Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Шизонови  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано27.02.15 23:48



След 2 седмици ще го ваксинирам, я кажи сега колко са вредни ваксините и дай някой линк да видим пруф !! ;)))



Тема Re: Шизонови [re: King.]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано28.02.15 00:47



Хаха, ти не можеш с едно хранене да се справиш, искаш да ти приказвам за къде-къде по-сложната тематика на ваксините. Тва е все едно да заговоря на аквариумните си рибки за атомна физика.

Не ми е и хрумвало, че ще ти стигне акъла за друго.

Редактирано от Yavanna на 28.02.15 00:48.



Тема Re: Шизонови [re: Yavanna]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано28.02.15 01:10



филм забранен за нещастния кинг, само за хора с работещ мозък:





Тема Нищо де нищо... :)))нови [re: Yavanna]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано28.02.15 03:35



Кажи сега какво мислиш по въпроса? :)



Тема Re: Нищо де нищо... :)))нови [re: King.]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано28.02.15 14:57



Мисля, че има естествен отбор.






Редактирано от Yavanna на 28.02.15 15:19.



Тема Re: Шизонови [re: King.]  
Автор Trickyy (tricky)
Публикувано28.02.15 16:54



След 2 седмици ще го ваксинирам







Тема Re: Шизонови [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано02.03.15 20:56



Кинге, аз да ти кажа първите ваксини ги сложих чак в третия месец. Отказах тоя хепатит Б дето искаха да го слагат още до 10-ия ден, че даже и в болницата. Чак в третия месец го сложихме първия. Освен това тук 2 ваксини има, които по-късно идват - Хепатит А и Пневмококал, които не са задължителни за градина и училище, така че направо ги отказах тях нацяло. Поотложих ги ваксините и отказвах, което не е задължително за училище, щото не ми се рискуваше - и малко права да се окаже шизото, пак не си струва, а пък човек никога не знае цялата истина в крайна сметка.



Тема Re: Шизонови [re: pesho.konia]  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано02.03.15 21:17



>> щото не ми се рискуваше - и малко права да се окаже шизото, пак не си струва
Ами ако се окаже че вероятността детето ти да излезе глупаво е [u]обратно[/u] пропорционална на броя ваксини, които си сложил?



Тема Re: Шизонови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано02.03.15 21:23



вероятността да излезе глупаво е право-пропорционално на броя ваксини: колкото повече алуминии, живак и други лайна, толкова по-ниска интелигентност

това, за свое съжаление мога да потвърдя от личен опит-като ми набацаха MMR в 10-ти клас имах рязък спад в споосбността да запомням и да се концентрирам. Преди това имах фотографка памет, а след ваксината ми се скапа работната памет и дълги години лечение трябваше да се върне в някакви рамки. А това реално може да се измери като спад в тестове за интелинентност. Като гледам, горе-долу може би едно 20тина-30 точки ми спадна IQ то. Добре, че бях много умна по природа, та сега съм пак доста умна, но не чак толкова.





Тема Re: Шизонови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано02.03.15 21:26



Този ефект на ваксните не е много дискутриран, защото се слагат на малки деца и ти не знаеш колко е било умно детето преди това. Т.е дете, което израства във възрастен с IQ ot 130 е считано за доста умно, а никой не мисли, че това дете е родено с IQ ot 160...Или родено със 130, сега имаме едно със 100...има нормална интелигентност, но от него реално нищо не може да се очаква освен послушен бачкатор. Като човек реши, че ще поправя природата сава голямата смешка.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.