Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ранд Пол - един американски перконови  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано03.02.15 23:47



"I have heard of many tragic cases of walking, talking normal children who wound up with profound mental disorders after vaccines," he said.

http://www.nbcnews.com/politics/elections/rand-paul-vaccines-can-lead-mental-disorders-n298821



Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: lsrael Thornstein]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано04.02.15 00:04







Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: lsrael Thornstein]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано04.02.15 01:07



Човекът не е сам. Гледай това





Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: jaime14]  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано04.02.15 01:16



О знам че не е сам, такива като него да ги ринеш с лопата.



Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: lsrael Thornstein]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано04.02.15 01:30



В момента е пълно с радикализирани перкулясници с хиперболизирани мнения, които крещят един през друг без да се изслушват. Едните, като иза, с техния тин-фойл хат, за които всяка ваксина е целенасочена отрова, разработена от биг фарма и рептилите с цел контрол над населението. Другите, които набират сила напоследък след епидемията от мийсълс, пък и винаги около грипа, настояват за задължително ваксиниране на всеки, данъци и глоби за неваксиниране и тотален правителствен контрол. Майната им и на едните и на другите!!



Как може интелигентните хора, които искат да се информират по въпроса и да дискутират темата за рисковете и предимствата от ваксинациите, да водят нормален диалог при толкоз фанатизъм ебати? Аз като чуя някой вреклю да ми кудкудяка как всяка ваксина е отрова, или как правителството трябвало да реши вместо мен колко и кои ваксини да си сложа, направо им бия шамари с опакото директно и ги пращам да вървят на майната си и толкоз!



Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано04.02.15 01:54



Перко?

Той е доктор.

И аз знам за такива деца, брутално е да се види.



Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано04.02.15 02:16



Според теб истината трябва да е някъде по средата. Така е логично според теб.

А тя не е. Твойто мислене е като да спориш с някакъв средновековен лекар, който е лекувал с накисване в живак и като му кажеш, че живака е вреден, той почва да спори, че не може чак в крайности да се изпада и е важно да се уцели точната употреба на живака и точната доза, а не, че той е веден изобщо. Ваксините ще бъдат разглеждани в скоро време, точно както сега се гледа на докторите с живака от средновековието.


На майната си чат-пат отиват ваксинираните. Пращаш-непращаш, там се стига. По-добре следвай добрия пример на милионерите от бевръли хилс дето не ваксинират и си налягай парцалите, че на майната си не е много добре.



Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано04.02.15 03:04







Тема Re: Ранд Пол - един американски перконови [re: Yavanna]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано04.02.15 03:28



Верно ли така в "скоро време" щяло да бъде? Да имах по една жълтица за секи път, когато се напъваш да правиш прогнози у форума за некви революции, от финансовия сектор и лорда с белите шапки, до сриването на америка, до тоталното отричане от ваксините - щех дося да съм събрал едно голямо имане... и ко? Всичко си е както преди, но изето е увлечена от новa мисия и нова задача, поставена и от съдбата



А за ваксините каква е истината и дали е по средата или не, аз не съм коментирал. Моето мнение си го съставям като филтрирам шума около мен, а ти си доказано част от тоя шум с крайните си изцепки по редица въпроси.



Тема Re: Ранд Пол - един американски перко [re: noTeHHEgaP]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано04.02.15 03:35



Задачата поставена от съдбата няма връзка с ваксините, не бой се.

А че ще се гледа на ваксините така, това е факт-марк май уърд.

Истината понякога е крайна-живакът е вреден и не лекува настинка или сифилис. Ваксините са токсична гняз. Факт. Краен и факт. Мнение хубаво съставяй, ама не по шума и филтрацията му, а с четене на научна литература, иначе просто ще прецениш кой по-хубаво приказва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.