Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Хаха...нови  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано28.01.15 01:25



Докато прокрастинейтвах из къщи през студения зимен следобед се залисах по една моя приятелка и тя ми изпрати ето това. Супер архаично, дори не сум подозирал че,сме имали Биитълс период в нашата естрада:



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Хаха...нови [re: Terminator12]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано28.01.15 01:33



Разтърсих се и вижте кво намерих. И ми кажете, че тва не е Биитълс:



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Хаха...нови [re: Terminator12]  
Автор whatstheproblemagain (форумист)
Публикувано28.01.15 01:39



Абсолютно, инфлуенсд е отвсякъде .......





Тема Re: Хаха...нови [re: whatstheproblemagain]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано28.01.15 02:12



Това е идола на,баща ми :



Fuck the Mods!!!

Редактирано от Terminator12 на 28.01.15 02:14.



Тема Re: Хаха...нови [re: Terminator12]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано28.01.15 05:29



The Phoney Civilization is a five-acts satirical play written by the Bulgarian playwright Dobri Voynikov published in 1871.

Смятай от кога в България копирането на моди и тенденции в културата е норма.



Too Big to Fail...

Тема Re: Хаха...нови [re: Terminator12]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано28.01.15 05:33







Too Big to Fail...

Тема Re: Хаха...нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано28.01.15 14:46



Био, съзнаваш ли малоумието на изказването си? Очевидно не.

Значи има два варианта-или се интересуваш от световната доминантна култура, която е европейската и е била европейската и тогава, или не се. И в Америка и тогава и сега е КОПИРАНА европейската култура-не индианската, не китайската, не афтиканската, а европейската. Ако не се интересуваш от нея-ти си ретардиран селяк, който си знае свойто, ако се интересуваш-ти копираш моди и тендеции, за което следва д абъдеш оплют. Т.е положението е -зайо що си със шапка/зайо що си без шапка. Или с други думи казано, новозакрепилия се имигрант ще намери винаги начин да оплюе родината си. Срам и позор за тебе.



Тема Re: Хаха...нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано28.01.15 14:54



Ако кавъра е проблем, тряа да зкарият американската музикална индустрия.



Са стана ли ти благо на душицата, като наплю пак България?



Тема Re: Хаха...нови [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано28.01.15 18:49



Izz не мислех че си интелектуално толкова плитка :(

Тук няма плюене, аз просто мисля критически и съм надскочил отдавана патриотарските рамки за това колко сме велики в популярната култура.

За да не кажеш че съм изцяло негативен към БГ културните заемки ще добавя това: Имаме много приноси в културата на света но просто в поп-жанра не ни бива много. Според мен трябва да се придържаме към изконно нашенките неща и да избягваме сляпото копиране на това което е модерно (или поп..-улярно) за деня/сезона.

Ето ти два примера - първо виж това:



и след това изгледай Steve Vai как вкарва БГ ритмите в китарните си изпълнения:






Аз обичам етно-банди които залагат на ритми и неща традиционни за страните си и надскачащи масовия поп:

Moldovenii s-au nascut




Too Big to Fail...

Тема Re: Хаха...нови [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано28.01.15 21:13



Плитък ти е...



Биохазарта нещата се разглеждат в контекст. При положение, че всички знаем какво основно пишеш тук за България, поредната тема в тоя дух, изведнъж трябвало да се разглежд апо друг начин. Ай върви обяснпвай тия на стринка си, не на мен.

За поп-а...това е траш по дефиниция. То за това е поп. По-огромен траш от американския поп не съществува и не може да съществува. Това е промотирано извращение, нскочелие и некадърност. Скумрии като мЪдона, които не могат да вържат две ноти правилни една до друга се водят величия, психарки като лейди гага и селяндурки като риана и бионсе се считат богини.

На тоя фон нашите некадърници от поп-а са просто царе. ДА не говорим, че ФСБ и другите изброени от теб групи са хилдяократно по-добри музиканти от американските масови шаврантии. С което не казвам че в америка няма добри музиканти, но те не са тия на първа линия, а се промотират гореспоменатите боклуци.

Така че преди да обясняваш какви били българските, се огледай около тебе къде си и какво става, че си малко като паднал на глава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.