Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 17.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Метрото в НЙС...нови  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано02.03.15 02:20





Fuck the Mods!!!

Тема Re: Метрото в НЙС...нови [re: Terminator12]  
Автор whatstheproblemagain (форумист)
Публикувано02.03.15 03:17



Ибати лизгавицата ......



Ще бъде много студен ден в Ада, пред аз да съм похарчил едно пени за тази лизгавица ......



Тема Re: Метрото в НЙС...нови [re: Terminator12]  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано02.03.15 03:25



След месец когато се разкараме до Бродуей за Фантома от Операта се надявам да чуем "Music of the night" или поне "Think of me" в метрото.



Тема Re: Метрото в НЙС...нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано02.03.15 03:39



O да, има много туристи които ходят на лое за такива изненади или за известни личности. Преди няколко години зaсякохДжеси Джей на Пенн Стейшън, беше готино. Тя имала нещо като буум бокс концерти по улиците. Купонджийка е, заклевам се.




Fuck the Mods!!!

Тема Re: Метрото в НЙС...нови [re: Terminator12]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано02.03.15 04:07



Всички сте чували за Супермен, но ние тук имаме друг герой, казва се Снакмен, хихихи...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Метрото в НЙС... [re: Terminator12]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано02.03.15 05:19



Сурер! Терми, подсети ме колко много ми се ходи пак в ню йорк сити. И миналата година пак ми се ходеше ...





Тема Re: Метрото в НЙС...нови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано02.03.15 05:50



Ami ела, но имай в предвид че,в метрото има огромна маса боклук, която не може да,си позволи друг вид транспорт. Ето като тези африкански курви. Дори английски не говорят. Директно от Африка в Ню Йорк, енджой:





Fuck the Mods!!!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.