, че над 90% гласуваха да се отделят и то доказано без мушингии, с бдящите там международни наблюдатели говори как стоят нещата. Крим е по-скоро български, отколкото украински, ако става на въпрос.



Украина точно се беше навила да пусне америкнаците да направят база в Крим, когато тоя им мерак биде прекратен рязко.

Драмата започна защото недоволния народ /правилно недоволен/ -янукович е само за бесилка, беше организиран с май беше 5 милиарда от Сорос на революция, с помоща на Академи/бивш Блекоутър/.

Не виждам защо някой, който си е от дадена земя, ще се мести да живее другаде, защото някой съвеЦки пиандурник му подарил земята на украина.


Хубаво си отишъл в Америка. Подкрепям решението ти.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано11.03.15 18:17



нечии не лоши размисли по темата за Крим и мерака на Америка да има база там и защо не стана работата:





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано12.03.15 01:51



В тая малоумна статия не стана ясно за какво става дума - авторът за малко да се задави в обилното си слюноотделяне, предизвикано от искрения му възторг към другаря Путин. Забелязвам, че и ти си в захлас и цитираш някви ъпрувъл рейтингс от 80-90% - реални разбира се, не като "едно време". Хич даже



За какви фондови пазари и активи става дума? Руските природни залежи на стоковата борса ли се търгуват някак си, или фирми сключват договори за разработката им директно с правителстовото? По какъв начин са прецакани фирмите, сключили договор да разработват руските находища на концесия - някой им е прекратил договора едностранно без те да искат ли? Или са излезли от договора по взаимно съгласие, заради ниската цена на петрола - къде точно се състои хитрата маневра на путин в цялата тая картинка?

Гот и било, че една държава ви била взела нещо си - никой, никога не е "притежавал" руски находища, те просто се разработват по сключени договори. Ако не е БП, тогава е някоя фирма на съвецки олигарх близък до Путин. И каква точно е файдата за гладния мужик от тая маневра?? Булшит!



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано12.03.15 08:05



Негро, много ме разочароваш майна. Говориш като комюнити органайзър, ама то от майна кво да очакваш? Посредствени сте брат ми. С тва си изказване приличаш на колхозник на отчетно изборно събрание.
Путин бил диктатор? Aре бе. Путин е герой, защитник на слабите и борец за правда. Затова е толкова силен, защото руския народ вижда нещо ново в него. Путин поддържа Сирия. Не режима на Башар, а сирийския народ. Путин поддържа Иран, който е обвинен в деяние което не извършил и верорятно никога няма да извърши. Путин се опълчи на целия западен боклук за,да,запази страната си цяла и неприкосновена. Хората го обичат и му вярвят, надяват се на ново бъдеще. Путин е непобедим,,защото ниските страсти на Запада и урудите от Катар и Саудитска,арабия го напеавиха непобедим. В света трябва да съществува баланс и Путин е балансиращата сила.
Ти тва не го виждаш, майна. Заблуден селяк си, а,аз те мислех са интелигентен...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: pesho.konia]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано12.03.15 08:11



Пешо, приятелю, това,е показно убийство, което да покаже на,другите кскво ще им се случи ако не,си върнат дълговете. Според някои източници Немцов е дължал солифно количество пари на съмнителни заемодатели. Това е,вероятната причина,за разстрела му. Не мисля, че Путин има нещо общо.

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано12.03.15 08:14



Почти успя да ме убедиш, как е чудесно, дето "фирмите" разработват чужди находишща и изнасят продукцищта се едно си е тяхна.

Без малко само. Корумпирания и аут ъф хис майнд Елцин направи купища безобразия с това, и сега просто друг ги оправи и това е добре за мужика, нищо, че не директно и веднага ще се отрази лично на него. Неразграбването е по добро от разграбването, колкото и патологична фианснистка логика да се опитваш да прилагаш тука...имало един пари дет се въртяли какво значение имало от кого....



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Terminator12]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано12.03.15 08:15



това ми звучи по-убедително от ислямската хипотеза, и от тая за путин





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано12.03.15 08:28



Путин го унижи публично на последните избори и получи тотална подкрепа от народа си За кво му е да,трепе публично някув си деревнянин? Няма логика.. ти що не,спиш, гиди таласъм рошав?



