Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: по тоя поводнови [re: bg_boy]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано07.03.15 20:51



Верно е, че гъбите са акумулатори на токсини, не всички видове обаче. Не помня как беше за манатарките. Аз обожавам манатарки.

Те са диворастящи, из горите...не знам колко е отровно, може и да е, може и да не е...



Тема Re: по тоя поводнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано07.03.15 20:53



Ниил де грасс е един мега фрод.

както и да е...

кажи ти какво мислиш за манатарките и токсините, които те акумулират, че ми е животрептящо



Тема Re: по тоя поводнови [re: bg_boy]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано07.03.15 21:03



намерих статия по въпроса:



за жалост любимите ми челяднинки акумулират повече токсини, но манатарките не са изброени

хубавото на манатарката е, че расте в гора и по на високо, а там обичайно няма предприятия...виж челяднинката расте в полето и може хубаво да се е напоила с какво ли не...



Тема Re: Направили са лего с Кинганови [re: Yavanna]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано08.03.15 06:17



Егаси колко си проста Изе, не е истина. Я раздуй как трябва да даваме белина на бебетата, понеже е много полезна? Такива талибани като теб трябва да ги държат завързани...


Ти си ISIS.

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Направили са лего с Кинганови [re: Terminator12]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано08.03.15 13:41



Трмусе, я по-добре разкажи още за антителата дето са лимфоцити да се посмеем, братле.



Няма да те държим вързан, трябва да обикаляш и да ръсиш тъпотии, за да забавляваш повече народ.

ти си турчин

Редактирано от Yavanna на 08.03.15 13:42.



Тема Re: по тоя поводнови [re: Biohaz]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано08.03.15 16:59



В потвърждение на думите на Neil deGrasse Tyson - ето една история от БГ която ми попадна в полезрението вчера:

Потресаващи разкрития за бананите в България! Тъпчат ги с отровни химикали



Изз, предполагам с бг-бойя ще си направят по една MMS гаргара за здраве против "отровите и токсините" в бананите....

Too Big to Fail...

Тема Re: по тоя поводнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано08.03.15 17:26



еквадорските банани са отровни поради това че шеврон отрови земята т, заради което ги осъдиха за 9 милиарда

а това тук е просто обгазяване с етилен, който не е отровен и бананите сами го отделят

етиловия алкохол го консумира населението в огромни количества,така че тва по бананите не е проблем





биохазе, човек трябва да има дискриминативна способност

не знам що мислиш, че аз нямам, но кат гледам какво поставш аз почвам да се питам за твоята


кажи сега нещо смислено за гъбите, по-добре, че ме тревожи факта, че може би трябва да спра манатарките



Тема Re: Направили са лего с Кинганови [re: Yavanna]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано08.03.15 17:39



Ти на кого викаш турчин, гиди таласъм неваксиниран такъв. Мама ти да еба изперкала и у караконджола кривокрак, точно пък на мен ли ми викаш турчин. Леле само да те сбарам, щи спукам гъза от бой хубуу да знайш. Ше видиш тогава и уинг чун, и белини, и ваксини, и чудесии.Записа ли ве в АЙСИС вече? Секс фор джихад, йаамсейн?




Няма имунни клетки, има антитела които се съдържат в майчината кърма и осигурявят имунна защита на бебето от 2 до 6 часа. Затова е вяжно да кърмите бебетата си на всеки два часа. Майчината кърма може да предпази бебето до осем месеца обаче. После е задължително да,се ваксинира, дори и да продължавате да го кърмите. Имунни клетки? Талибанка..

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Направили са лего с Кинганови [re: Terminator12]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано08.03.15 17:47



Ако ми викаш, че съм от айсис, те кръщавам турчин и си оставаш такъв, хубаво да знаеш!



Темусе, защо бе пиле, като ти дадох НАУЧНИ статии, не от ютюб за имунните клетки в кръмата, които ти видимо още не си погледнал си правиш труда да ми казваш, че няма такива? Кажи сега-с каква цел? Ти знаеш, че не знаеш, аз знам, че не знаеш, но упорстваш. Ти не разбираш терминологията в билогията, изобщо не знаеш какво говоиш, мяташ термини наляво надясно, ззвучиш като кретен , но пак....дрънканици и т.н. Въпросче-откъде извади тая цифра с 8те месеца до когато майката може да опази детето си?

Сега, аз не ти се смея, че не разбираш от биология, това не е твоя работа, твоя работа е да си разбираш от инженерните въпроси и не мисля, че имаш проблем там. Също човек, може да има хоби, да се запознае с някаква тема, но откровено билогията не е твоето хоби, нито имунологията. Нямаш интерес и не си чел, което е ОК. Просто спри да имаш твурдо мнение по въпроси за които не знаеш нищо, вредно е за теб.

Турчин!



Тема Re: Направили са лего с Кинганови [re: Yavanna]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано08.03.15 18:08



Ой, ваксин ханъм, отур секиме, бак Истамбул.Чабук, чабук, анадъм му? Сикием ааннанъ.


Не ми се прави на,светната,,Светлано. Всеки малоумник знае, че кърмата зящитава за известно време, защото бебето не може да придобие постоянен имунитет чрез кърмене. Осем месеца, една година? Какво значение има? Кучетата са защитени до 45 дни. Виждала ли си малко сладко кученце дя умира от гана на третия месец? Аз да, не е приятна гледка повярввй ми. Така, че преди да плещиш антивяксерски простотии замисли се малко.

Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.