Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано26.02.15 23:07



Да не мислиш, че на Диор са по-различни съставките? точно днес минах през сефора да видя един фондейшън, дето го рекламираха, нямаше го точно него, но имаше някъф друг, пак нов на Диор...пробвах го-да хубава лека консистенция, обаче не чети ингредиентите

лайно до лайното...Никога няма да го купя. Просто 99% от козметиката е боклук. Тук таме нещо органик което да става.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано26.02.15 23:13



По-добре да им направят нещо срещу миризмата на подправки и пот едновременно!!!!





Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано26.02.15 23:19



Curcurmin-а е много полезен ама става много токсичен при по-високи концнатрации. Така че трябва да се внимава с дозите...



Too Big to Fail...

Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано26.02.15 23:24



срещу това помага контакта с висшите касти, те не миришат

другите не им дреме кой не бил доволен от миризмата, така че свиквай



Тема Re: Добро утро!нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано26.02.15 23:25



колко високи? аз взимах куркума, не куркумин извлечен, колко е сейф според тебе? я дай да се инфомирам за токсичността плс





Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано26.02.15 23:27



Изо за къде толкова скъпа си пазиш кожичката?
А ?
Докато се обърнеш и ще си остаряла!

Като цяло е хубаво да се ползват естествени продукти,но в масовата козметика естествено има химия
И тя Е много добре тествана.

Ти като тези дето косата им побелява,но те не я боядисват за да не се повреди!
И приличат на бабички!
Баси - сякаш ще живеете с орлите.





Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано26.02.15 23:27



Като ми излезе статията ще ти изпратя копие. Нали знаеш непубликувани резултати не се съобщават публично...



Too Big to Fail...

Тема Re: Добро утро!нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано26.02.15 23:29



O, ти лично си го изследвал, супер, сподели като излезе :) Само ако си изпозлвал някакви мошенически статистически или дизайн методи, убивам те!





Тема Re: Добро утро!нови [re: Monica123]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано26.02.15 23:35



Как да ти кажа...първо питай Хаза, как през кожата ти прониква в тебе всичко. Каквото наклепаш на себе си, това има в черния ти дроб, бубреците, бюста, матката и мозъка. Ти си решаваш какво те кефи, но аз някак си нямам голям мерак да си турна канцероген или тератоген на физиономията.

Второ-моите колежки с които сме на едни години, които се клепат с козметики и кремове от преди 20 г са запрИличали на стари гюдерии в лицето, а аз понеже не се клепам имам две бръчки на челото-мимически и горе долу никакви други, дори около очите. Това без кремове и мазочи.

Не си въобразявам, че ще остана безсмъртна щото не ползвам диор и други химии, но ми е по-гот като изглеждам с 15 г по-млада от тия дето ползват. И и имам утешението, че не ми се е просмукало това до костите.

Ако ми побелее косата, сигурно бих се боядисала, но не с мейнстрийм боя, това също е гивън. Но има красиви жени с бяла коса, просто не са в естетиката на барби дол/джена джймисън.


Редактирано от Yavanna на 26.02.15 23:38.



Тема Re: Добро утро!нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано26.02.15 23:45



При жените най-вредно е пушенето и захари за бръчки.
Като се сбабичоса колгаена вднъж (гугъл collagen + advanced glycation end products после няма оправяне.


Работих по един проект на НАСА преди време и открихме че стойката на глава помага за поправка на колаген в сърцето (за лицето не знам обаче). Другия вариант е да оверекспрсираш елсатин, ама нямам сми да затъвам в подробности пред неспециалисти...



Too Big to Fail...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.