Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано19.12.14 20:51



zdraveite,

sluchvalo li vi se e neshto da vi lipsva ot checked luggage kato pristignete v bg?

reshih da popitam, zashtoto sym mnogo ozadachena ot lipsata na neshto, koeto sym sigurna, che pribrah v bagaja si (beshe specialna porychka ot priatelka) i sega lipsva.

vyzmojno li e??

_______



Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: KakMapa]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано19.12.14 21:11



Ами щом не се е изпарило,какво толкова се чудиш....



Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: Monica123]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано19.12.14 21:14



na teoria ima minimalna vyzmojnost da sym se obyrkala, no e tolkova malka, che drugoto e po-veroiatno, kolkoto i da e 'neveroiatno.' za men pone.. dosta razocharovashto, no v krana smetka tyjno.

pitam dali ima precedent, zashtoto ako mnogo hora kazat, che im se e sluchvalo, iasno kakvo e.

_______



Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria? [re: KakMapa]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано19.12.14 21:17



На мен лично не,но от други хора съм го чувала за преди години.

Ако си го забравила в къщи,като се върнеш ще го намериш.



Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: KakMapa]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано20.12.14 00:34



Здрасти какМаре....



ей колко ми е благо да те видим...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: KakMapa]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано20.12.14 07:58



Ehaaa....zdrasti KakMaro. Otdavna ne si Idvala. :)
Toq klub maj se syjivqva.


Moite vpechatleniq sa che minicharite v BG sa dosta profy. Te ne biha krali. Mogat da konfuskuvat no te trqbva da te izvikat ili da ti dadat legalen dokumen za konfiskacia. Chuval sum obache che tovarachite na bagaj kradat mnogo. Imah priqtel deto raboteshe pojarnikar na letishteto, razkazval mi e razni istorii. Sega obache ima surveillance navsqkyde, kameri, jivi hora.
Moje da si go zabravila tova neshto?
Az sym slagal bagaja si skypi neshta za po nqkolko hilki I nishto ne e lipsvalo.

Fuck the Mods!!!

Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: KakMapa]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано20.12.14 11:38



Гледам, че доста хора са казали едно и също.

И при мен не е липсвало нищо. Аз даже не си правя труда да заключвам куфара или да слагам оня найлон, дето се увива.

Не съм пренасяла скъпи неща - но и не съм правила някакви видими усилия да крия каквото и да било.

Трябва да призная, че една година ме беха фанали лудите и сложих в куфара 15К евра в банкноти. Не ми се занимаваше да ги държа в ръчния багаж - защото не ми се искаше да декларирам и да давам обяснения.


Еми - куфара си пристигна непокътнат....и слава богу - не се загуби...ама и аз на никого не казах .... има го и тоя момент - ако някой знае какво държиш в куфара си - може да те обере далеч преди да си стигнала летището или някъде другаде....


Ама и аз нарочно патувам с едни широки поли или рокли, с едни дълги палта - не слагам нищо кой знае колко елегантно...и куфарите ми вече са бая потрошени - доста си патувам...може и да имам нужда от нов куфар....впечатлявало ме е че в балХария много те оглеждат и те съдят по външността. В чужбина не е така - но в балХария орицата са си бедни и ного се чепетлеват .....


Също ме чепетлева, че хората постоянно живеещи в балХария - когато патуват в чужбина - са много комплексарски настроени....

ше оставя настрана пеенето на чалга и национални песни с крясъци....
както и обличането на жените - курвенско и без вкус....като се накичат с пласмасови 'бижута', па като сложат едни тесни разголени потничета с тигрова шарка...па като подчертаят тлъстите си сланинки с разни впити къси моди .....



В същото време маШШете слагат едни ориентални чепици - падала съм направо отде ги изкопават....ризи не носат....а некфи мърлеви тениски вонящи...като цяло хигиената е лоша....обикновено се опаковат в мърлеви дънки....това не че не се носи по чужбината - но маниера е ноо различен - требе да си стегнат, спретнат, нов и усмихнат - а балХарите са обикновено смачкани, намръщени, параноични, свадливи, комплексирани, мърлеви и носат стари неща 15 употреба.....


