Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Изонови [re: King.]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано23.02.15 02:25



В органик формулата, която Дорка даде има соя. Това, че е органик не значи, че няма соя. И второ-аз изобщо не те убеждавам да не храниш с формула, от как ми стана ясно, че не си дошъл да разбереш истината и да направиш най-доброто за детето си, а си дошъл да намериш данни да си обосновеш това, което сам си решил да правиш, което ти е по-лесно.


Олелелееееееее КОЗЕ МЛЯКО НА БЕБЕ НА 3 СЕДМИЦИ!?!?!?!!?!? Е това вече НАИСТИНА Е естествен отбор в действие!!!! Това в НИКОЙ СЛУЧАЙ не се прави!!! Козето мляко предизвиква миркокървене в червата на бебето и може да го прати на оня свят! Абсолютно забранено е да се дава на пеленачета!!!



Тема Re: Изонови [re: King.]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано23.02.15 02:26



Goat’s milk is high in sodium (like cow’s milk) and is very high in chloride and potassium, which makes the renal solute load too high for babies. This can cause gastrointestinal bleeding and can result in anemia and poor growth (these problems are usually undetected until months later). Goat milk is also deficient in folic acid, which can lead to megaloblastic anemia.



Тема Re: Изонови [re: Yavanna]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано23.02.15 10:25



Е, тя анемията идва от съвсем друго нещо но карай, толкоз го разбираш и английския като цяло.
Козето мляко е много добра алтернатива след 6 месец, когато детето започне да яде твърдо, засега обаче оставаме на формула !!! :)))



Тема Re: Brestmilk > Formula...нови [re: King.]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано23.02.15 11:10



Иза да е спокойна, не мога да повярвам колко едностранчив и праволинеен критически процес протича в мозъците на някои наши добри познати!!

Но им прощавам ... :)

Редактирано от King. на 23.02.15 11:11.



Тема Re: Brestmilk > Formula...нови [re: King.]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано23.02.15 11:14



Защо са толкова малки нипълите на жена ти - не ги опъваш достатъчно що ли? :)



Тема Re: Изонови [re: King.]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано23.02.15 13:23



Това не е мое мнение, че на мене да ми обясняваш за анемията на какво се дължи и да правиш преценки за информираността ми. Първо има различни видове анемия и второ тук се говори за това, че козето мляко, а и не само то, всяко не човешко мляко в чистия си вид, не е подходящо за бебета и им предизвиква органна увреда и кръвоизлив в червата, от което те получават анемия. Изобщо не е ОК на 6 месеца да дадеш на бебе козе или краве мляко, ако се дава нещо различно от кърма то трябва задлжително да е формула. И е добре тази формула да не съдържа соя и да е органик. Изобщо, преди да ти хрумват разни свежи идеи за това как да храниш детето, питай специалисти, за да не плачете после с жена ти. Ако питаш доктора ти или акушерка, съм убедена, че няма да ти разреши да дадеш козе мляко на 6 месеца, същото се отнася до специалистите от лалече лига. И изобщо усещаш ли се какъв селски бек си?

Идва да пита нещо, дават му реална и научно-обоснована информация и понеже не му се нрави почва да обижда и псува. Селинджър.

бай бай



Тема Re: Brestmilk > Formula...нови [re: King.]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано23.02.15 13:53



Хаха, не съм видяла какво си писал преди редакцията, но като съдя по милостивото ти съобщение, че мога да съм спокойна, е някаква заплаха за саморазправа



Еййй Кинге, голяма драма бе!!! Идва нашия и пита-"формула или кърма". Всички му казват "кърма" , аз му отделям време да му обясня надлежно защо е по-добре кърмата, да не мисли, че е е просто така без причина това, казвам му как да намери помощ да си реши проблема... Той недоволен от отговора, понеже вече си е наумил друго, почва да говори за лайна и да обижда. Истинско френско възпитание, директно от Версай! Цивилизация и социална адпативност та дрънка!

След това героя излиза с идеята да дава козе мляко на новородено бебе,после пък казва, че ще го дава на 6 месеца, все едно това променя нещата, защото разбира се не е чел грам нищо по въпроса и не знае, че това ще му предизивика бъбречни проблеми и гастроинтестинално кървене, с последваща анемия и увреди на развитието...Ти му казваш, той още по- недоволен и почва със заплахите и да ти обяснява колко си тъп...

Па ми и прости накрая!!! Мухахахаха!!!:))))))))))))))))))))))

По-завършен неандерталец от тебе едва ли може да се срещне. Ти си връх в развитието просто, от тебе надолу все е деволюция.



Редактирано от Yavanna на 23.02.15 14:55.



Тема Re: Тъпичко да..нови [re: dorka14]  
Автор dorka14 (ветеран)
Публикувано23.02.15 17:29



Пуснах линка малко на майтап, иначе ми се струва, че и от соята може да има
някаква полза, но ако не се прекалява с нея в смисъл да се дава за кратко
време при крайна необходимост,
и после да се избягва, иначе мисля, че наистина може да "посвие" пениса.

Jeremy Piven: Soy Milk Gave Me Man Boobs -

Редактирано от dorka14 на 23.02.15 17:36.



Тема Re: Изонови [re: King.]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано23.02.15 18:01



Братле, виж какво видях днес по темата:



Извода е ако давате формула никога не ползвайте чешмяна вода.


Ние ако не се лъжа ползвахме основно това:



Too Big to Fail...

Тема Re: Изонови [re: Yavanna]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано23.02.15 18:30



Ти не можа да издържиш нещо на стреса?
Аз специалисти ще питам, но ти определено не си от тях.
Не мога да разбера защо трябва да осереш всичко до което се докоснеш.
Общо взето успях да разбера , че си кръгла нула по тези въпроси, ебавай си майката дебела и не ми се вясвай пред очите повече, изритаха те от моргата в Торонто за абюзване на трупове и сега сереш глупости по форумите от БГ, ей това ти е историята...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.