Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Sheriff Joe]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано05.01.15 16:01



Лично на мен дискусията не ми пречи...даже напротив радвам се когато има конструктивен диалог.



Сигурен съм че и администраторите на дир-а са доволни когато тук брояча за брой посещения на сайта се завърти (и стотинките от рекламните банери се увеличат)...

Относно ваксините - аз лично не съм се ваксинирал този сезон но децата ми минаха при педиатъра за nasal spray flu vaccine. Досега нямаме проблеми дано и занапред да е така.



Too Big to Fail...

Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано05.01.15 16:50



точно от тая назална ваксина умряха деца тази година. Това е жива ваксина с атенюирани /може би/ вируси и точно вчера четох за няколко деца умрели само през декември. Eто едно такова дете:



удивително е как биолог си подлага децата на това...не ми го побира ума



Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано05.01.15 16:53



6 Reasons I Won’t Give My Kids The Nasal Flu Vaccine





Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано05.01.15 17:12



Izz, в тази статия никъде не пише че детето е умряло от назалната ваксина.



Пише че е било ваксинирано (вероятно Октомври или Ноември 2014 когато обикновено се препоръчва още преди грипния сезон започва) и в последствие се разболяло след месеци (деня след Коледа) и 72ч по-късно изпаднало в сепсис и починало.

Сега не те разбирам по каква логика свързваш ваксината със смъртта на детето???

Искаш да кажеш че ваксината е това което е убило детето? или просто да покажеш че дори и да се ваксинираш срещу грип пак може да се разболееш и дори умреш?

Не знам малоумна ли си наистина или нарочно се правиш на тъпа в случая?

Too Big to Fail...

Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано05.01.15 17:37



Какво значи " не пише, че е умряло от ваксина"? Пише, че е умряло от двата вида инфлуенца вирус намиращ се във ваксината, която е плучило. Умряло е от сепсис предизвикан от изкуственото заразяване с тези два вируса от тази ЖИВА ваксина, в която те се съдържат.

Това да питаш от какво е умряло е да питаш, като да хванеш някой за гърлото и стискаш силно, докато спре да мърда, дали е доказано, че е умрял от стискането или е просто съвладение. Някой се прави на тъп ама дали съм аз,а?

А детето от видеото и то ли е съвпадък или...?


Tук има повече за хора умрели от грипната ваксина, напълно здрави преди това:

Редактирано от Yavanna на 05.01.15 17:40.



Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано05.01.15 18:04



Изо с теб е безсмислено да се разговаря на теми наУчни.
Нито имам време нито сили за подобни "интелектуални" спорове.

Иначе ако ти се "флиртува" с мен по-добре пусни някоя по-различна и интересна тема (не за ваксини моля). Едно време пускаш най-различни конспиралски теми (НЛО-та, странни черепи и скелети и т.н. паранормалности)...не те знам ама нещо напоследък си зациклила само с тия ваксини (вече не е фън - вземи измисли нещо друго по-интересно)...



Взе да ставаш скучна вече....

Я кажи чувала ли си за Terence Mckenna и какво мислиш за психонавтиката?

Нали си работила със зависими в Канада - трябва ли DMT да бъде легализирано или не? Ето за такива неща ми се говори...а не за ботове и ваксини...

Too Big to Fail...

Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано05.01.15 18:53



Ма няма проблем био, ти си вксинирай децата и праи нАучни експерименти с тях, твои са си. Знам, че не ти е фън да пускам такива теми, но аз не ги пускам за да ти е фън на тебе. Ако не искаш-не ги чети.

Твоите предложения за теми не са ми интересни, извини ме. Ще трябва да намериш друг да ги обсъдиш, мисля, че няма да е трудно това е популярна тема.



Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано05.01.15 20:37



Пускай си анитваксерси теми колкото си искаш да те видим от днес нататък колко ще ти се вържат клубарите да "дискутират" тия важни теми с теб.

Както отбеляза шерифа - убаво да има диалог. Ти обаче си като радиоточката на село колкото и да спориш с говорителката файда нулева....




Too Big to Fail...

Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Biohaz]  
Автор Yavanna (Giver of Fruits)
Публикувано05.01.15 21:26



Biohaze ти не бой се, много хора научават за ваксиналния скам и не се ваксинират и точно такива като мен са носителите на промяната.

И няма нужда никой да "ми се връзва", аз давам данни и факти и всеки може да прецени сам, както и прави. "Връзването" е точно на скеър тактикс-а на биг фарма, на който ти и жена ти сте се "вързали" и сте си рискували живота на децата. Там, както показа ясно Шериф Джо, пише "няма данни да помага" ама "има надежда да помага" съчетано с "ужас, ужас-грип" и уфсете -юруш на маслините- се втурват да се ваксинират.

А за диалога-води го бе, кой те спира. Аз пускам теми с интересни данни, ти викаш-не си права и няма да говоря с теб, а после "нямало диалог". Аз съм тук, води диалог като ти напира отвътре.



Тема Re: Биохазе ти бот ли си?:) [re: Yavanna]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано05.01.15 22:19



Ти усещаш ли се освен мене никой друг не ти се връзва "диспутира" с теб темата за ваксините. Нито Дорка, нито Терминатора или които и да е от другите се включват да кажат - Да права си Из...

...или не много бъркаш..... Едно време ти се връзваха, сега се те оставили да си пишеш и те игнорират вероятно дори не ти отварят темите защото е предварително ясно каква за какво пак ще се "разисква"...

Вече водиш безкрайни монолози и се чудиш как и кого да захапеш да си пробуташ тезите. Много добре знаеш че не съм бот обаче отваряш провокативни теми с цел да се заядеш точно с мен (следпразнично). Защо? Нали ти казах още преди месеци че нямам мераци да ти чета размишленията и страстите относно ваксините...а ти продължаваш тук да ни тормозиш и навираш антиваксерските си възгледи.

Както ти казах в съседна тема истински качествените промените настъпват отвътре а не със сила и навикване отвън.

Ти явно не го разбираш това (язък ти за дипломите) и си караш по Марксисткия закон за преминаване на количествените натрупвания в качествени изменения. С други думи вярваш че като се повтори едно и също нещо 10-100-1000 пъти (и се достигне критична маса количествено натрупване) ще стане shift в качеството на мислене.......и тезата ти че ваксините са убиции на деца ще се превърне от половинчатата и разтеглена до безкрайност фактология (в която има 0.0001% истина) в кристална (сто процентова) истина и това ще преобърне общественото мислене на 180 градуса и хората ще предприемат много сериозни действия. ( Като например В резултат от твоите просветителски действия настава истинска фарма революция - Големите компании биват национализирани и по етапно ликвидирани, тотално се спира и забранява производството на лекарства и ваксини, на всеки квартал се назначава по един знахар, звездоброец и гледач на карти Таро за да се възстанови естествения ред и хармония в природата.)



Честно не те знам какво си представяш ще стане се спре тотално ваксинирането ама да ти кажа не горя от желание да ме информираш повече по тези теми....

Too Big to Fail...

Редактирано от Biohaz на 05.01.15 22:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.