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Terminator12]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано12.03.15 08:31



аз станах вече




да, да победиш противника си на избори, и после да го убиеш не прави смисъл, дет викате вие

айде лека нощ на теб, аз излизамуиш ми лък



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано12.03.15 08:35



Гууд лък бейби!!!
Найти найт..



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор DyadOmraz (пристрастен)
Публикувано12.03.15 12:50



Само да вметна, че "император Путин" е най-мъдрият и успешен държавник в световен мащаб в последните 100 години.

Доказват го всички гафове и безпомощността на западните идиоти, като почнеш с малоумника (признато от всички американци) Буш, негрото, дето не знае на кой свят е и си мисли, че от него нещо зависи, соц-германската бабичка Мрънкел, френското парвеню и т.н.

Искаш ли да видиш на живо Путин срещо Запада? Надявам се да поразбираш малко руски - коментарът е превъзходен. Гледкай. Гледкай и се учи!





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: DyadOmraz]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано12.03.15 15:23



Изчезни,руска бляд

Не е нормално да управляваш доживотно,като най-нагло се въртиш с премиера си за да изработиш писаното в конституцията пред очите на собствения си блеещ народ.Бил съм в Русия 2 пъти и повече не искам да стъпя - чувството е тягостно



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: bg_boy]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано12.03.15 15:26



Съгласна съм с теб, обаче колко пъти поред УСА се управлява от катерлите и корпорациите, като за фаца слагат някой пореден дебил да го играе читател от телепромптерите а.к.а президент?





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано12.03.15 15:31



В Америка индивида има шанс.В Русия се стреми да е по-нисък от тревата.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: bg_boy]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано12.03.15 17:43



Ми добре. Русия, каквато е сега е плод на 100 години напосредствена история и още стотици предистория...крепостничество т.н. Тя не е дело на последния си управник. Америка също. И точно затова усещаш още свободата в америка, но ез уи спийк се мъчат да ви я отнемат. Америка насочва деструткивната си сила навън предимно, навътре повече алчността си.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: bg_boy]  
Автор DyadOmraz (пристрастен)
Публикувано12.03.15 20:04



А нормално ли е да си пълен идиот като Буш Младши, не че баща му беше по-стока и да управляваш два мандата световния жандарм, който разби неприятни, но работещи държавни механизми по арабиите и оттам изпълзяха какви ли не ИДИЛи и друга гад, дето тепърва ще ни коли?

Нормално ли е фамилията Кенеди да е натрупала парите си, абсолютно необходими за да станеш политик в Щатите чрез контрабанда н аалкохол и други мафиотски престъпления?

Нормално ли е всеки конгресмен да е легален "лобист" на някакъв супер бизнес и да прокарва политика единствено с цел пълнене джобовете на съответните "клиенти"?

Да не продължавам с изцепките на най-изгнилата световна сбирщина, наречена САЩ.

Има някой за скриване, но не съм аз.





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: bg_boy]  
Автор DyadOmraz (пристрастен)
Публикувано12.03.15 20:08



Седи си в Америка, и моля те, моля те, моля те, никога не си помисляй да се връщаш! ТАкива умници не ни трябва тук. Точно за там си си.

Надявам се да си по-млад от мен, за да имаш време да се насладиш на натвореното от САЩ по света. Тепърва има да си плащат тъпите американци за тъпотията си.

А ако в идиотизма си стигнат до там да подпалят трет асветовна, след нея билетчетата в Дисни ленд ще са по две рубли.





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Terminator12]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано12.03.15 21:10



Термусе, предпочитам да ти чета размислите за печурките отколкото опитите ти за политически анализи. Герой, защитник на слабите, борец за правда?? Като кюмюнике на ИТАР-ТАСС звучиш, да та иба у мобилизирания функционер на коминтерна.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: DyadOmraz]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано12.03.15 21:19



ей го и тоя калъф - Путин бил най-мъдрият и успешен държавник в световен мащаб в последните 100 години?! Общият знаменател за всички русофили е тоя малоумен култ на личността, поради тоталната липса на функциониращи институции - на една крачка от строеж на паметници и мавзолей сте. Жалка работа



Никога не бих казал подобни глупости за обама, буш, кенеди или който и да е американски политик. Хора като теб и съвецките колхозници, на които им трябва Лидер, са направили сами своя избор да са стадо.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано12.03.15 21:24



Аз не разбирам защо е нужно да сме на лагери-Х русофил, У-американофил. Това са идиотии. Нито Русия нито Америка се инетресува от нас като българи, нито от инетресите на който и да било друг. И двете държави си имат свои интереси, специфика и история, и в двете държави текат някакви процеси със свой бекграунд.