ама се отплеснат де....

Мисълта ми беше че балХарите много си врът носа - в чужбина би била дискретно посрещната и деликатно някой ше се погрижи за тебе...а в балХарията ше те навикат, огледат, разпитат като в полицейски участък....и нема да ти помогнат....


За разликата в менталитета говора....


последния път като си ходих - опитаха се да ме окрадът на улицата.....докато се усетих - някой се опитал да ми отвори раницата....оубаче ас я бех натъпкала много и с отварянето на ципа сигурно нещата са почнали да изпадат - и когато се обърнах - бех поръсила зад себе си дреболии от сорта на гребен, химикалки, червило....затова се обърнах....и видях, че някой беше дърпал ципа....


Също така и от куфара са се опитвали да ме крадът....на една жепе гара....миналата година...бе заспала съм на скамейката - даже си изпуснах влака - и идва началник гарата и ме подбутва да се събудя - и ми вика една циганка ти бъркаше в багажа госпожа....


Та - верно си го провери....то уШ нема - ама покрито млеко котки го не лочат....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: lC Roxana]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано20.12.14 12:14



Ей тЕ тоя менталитет описвам:




Обожавам да събирам пари, мечтаех да стана наемодателка. Това призна скандалната Анита Мейзер , която се появи по скайп от Лас Вегас в предаването "Куулт" по бТВ.

Това е българката, която ни представи на конкурса "Мисис Свят". Церемонията беше в щата Мериленд, а короната взе представителката от Беларус - Марина Алексейчик.

И въпреки че нашата претендентка не победи, тя се превърна в център на внимание в социалните мрежи.










Нашата претендентка е от Варна, но живее в Лас Вегас. Омъжена е и има дъщеря на име Джули. Занимава се с интериорен дизайн и отрича в профила си да има пластични подобрения по тялото си. През август Анита спечели първо място в конкурса "Най-достойна омъжена българка", организиран от Яненка Люцканова, била Мисис България 2003. Той се проведе в курорта "Златни пясъци". Като победителка, Анита Мейзер получила правото да дефилира в Мериленд.

Днес Анита каза пред бТВ, че има най-хубавите силиконови гърди, че се гордее с краката си и със задните си части, за които полага грижи всеки ден като тренира.

Тя сподели още, че името Мейзер е от втория й брак, а сега е омъжена за трети път за българин, който е много красив и двамата имали "луда любов".




Е какво да се коментира.....оплакнете си окото с 'хубостта' на чалгаджийката - ама те са се текива....

мене ме е срам да показвам дукиментите си, че са издавани в балХария - като се наредът на опашката на чек-ин-а подобни убавици, полюшвайки силиконови джуки и цици...и ме изгледат презрително и заговорат на диалект и жаргон....и там некаде ас потънем в земята от срам ...с мойте дълги рокли, различно поведение и прочието......


а тези потничета с тигровите шарки - просто им е запазената марка на тея....



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: lC Roxana]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано21.12.14 13:15



в който Роксана не участва, ама се повдига въпросната тема за балканския темерут и съответстващия тип балканска жена.


Доста е стара - от 2009 - но си е валидна и това е.


Споменава се и статия в Дойче Веле на същата тематика - който иска - може да ходи да си я намери.


Феномена е широко известен до степен, че в чужбина в мое присъствие редовно се подхилкват като стане дума за тея кОлтурни разлики....













