Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема много мили факти за животните :)нови  
Автор izz ()
Публикувано27.12.14 18:58







Тема и разказче за дядо Стаматиснови [re: izz]  
Автор izz ()
Публикувано27.12.14 19:15







Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано27.12.14 19:42



Много ми хареса тва за медузата. Тя на практика е безсмъртна...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: izz]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано27.12.14 19:54



Е таа история е апселутно пофторение на мойта история.

Ем на мене 2 пъти тека.

Дума по дума. Ако заместиш ника ми в статийката - се едно ас съм го казАла. Фключително момента со спането с месеци. Напуснах балХарията и като се видех навънка, и като ми се отпусна сърцето - и като почнАх да спим по 14, 16 часа в денонощието...а преди не можех да мигна даже за 2-3 часа....



и като се распотскачех...и като се отворих...и като почнАх да градинарствам, да домакинствам, да работа, да се радвам на живота си....





Па те нека дофтурите си мислат, че ше им вервам веке.



На дофтур не съм стъпила кръгло 10 години веке, май и повеке.




Още като бех на 24 - ми казАха - сега ше мреш.....прогнозата беше - ако изопщо оживееш - ше си инвалид, ше си парализирана, полвината органи нема да ги имаш - не се знае как ше живееш бес тех, също казАха, никога нема да имаш деца, НИКОГА нема да проходиш отново....казАха, в кратки срокове ше се съсухриш и ше остарееш в много бързо темпо - защото тялото ти ше работи без необходими органи и по друк начин...


Ето ме - на 47 - гоня пейсетака - и съм по-млада от секога - и моем да надтичем секи и сичко!



Дофтури? да си ядът пикалото! никфи дофтури повеке! и мене ме кадардисваха на химио - хехе!


седнАх на тротуара, не знаех какво да праим...ударих си един последен плач и си викам...айде за последно! ....



хехе - чувек претполага - а Госпот располага....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано27.12.14 20:09



Предполагам, че усилено я изучават, че да продължат живота на платежоспособни клиенти.





Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: izz]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано27.12.14 20:29



ноо е жалко изо - че не сме се виждале ф2ф.

защото ас верно И изглеждам, и СЪМ млада....хората още не ми дават и 30....


не знам как ти изглеждаш на твойте неколко години уШ да си по-млада - но съм 100000% сигурна, че ас СЪМ по-млада от тебе....


и не е да го преказвам за парлама - достатачно ора са ме виждале - и достатачно факти и доказателства има ....



та - ако искаш един ден - мое да си чукнеме срещичка - да ти вида големио гЗ дибел и надут...и да разбереме колко са верни клюките....




ас немам от кфо да ме е страх...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: lC Roxana]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано27.12.14 20:35



Roxy, ne znam kvo piesh ama ti stifa tolkova...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: Terminator12]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано27.12.14 20:38



Терми - тука е почти 7 вечерта - ама не ми е навик да пия даже по това време.



Иначе - ако си дадеш ФБ - ше ме видиш 1:1...ас не се крием....



шавам, гледам си семейството...маса нарот ме познава...секи ден праим нещо - и ноо хора ме виждат - и нема как да се скрием, пич....




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: Terminator12]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано27.12.14 20:46



За един китаец било доказано, че направил 300 години човешки живот.

Свидетели се потписали кога и как са го виждале - тогава паспорти и дукименти не е имало.

Императора издал указ на негово име с описанието му. Човеко си бил редовен висш военен в императорската армия в продължение на неколко столетия и за да си получи заплащането - си се потписвал и явявал редовно, пичелил войни и битки за императорите си...





да - физически е възможно да живееш по-дълго.


възможно е - потвърждавам го.


но не това е критерия, по който Бог те съди. И не е голема награда да доживееш, ако останалото е празно иле искривено иле не струва.



фактически - нема смърт - просто има трансформации ...точно като какавида - ползваш една черупка - и като му доде времето - я изоставеш....после ползваш друга....и прочие...а материално тяло всъшност нямаш ...материалното тяло е илюзия....




ма ко ли ви приказвам.....ае вервайте в химио....нема ви пречим....

не ми пречите....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: много мили факти за животните :)нови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано27.12.14 20:53



Ima nauchni tvyrdeniq che starenieto e bolest. Tova moje bi e vqrno do izvestna stepen. Nie imame sposobnosti da regenerirame i vyzstanocqvame ostareli i mytvi kletki. S izkliuchenie na mozychnite. No te pyk sa tolkova mnogo, che ni stigat za 10 jivota. Spored Bibliata na vremeto horata sa jiveli mnogo dylgo. Adam dojivql do 930 godini, Avraam 175, Moisei 120, v pylen razcvet na silite si. Trqbvalo da se izpylni bojieto pisanie, nito edin ot klaniqshtite na zlatniq telec da ne dostigne do Hanaanskite zemi. Sled 40 godini lutane iz pustinqta, toj bil posledniqt jiv i umrql na brega na reka Jordan.

Fuck the Mods!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.