Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано30.01.15 01:33





Към м януари случаи на вакскнална увреда от MMR която пробутват сега са 946 от които 46 смъртни случая.

ЗА зравнение случаите на смърт от рубеола са 0.

Биохазарте ваксинира ли се бре? А децата набаца ли ги?



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Yavanna]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано30.01.15 01:59



Обаче ММР даже не е най-лошото..Гледай какво става с тая: DTP 3,286увредени, 696 ПОЧИНАЛИ, общо 3,982. Малийййй....и КОЛКО са загинали от дифтерия, пертусис и тетанус, че да оправдае тоя масакър?

А грипните ваксинки и те не са зле...Дерзаят яко.

Хазе, тичай се вакснирай!!!



Я да видим...:

И кво-случаи на дифтерия за САЩ варират между 0 и 1 на година. Затова пък има 696 починали от ваксината и 3000 + увредени. Бах таз дифтерия.

Тетанус-варира между 0 и 20-30 слуая на година.

Пертусис си има не малко, с нула умрели обаче...


Нда...



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Yavanna]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано30.01.15 05:24



Изе, аз по твое влияние не смея дори да си помисля за ваксиниране. Колегите ходиха заедно есента, викаха ме и мен но аз им казах без мен приятели. Евала ти за енергията с която си преследваш идеите

обаче да знаеш че ако ме хване грип -->



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: zukary]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано30.01.15 14:32



Е какво ако те хване грип? Не те ли е хващл 20 пъти до сега? Мен ме хвана грип тая есен, па ми мина. Едно хапче не съм изпила, чайчета и това е. Какъв е тоя ужас от болести не знам...Интересното с грипа тая година е, че умряха от грип много здрави, млади ВАКСИНИРАНИ срещу грип хора. Имаше статия защо ваксината срещу грип може да направи после грипа по-тежък, но я пропуснах, просто видях заглавието. Но е факт-деца, жени, мъже, умряха от грип след ваксината...

За ваксините положението е много интересно. Всички данни са изложени и достъпни публично. Никой не е скрил ВАЕРС, никой не е скрил колко души са починали от ваксини, колко са увредени...никой не е скрил и колко са починали от грип или друга болест след като били ваксинирани...никой не е скрил, че няма починали от мизълс...И на човека му е дадено да мисли и решава сам. Това че медията вдига джангър е отделен въпрос. Излиза, че ако човек не може да отдели тъпотиите и хухия шум от фактите и се подведе по джангъра да вземе медицински решения за себе си по него, вместо по фактите си е лично негово решение, и проблем.



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.01.15 14:32



Тъжна статистика...не знам какво друго да кажа.

Гледай в твоето семейство, квартал и страна нещата да са по-добре, тук в Америка е много зле - тъпчем се с ГМО, Флуор, ваксини. Направила си правилния избор да получиш образование в топ Канадски и Британски университети, да се откажеш да работиш там за илюмионантските им болници и си се прибрала в БГ да помагаш с холистика и таро.

Страната ни има нужда от хора като теб - браво за чудесната работа която вършиш. Определено допринасяш за подобряване на здравето и мисленето на хората по света и у нас.

BRAVO!

Too Big to Fail...



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано30.01.15 14:46



Статистиката е трагична.Умрели стотици хора от ваксина за болест, която взима 0 жертви на годинаи хиляди увредени. Това ако не е малоумие не знам-да взимаш медицинцки решения без да взимаш предвид фактите и без да мислиш, като пълна офца. Но хората не са виновни, просто за повечето народ е немислимо да изтребваш населението и децата за пари и не си представят, че това е дейността на биг фарма и дръжавните агенции,които са реално частни корпорации. Обаче е вече време да се посъбуди населението и да отчете фактите, защото иначе лоша работа.

Факт е, чр в америка сте зле. Толкова ГМО, флуор и ваксини като вас никой няма. В мизерната България нито водата се флуорира, нито ваксините са толкова много, нито ГМО-то е толкова много. При вас освен това се инжектират кравите с хормони и млякото и месото ви е пълно с канцерогенния и забранен в европа гроутх хормон. Освен това има куп други забранени в останалия свят токсини из храната ви, които не се ядат никъде, освен при вас. ЗАтова рака е буминг бизнес, даже и тебе са те сложили да симулираш дейност там срещу някоя стотинка. Ти си мислиш, че проявяваш някакъв сарказъм, а то наистина сте толкова по-зле, че идея си нямаш.

А че допринасям за подобряване на здравето и мисленето е също така факт!

Хората, които не са писхопати, а то повечето не са, не знаят, че ги лъжат и манипулират и че им рискуват живота без основание и за пари. Затова е много ценно да покажеш на такива хора факти по които да се замислят. Ся, това става при по-интелигентните хора, както виждаш.



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.01.15 15:12



Хубаво е че имаме такова добро разбиране на фактите.

Таблиците показват колко иска са били предявени и колко одобрени. Ти говориш само за броя предявени искове - което е показателно за твоята пристрастност по темата.



Естествено има случаи които са за съд и компенсации но едва ли всички искове са истински оправдани - статистиката показва че ~1 от 3 иска е получил компенсация.

Ако имаш време разгледай тук- както знаем в Америка много хора които се опитват да си вадят хляба със съдебни искове :


Мисля че аз нямам какво да добавя по темата с ваксините.

Too Big to Fail...

Редактирано от Biohaz на 30.01.15 15:15.



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано30.01.15 15:16



Найс трай био:)

Гледайт ука:



FDA recently acknowledged that 90 percent of doctors do not report vaccine reactions. They are choosing to subvert this law by claiming the adverse event was, in their opinion, not related to the shot. In fact, every year between 12,000 and 14,000 reports of adverse reactions to vaccines are made to the FDA (data initially accessible only through the Freedom of Information Act). These figures include hospitalizations, irreversible brain damage, and hundreds of deaths. Considering that these numbers may represent just 10 percent, the true figures could be as high as 140,000 adverse events annually. However, even this figure could be conservative. According to Dr. David Kessler, former head of the Food and Drug Administration, "Only about 1 percent of serious events [adverse drug reactions] are reported to the FDA." Thus, it is entirely possible that millions of people are adversely affected by mandatory vaccines every year.


Аре тичай се ваксинирай, че току виж си лепнал шаранска чума или мизълс.

Редактирано от Yavanna на 30.01.15 15:16.



Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано30.01.15 15:24



Не ги мисли моите деца - гледай си твоите (ако изобщо имаш такива)...



Too Big to Fail...

Тема Re: Поглед във VAERS и смъртите от MMRнови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано30.01.15 17:44



Децата ти са набодени с всички видове ваксини, знам. Кофти е да ти се покаже статистиката и да ти се демонстрира, че си изложил живота им на риск, боде много гадно. Но аз не се опитвам да спасявам теб ит войте деца, а излагам информация за хората, които могат да мислят сами, а не си черпят инфото от телевизора. И такива има.

п.п забелязвам че хубаво си научил от кака роксана как да спориш-с някакви намеци за нямане на деца.

Ашколсун, машала! Ти гледай да опазиш тия деца дето си създал, щото 696 броя са докладвани убити от ваксината, а както каза шефа на ФДА, 1% се докладват, т.е може към 69 хиляди да са мъртви заради таз ваксина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.