Световната рейтингова агенция „Фич“ оцени активите на Валутния борд – губят се 11 млрд от валутните му активи само до края на май! А сега – след голямото харчене през юни и юли?! Днес с тези разкрития ще се спукат поредните нагли лъжи: Дребната лъжа: че вложителите гътат банките или им създават затруднения, а не злоупотребите в тях. И големите лъжи: Първата – за 1.496 млрд. евро, взети назаем от света с емисията ни от облигации. С нея правителството ви проглуши ушите: а). че е получило пари, за да закрепи банките (мобилизирахме 3.3 млрд.като твърдят Орешарски и Чобанов, ) б) че финансовите среди в света не вярват на фалита на България Втората – за Борда а) във Валутния борд всичко е наред, няма лъжа и измама и парите му са налице. Да, ама не – оценката на активите на Борда от световната рейтингова агенция Фич сочи, че се губят на първи прочит 11 млрд.!!! (а сега, след кризата какво ли е останало?!) У нас – виновна паниката, по света: РАЗСЛЕДВАМЕ ЗЛОУПОТРЕБИ В БАНКИТЕ И преди да започна с разкритията, да засегна и още една лъжа. У нас официалната версия е, че вложителите или атака гътнали Корпоративна банка и създали трудности на ПИБ, на другите банки, от които също са теглени маса пари. Но пред Ройтерс премиерът и финансовия министър заявиха нещо съвсем различно: – Това, което е вярно, че разследваме ЗЛОУПОТРЕБИ в Корпоративна банка. Каква е реалната ситуация? Чакаме да видим какво ще ни кажат външните одитори“ http://www.reuters.com/article/2014/07/04/us-bulgaria-banking-insight-idUSKBN0F90SG20140704 Това е – на българския гражданин, на българския вложител и спестител, на българския фирмаджия не му се полага да знае какво е вършено в нашите банки, та „стабилната и най-добра в Европа система“ легна на смъртен одър. Срокът, който обеща БНБ за ревизиите, вече изтече, ама ни вопъл, ни стон. Няма и нито дума за състоянието на ПИБ, за другите банки в България. И за злоупотребите във всички тях (с документи показах в постове по-надолу на стената ми в профила, как практически всички са лъгали за капитала, резервите, провизиите си, дела на лошите кредити и т.н.) Каква е целта на забавянето? Прави се опит на 21 юли Корпоративна да отвори, да изплатят за парлама мъничко милиони, докато с това се създаде оправдание и основание като прикритие на поредната банкова афера. Коя е тя? – С претекста за отварянето капиталът й ще бъде оценен по номинал и с акта за национализация ще бъде изплатен на акционерите (собствениците на банката). Т.е. няколкостотин милиона (основен капитал 65 млн., с допълнителния и резервите, вкл. неразпределени печалби – 621 млн.). Те ще изчезнат от държавния джоб за фалирала и оглозгана банка (не от вложителите), за която и един символичен лев за национализацията е много. Но стотиците и стотици милиони ще влязат в джоба на отговорните за този фалит, след което ще се случи популярният лаф „последният (от тях) да угаси лампата и затвори вратата“ – в преносния и буквален смисъл на думата за банковите порти. СКЕЛЕТА НА ВАЛУТНИЯ БОРД „Валутният борд е непоклатим като скала“ е твърдението. Доказах с официални документи и отчети, че от активите му му се губи златото, че има в тях неконвертируеми валути (хартишки, подходящи за руло в тоалетната, но не и за финанси), има „ценни книжа“ като тези на Бутан, чиято ценност се състои в неоценимостта им – нищото не струва нищо, няма как да се оцени. В специален и много тревожен анализ за състоянието у нас от 4 юли световната агенция за финансови рейтинги Фич отбелязва освен шуробаджанащината в банковата система (офиц.констатация на МВФ) и следното (цитирам): „In May 2014 these were equivalent to over 1.7x narrow (M0) money supply, as defined by the BNB.