Можем да изказваме създения за това кое ни харесва повече или по-малко, за това какви последици ще име дадената политика, но не разбирам нуждата да се присъединяваме към едно от двете неща. Тая работа с "по-малкото зло" не работи, никога не е работела. Иска се промяна в етиката и разбирането за да спрат простотиите и от америка и от русия.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: DyadOmraz]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано13.03.15 10:15



Моля те,не ме моли и не ми давай наклон кога и къде да се връщам - псевдокултурен добре познат лицемерен,комуняшки и тотално мошенически стил.В САЩ си живея прекрасно,връщам се когато си поискам и за колкото си поискам,мога да пътувам където си поискам,купувам си каквото ми е нужно без компромиси - разполагам със свободно време,поради което мога да мисля независимо и пари,за да мога да осъществя желанията си.САЩ ми позволи да бъда свободен на практика,истински и сега - махни ти тая пропагандна песен - на такива се наслушахме и от последствията се напатихме и патим все още.Какво било и какво щяло не ни топли вече - това са само извинения и оправдания на зомбита.Как въобще имаш наглоста да ни занимаваш с Кремълските ви глупости - не ви ли стига загубеното време на няколко поколения - нямате срам,нахални полуазиатски дебили. Ще ми разправя дед Мороз за великата руска феодална республика где волно дишет человек.Затова всички рашъни драпат да се домъкнат в Щатите и после разказват какви мъки са в Путинова губерния.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: bg_boy]  
Автор DyadOmraz (пристрастен)
Публикувано13.03.15 11:18



Радвам се за теб и дълбоко се надявам да си останеш ти и семето ти там.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор DyadOmraz (пристрастен)
Публикувано13.03.15 11:19



Няма как да кажеш нищо свястно за който и да е американски президент, защото до един са малоумници.





Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: Yavanna]  
Автор DyadOmraz (пристрастен)
Публикувано13.03.15 11:24



Аз не съм русофил, нито русофоб. Американците и руснаците много си приличат като манталитет, вероятно защото са еднакво ограничени от огромните си територии, фокусирани в себе си и изживяващи се като крайни инстанции по всичк исветовни въпроси.

НО!

В сегашната ситуация обаче, точно и единствено американците са тези, които от нищото създадоха криза, коят отепърва щ евзима жертви и не дори защото им е жизнено важна, което би било разбираемо , а от едната лакомия да владеят ВСИЧКО!

По същия тъпанарски начин създадоха и огромния мюсюлмански проблем, който тепърва ще взима МНОГО жертви.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: DyadOmraz]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано13.03.15 12:29



Никак не си приличат по манталитет,престани да пишеш глупости.

И се разкарай от клуба - това е клуб на българи в Америка,а не клуб на платени мурзилки в България.



Тема Re: Негро, как ще коментираш?нови [re: DyadOmraz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано13.03.15 13:54



Bярно е това за американците, че създадоха кризата. Т.е това не са американците, а корпорациите, които са стигнали до ниво да си купуват президенти и МП-та. Самита американци са против това.

Няма ислямски проблем, това е просто поредния буги мен. ИСИС е съвместна разработка на мосад и цру и вече за стотен път ги хващатв това. Хванали си малък брой олигофрени и ги тренират, финансират, бият се съвместно с тях и т.н Изобщо не виждам да има никакъв ислямски проблем, не и от тая посока. Самите снимки на т.нар ислямисти доказват, че това не са мюсюлмани-примерно молят се на буква Г, в различни посоки и т.н. това няма как да стане, един мюсюлманин знае накъде е Мека и как да се моли. Просто наемници облечени с парцали се преструват на мюсюлмани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.