Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Долара е хартиянови [re: noTeHHEgaP]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано30.05.14 08:41



За още един пример се сещам. Хладилника ми е от 1980. Произведен от GE. Най-вероятно в Америка. Има цена на него - $535. Сега подобни хладилници са към $650. Все се каня да го заменя и все ми досвидява. Разбира се вече не такива неща не се произвеждат в Америка, а в Китай и Корея.



Тема Re: Долара е хартиянови [re: Roxan*na]  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано30.05.14 18:51



Виртуалните пари трябва да бъдат администрирани, създавани и унищожавани от софтуер. Един ден това ще бъде световната валута.



Тема Re: Долара е хартиянови [re: Roxan*na]  
Автор lsrael Thornstein ()
Публикувано30.05.14 18:53



Колегата ми с който работя от 5 години има 8 деца. Аз имам само две. Ма аз съм бедняк имигрант дошъл от страна от третия свят.



Тема Re: Долара е хартиянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано30.05.14 20:28



Zashto triabva da imash 8 deca?!!!!!!



Тема Re: Долара е хартиянови [re: pesho.konia]  
Автор Heisenb3rg (непознат )
Публикувано30.05.14 20:37



как може да решим проблема с инфлацията след като продължава печатането на пари, създадени от нищото, с което на практика инфлацията се задълбочава?! Не ми е ясно до кога може да продължава тоя процес обаче.



Тема Re: Долара е хартиянови [re: Heisenb3rg]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.05.14 20:42



Жено/мъжо....кфото си там....НЕМА ВЕКЕ ПЕЧАТАНЕ НА ПАРИ - с виртуалните валути веке не абят ресурси даже да печатат...не го ли разбрахте веке?

Просто нагласяват цифрите да са им удобни...нема веке печатане на пари...на това се вързват саму още хамериканците...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Долара е хартиянови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.05.14 20:46



Друк е въпроса, че белите мъШленца ги мързи даже да правят деца...



Оттам идва обратнопропорционалната зависимост, че културата и света на белите залязва....кой ше поддържа след 1-2 покуления това, което ти в момента ползваш?


Ше те подмива и ебе черен негър от Африка....и на него ше мрънкяш...щом не си си направил бели деца да те продължат и не си си осигурил бели роби да те обслужват на дърти години...





После не се оплаквайте....цифрата на раждаемостта е последната дума която се взима от който е оцелел....мое 1000 мелиярда да имаш като Бил Гейтс - но как ше ги харчиш в света на черните презинденти като Обама - ето това е хамлетофския фапрос...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Долара е хартиянови [re: Roxan*na]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано30.05.14 23:24



въобще не знам кви ги плещиш тука!



Тема Re: Долара е хартиянови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.05.14 23:55



Е какво се правиш, че не разбираш.


Нема бели деца - защото белите мъШленца не щът да ебът и да гледат деца.


Кой мислиш, че ше ти бърше гъза на дърти години на тебе - малайзийка ли?


Некой як негар ше ти бърше гъза с кур и ташаци...на сека лашка...




Да не мислиш, че на азятците или негрите им пука за белото ти изнежено гъзленце? ше те ебът, ше те цакат и ше ти се радват как ривеш на още една лашка в гъза...


Азятците са полвин човечество - вероятността азятец да ти бърше гъза с пишленце също е гулема...



Па ше си говориме - кога се запенсионираш, а то ше е в близките пейсе годин - на колко бели човечета ше се падат колко азятци и колко африканци...и на кой от тех ше му пука за белото ти насрано гъзе....



Друго си е расата и вида ти да просперират - и да не е точно твойте дете, ама от твойта колтура - па ше има кой да те погледне ....


Ма то това става с ебане и правене на деца - и гледане на тея деца.....ето това ти обесних.....не е преятно да си от изчезващата раса и вит и да те гледат като досадно насекомо и да вадат пишка да те цапардосат щото мрънкяш и се лигавиш.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Долара е хартиянови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.05.14 00:13



Да се опитам да ти го обесна с други думи.


Най-проспериращата иконбомика в света е коя? и защо?


Китай - но в Китай раждането на деца е свято за китаеца. Насилствено ги ограничиха в броя на децата - но докога? една година само да ги разпуснат да се ебът както си знаят - и сметай де ще иде целото човечество...


Числеността на човешката бройка е СИЛА - МОЩ - РАБОТНА И ВОЕННА СИЛА! полтическа също...икономическа....и всичко, което върви с човешката бройка...включително жизненост, ресурси, икономика....


Там, дето е ниска раждаемостта - там лека-полека барабар с раждаемостта - запада и икономиката, и военната мощ, и кфото още там запада...



За човешкия фактор ти говора- а ти негро се праиш на ударен.....


И съм ноо серьозна - замисли се - кой точно мислиш ше ти бърше пенсионирания засран гъс? как мислиш? фапроса е ноо серьозен...не го потценявай...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.