“ http://www.reuters.com/article/2014/07/04/fitch-affirms-bulgaria-at-bbb-outlook-st-idUSFit70682620140704 Според картинката, която давам от „Фич“, краткосрочният рейтинг в чуждестранна валута онова, което наричат „боклук“ и съвпада с моята оценка за спиране на плащанията. Фич дава по-ниска оценка на възможностите за плащане във валута, отколкото на тези възможности в левове. А в условия на Борд разлика между лев и валута няма. С левовете няма проблем – печатницата е при нас, в България. Та затова негласно за публиката, но ясно за специалистите „Фич“ намеква, че Бордът е пътник. Разбира се, че финансовата агенция „Ройтерс“ незабавно оповести анализа и има защо. Същността: според Фич парите на борда са 170% спрямо финансовия показател МО в края на май т.г. Показателят МО представлява количеството на наличните пари в обръщение (извън касите на банките – банкноти и монети и пътническите чекове). У нас чековете практически не се използват. Накратко – стойността на напечатаните и отсечени (монети) левчета се умножава x 1.7 пъти. Това прави сума на валутните ни резерви в Борда, която е с БЛИЗО 11 МЛРД. ПО-МАЛКА ОТ ОНАЗИ, записана най-официално в баланса на Борда към съответната дата – 30 май! За този изтекъл месец и няколко дни наличните активи на Борда се стопиха, олеквайки с нови милиарди до изключително недостатъчна величина, за да се избегне катастрофата. Друга част бяха „заменени“ – поне според мен, с хартишки. Стремително вървим към момента, в който в БНБ и трезора й ще има едни наистина безценни паяжини, понеже са осчетоводени в счетоводните книги като много и много „пари“. От един от предишните ми постове видяхте международните и родни поверителни данни за изчезналите десетки тонове злато, но продължаващи на книга да фигурират като налично в Борда и трезора. Най-сетне: по световните и родни правила Валутен Борд няма, щом той финансира банките ни и правителството (и затова такива операции са категорично забранени в българския закон за Борда). Но се правят. СКЕЛЕТЪТ НА БОРДА ВЕЧЕ Е В ГАРДЕРОБА, щом такава огромна за България сума от 11 млрд. се оказа пълен фалшификат, с който всички се хвалеха, че е гарант на стабилност. Възпроизведе се историята с Гърция – и тях ги уловиха в подправяне на отчетите и балансите за фактическото финансово дередже. След което всички вече знаем, как внезапно, буквално в рамките на един ден съседката ни фалира, блокираха влоговете на хората, обявиха банкова ваканция (виж мой пост по надолу с цитат от Орешарски на въпроса за „банкова ваканция“), а хората мигаха и не разбираха какво и как ги сполетя като гръм от ясно небе – от празен бюджет до неспособни да плащат банки. „УСПЕХЪТ“ СЪС ЗАЕМЪТ ЗА 1.496 МЛРД. ЕВРО – НЯМА И ЦЕНТ И НАЙ-НАГЛА ЛЪЖА Лъжа е успехът на международния заем за 1.496 млрд. евро, който още миналия четвъртък – 26 юни е бил записан дори отгоре (2.4) – такъв е финансовия термин за заявки. Давам линкове на борсите, за да се види ситуацията с него, както и картинки от тях. Ситуацията не е дори „не били компютри, а компоти“, и не сме ги изнесли, а са ни ги върнали“. Много, много по-лоша и скандална е! ЗАЩОТО НЯМА НИТО ЦЕНТ ТЪРГОВИЯ С ТЕЗИ БЪЛГАРСКИ КНИЖА НА ВСИЧКИ БОРСИ. ЗАЩОТО НИТО ЦЕНТ НЕ Е ПОСТЪПИЛ ОТ ТЯХ В ХАЗНАТА НИ. ЗАЩОТО ИНВЕСТИТОРИТЕ СА НИ ТЕГЛИЛИ ЕДНА ДЪЛГА И ЦВЕТИСТА ПОНЕЖЕ БЪЛГАРИЯ СЕ Е ОПИТАЛА ДА ГИ ПРЕМЕТНЕ. На 30 юни, когато в Банк ъф Ню-Йорк Мелон (касиер по заема) трябва да постъпи обезпечението + парите на купувачите, гърми бомбата, понеже търговията не започва. Също тогава ЕЦБ обявява отрицателна лихва – ако си внесете парите на депозит при нея, вместо да ви плащат лихва, вие й плащате. Явно родните, дори не знам как да ги нарека тези „корифеи“, са решили да се възполват от „дюшеша”, паднал от небето. Лихва от почти 3% на този фон наистина е много висока и прави заемът много привлекателен и печеливш (не за България, а за финансовите акули по света) Официалната регистрация е на борсата в Люксембург. Очаква се всички борси да започнат търговия с изключение на Уолстрийт, заради проблеми с изискванията, на които емисията не може да