Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Парични преводинови  
Автор Heisenb3rg (непознат )
Публикувано21.06.14 22:01



Интересно ми е как пращате пари до България ,за тези от вас ,които го правят. Къде получавате най-ниски такси,най-добър курс,бърз трансфер, изобщо какво бихте препоръчали за по-малки суми на чести интервали.



Тема Re: Парични преводинови [re: Heisenb3rg]  
Автор whatstheproblemagain-1264 (форумист)
Публикувано22.06.14 00:10



Ако пращаш на един и същи получател направо отвори където си една сметка, прати им debit card , като я получат им дай кода по телефона, и си готов. Другото което аз ползвам е western union.



Тема Re: Парични преводинови [re: Heisenb3rg]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано22.06.14 01:49



MoneyGram



Нашите са ми пращали от България в САЩ с Western Union, a мъжа ми от
САЩ в България с MoneyGram. От България ме уважават с Western Union,
а от САЩ с MoneyGram. Доволна съм.

Редактирано от dorka14 на 22.06.14 01:57.



Тема Re: Парични преводинови [re: Heisenb3rg]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано22.06.14 02:47



Oт повече от година използвам ПейПал.

Отваряш сметка в страната приемник. Имаш разбира сметка и в страната - от която захранваш.


Останалото е манипулация на онлайн акаунти - сам си отваряш двата акаунта и правиш настройките и вкарваш детайлите - и от единия захранваш другия.


Нуждаещия се человек в страната- приемник просто регулярно си тегли сумите от банката...на собствената си сметка....


Чарджове няма...превалутирането се извършва към курса на деня по некфа си офецялна тарифа мислим на приемащата банка....


С изключение на пре-валитирането - дето осезателно може да те понатупат - но иначе чарджове немаш....парите пристигат в реално време....




ПС: тоя номер го научих от кирайците в ибей....чудейки се как пре-образуват юани в паунди - и четах като изоглавена форуми и коментари....из нета...



До преди нема и 3 години и аз се ядосвах и се чудех - но тоя номер работи - ВЕРВАЙ МИ! щом китайците го прават...





ПСС: буквално преди броени дни китайския прайм министър получи лична аудиенция от кралицата - и бяха договорени сделки с директно разплащане между юани и паунди - което до тоя момент не беше възможно- не зная причината, но не беше възможно да се обменят юани за паунди просто.


Досега китайците точно това правеха чрез ПейПал - индиректно си превеждаха чужди валути ...даже без подобни договорености...


Пичове и пички - ноо моете да научите от китайците - осведоми ви как'ви Роксана среднощно...заминавам в леглото че се кхм...абе спи ми се...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Парични преводинови [re: Roxan*na]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано22.06.14 02:52



Ас серсем серьозно се чуда дали да не инвестирам в юани...



Единственото ми слабо место е, че даже не съм виждала жива банкнота юан - и абер си немам за валутата - а това е базов риск. Събирам сведения и чопла по финансови форуми и местенца зася...


Иначе ми звучи примамливо - юана нема кой да го бутне просто!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Парични преводинови [re: Heisenb3rg]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано22.06.14 07:17



Kind Sir,

My dearest beloved cousin, the shah of Swazilend's autonomous Bahsa tribe, has recently had an unfortunate hunting accident with a rhinoceros. He has bestowed upon myself to deliver his vast fortune of $5,000,00,000,000,000 USD to the indigenous people of his land. I humbly require of your assistance for a modest 2% commission fee which is payable to you in cash. Please kindly provide your account number, address and contact info promptly to initiate transfer and receipt of your funds. God bless,



Тема Re: Парични преводинови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано22.06.14 16:32



Hahaha Negro, ti v Ghana li se premesti sega? Nigeria moje bi??:)))

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Парични преводинови [re: Heisenb3rg]  
Автор Heisenb3rg (непознат )
Публикувано28.06.14 21:02



Е,WesternUnion ми идва скъпо. Идеята ми е за малки суми регулярно



Тема Re: Парични преводи [re: Heisenb3rg]  
Автор Melany99 ()
Публикувано29.06.14 22:58



Банков превод до сметка в България е с фиксирана такса.
Нещо от рода на 20-25 долара.
Провери, кои банки от България имат банка кореспондент в САЩ.
Аз ползвам ПИБ и нямам оплаквания досега.
Дано не я затрият и тази банка. Работи си бързо, качествено.

Какво имаш предвид под малки суми?
1000?



Тема Re: Парични преводинови [re: Melany99]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано30.06.14 04:44



Chovekyt se kazva Andreshko:)
Sigurno prashta po $100 a tva sa $15 charge v Western Union. Toj obache iska po tynko da mine, ako moje za blagodarq..


Za vsichki andreskovci deto ne znaqt, cenite na trasferite v WU ne sa mrydnali pone ot 13 godini. Mexikancite be sa po prosti ot vas:)

Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.