отговори. Такова „събитие“ аз лично не знам да се е случвало във финансовия свят. В деня на плащането, на 30 юни се случва нещо нечувано и невиждано в световния финансов свят. Емисията бонове, макар и качена на така нар. Платформи по борсите от Люксембург през Франкфурт до Щутгард и където се сетите, практически увисва в пълна безтегловност и пълно неведение за всички. Никой не знае какво става зад кулисите, а дори банките-фискални агенти по българските ценни книжа са онемели от изумление. В резюме – родното правителство се опитва да промени основни положения и параметри от ДОГОВОРЕНОТО. Популярно казано, се стига до нещо като историческото – абе, вие, печалбарите, давайте парите, ние ще се разсеем за нашите ангажименти, а мангизите ще ви ги платим заедно с лихвите накуп след 10 години. Извинете за жаргона – „мангизи”, но просто при такива действия той си е съвсем на място, понеже характеризира точно определен манталитет. Разбира се, действителната ситуация е много по-сложна и пълна с финансови формули, но водата си е вода, независимо дали ще я изпишем с формулата й H2O. Но всеки борсов световен или роден дилър ще види картинката. Стига да докопа документите, които нито родният парламент можа да види (а и не искаше), нито някой у нас или по света ги докопа. Емисията по стара българска традиция беше за специално избрани и посветени и единствено те имаха достъп до проспекта и др. документи. Аз вече ви запознах в друг пост с документа „Акт за задълженията” и поместих цитати – скандални по съдържанието си, сега съм качил документи (вкл. проспекта) в сайта за споделяне dox.bg. папката с документи е на адрес http://dox.bg/files/dw?a=2390cd7063 Резултатът – инвеститорите се отеглиха от покупката на ценни книги на българското правителство. ПОВТАРЯМ – ХВАЛБАТА, ЧЕ СМЕ ВЗЕЛИ 1.496 МЛРД. ЗАЕМ, Е ЛЪЖА! ИСТИНАТА – ОРЕШАРСКИ НАПРАВИ НЕВЕРОЯТЕН И НЕЗАПОМНЕН СКАНДАЛ с 3-те най-големи световни банки HSBS, JPMorgan Chase & Co, CITIGROUP и ключова банка от Федералния резерв на САЩ. Това ще се запомни поне за едно десетилетие и ще ни се върне тъпкано! Някакви балкански шмекери опитаха да прецакат и и преметнат най-големите световни институции, които не си знаят нито парите, нито могъществото и на които се кланят навсякъде – от Вашингтон и Брюксел до Берлин. Присмяха се на най-богатите хора по света, на хедж и световни осигурителни фондове, на които всяко правителство им се моли да му купят дълга. А техните скъпоплатени екипи са загубили време да посещават роудшоуто и да анализират и проучват документацията. Загубени са и пари за регистрация, за покупка на документацията по заема… Бълха ги ухапала, ама такъв опит за прекарване се помни и отвъд гроба. И се отмъщава. Поредната далавера 1,22 МИЛИАРДА ЛЕВА НЕ КОМПЕНСИРАТ 1,5 МИЛИАРДА ЕВРО Кой в действителност срути банките??? Българските групировки ангажираха 623 млн. евро, с които да си напазаруват от книжата. На родна почва те щяха да се разберат с правителството зад кулисите относно новите условия (промените предвиждаха нееднакъв достъп на инвеститорите – т.е. равни условия, ама за някои още „по-равни”). Откъде се ангажират 623 млн. евро (официално обявиха българските евентуални покупки на банки, групировки , застрахователи и т.н от заема на 254 млн.евро -разликата идва от наши фирми в чужбина и поръчки за инвеститорите от тяхно име за сметка на бълг.лица)… Та откъде идват 623 млн. евро? От едно-единствено място – банките ни. Две седмици преди емисията всичко ометоха до дъно (обясних вече в редица постове с официални документи колко пари имаха банките и БНБ), лошата ликвидност, крепяща се на косъм и без това отиде на кино и банките започнаха да гърмят. Първи гръмнаха онези, които най-активно се бяха наредили сред „печалбарите” – Корпоративна и ПИБ, на ред са следващи. Понеже акулите на Запад прозряха играта, далаверата не стана с равно-неравните условия и банките останаха с едни 1.22 милиарда (623 млн.евро), с които след провала на емисията в понеделник, във вторник бяха изразходвани за ценни книги на бюджета със срок от 5 месеца, ама на вътрешния пазар. Купувайки така нар. ДЦК-та, банките веднага ги заложиха и изтеглиха срещу тях като обезпечение средства,с които си напазаруваха валута в същия размер. И я експедираха по задграничните си сметки. А кой им взе книжата на бюджета и им ги плати в крайна сметка във валута?!. Естествено, държавата чрез БНБ и Банката за развитие. Чрез активите на Борда,понеже никъде другаде я нямаше тази валута. Накратко операцията: 1. родните олигарси опустошиха банковата система, за да наберат над 600 млн. евро за покупки на родния международен заем. Резултат – банките колапсираха, вкл. и онези, които още не знаете. 2. далаверата навън пропада, с парите се купуват ДЦК с отстъпка от цената (това е светкавична печалба) и единната сметка на МФ в БНБ се заверява с платената цена 3. ДЦК-та се залагат – вече по номинал като обезпечение по заеми в банките, банките повтарят операцията с БНБ и Банката за развитие. Т.е. парите се връщат обратно в банките и групировките, макар и за дни (до края на тази седмица). Прибира се и печалбата от отстъпката, която е направило правителството от цената. 4. БНБ и Банката за развитие срещу същите ДЦК отпускат заеми, които прогнозирам, със сигурност ще станат лоши. Откъде взимат парите – от Борда. Валутата се изнася извън страната. 5. БНБ и Банката за развитие на практика са финансирали бюджета чрез парите от Борда (това вече не е Борд) и се оказват с книжа, които МФ не може да плати. При това те са залог по лоши заеми – направилите го (олигарсите чрез банките) не са с лоши кредити, понеже ДЦК се броят като 100-процентова обезпечение – все едно чрез пари. 6. А накратко – едни 623 млн. евро бяха изгребани от борда без да се върнат. 7, И бюджетната прогноза – разчетът на Единната сметка на държавата не се сбъдна – хазната за пореден месец е на червено. А дали е така, подсказват и данните от валутния пазар (давам ви ги в картинка. Точно в понеделник, когато паниката се разрастваше, оборът на родния пазар в покупко-продажба на валута достигна космически висоти – 3.1 милиарда. Все едно Уолстрийът дойде на гости у нас. Това е един нагледен пример за само една „операция“ от онова, което става през тези дни, докато ви успокояват с нежни слова. Резултатът няма да закъснее – виждали сте го вече преди години. Единствената разлика сега е, че няма да има кредитни милионери, понеже са си платили с хартишки – ДЦК, докато са опустошавали парите на финансовата система и Валутния борд. За който ФИЧ съобщи, че му липсват още на 31 май (а не 30 юни или сега) над 11 млрд. А аз още преди това ви го съобщих. Чака ни Гърция – в по-лош вариант, който те нямаха. Там все пак банковата ваканция и блокажът на влоговете трая относително късо време Чака ни Кипър – в най-лош вариант, където спестители насила ги направиха акционери в кухи банки, които няма да плащат дивиденти Чака ни римейк на Виденов – в най-лош вариант. Не ни чака. Започнал е!







И да е останал некой жиф у балХарията - скоро веке нема да е жиф.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: lipsvasht bagaj pri pytuvane do bylgaria?нови [re: lC Roxana]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано21.12.14 13:25







Kak'Maro, какво да очекваш от хора в тяхната ситуация.



Между другото - статистиките са пълни с неточности и откровено изкривена информация.


Според официалната статистика безработицата е некфа символична - нещо като 10-12%.

реалната безработица в балХарията е повече от 40% по мои сметки. И работещите работят на такива смешни заплати и при такива условия, че да те хване болест само да четеш описанията....



Когато патуваш в страната - просто се грижи за себе си по-добре...това е....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.