Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 31.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Любовнови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.05.14 00:51



Ма ти ОЩЕ ЛИ МИ СЕ ОБЕСНЕВАШ МА ПРОСТО?



Аре ходи в кухнята да Зготвиш едно шкембе на мъШо си....и той се надева завалийката на жена да го наебе и да му сложи да яде...а она се дрви с мене у дира....



Боли ли? нека боли.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Любовнови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано19.05.14 20:51



Много интересен феномен - за мене е феномен, защото за дълго време мога
да запазя интереса си към един човек, но има една категория хора, на които им
пада либидото, ако са за малко по-дълго време с един партнйор и ако се
оженят
много бързо охлаждат към партнйора и това се случва почти веднага след
сключване на брак с него. С мене се случи нещо подобно, но и от това имах
полза, защото се сблъсках с нещо за което само бях чувала, а сега знам,
че е болест и има корени в някои определени мозъчни промени, в ендокринната
система, и в наследствеността. Според мен здравите мозъци, не се възбуждат
от това, че някой може да ги види, ако са полу-голи в гората или в парка с
партнйора си.

Пример за такъв "феномен" -

Сватбата отрови любовта ни -




Срещала съм жени да споделят/пишат, че адренилина им се вдига само ако
"рискуват" да бъдат "хванати". Според мен това е отклонение с физиологични
причнини... Хипокампус, хипоталамус, frontal cortex, ала-бала ... и заради това се среща и при двата пола.

Криенето ги възбУжда. А на мене не ми пука от това вижда ли ме някой
или не, и притесненията ми са от това да не бъда наказана/порицана/глобена да речем, ако
правя нещо на публично място, но това, че някой би ме видял, ако се крия
по някакви прични, не ми влияе по никакъв начин на
либидото, НО при хораТА ОТ ФЕНОМЕНА, "криенето" и АДРЕНЕЛАНИНА ОТ НЕГО е едва ли не всичко, дейба!



Това поведение е много трудно да се разбере от здрав човек - да се криеш,
че да ти стане готино, те - здравите хора, считат това за незрялост или сексуално отклонение,
а то е най-често, чисто и просто в резултат от мозъчно изменЕние - БОЛЕСТНА
промяна в мозъка, чийто симптом е "адреналин" от "криене" и/или разни по-фрапантни форми
на ексхибиционизъм.

Много интересно, ако на човека от статията му направят ендокринологични тестове (свободен тестостерон) и
ядрено магнитен резонанс на главата, какво ли ще открият

"Мисъл като мълния проряза съзнанието ми: не съм подозирала, че 8 от най-хубавите си години съм подарила на един недорасъл глупак,
чийто смисъл на съществуването е да чука чужда жена."


Хипоптеза - Тц, не е глупак, а болник , уви!










Редактирано от dorka14 на 19.05.14 22:32.



Тема Re: Любовнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.05.14 23:58



Напълно съм съгласна.


Това се опитвам да ти обясня от много време Дорке - че всичко започва от главата....и тогава се проявява в живота - като болести, изкривено поведение или житейски проблеми....


Ма орицата им е далече от ума че сами си го причиневат...и че са единствените афтори на сопствените си деяния в живота си....и че сами си го създават сопствения си живот...

Като видиш беден човек в недоимък - веднага ше схванеш, че в ума му има само недоимаци на кфо ли не...

Като видиш болен - веднага ше схванеш, че болния е първо болен в ума си...

Като видиш престъпник или извратен - веднага ше схванеш, че първо ума му се е извратил....



И прочие...


Ма орицата имат текава яростна резистенция - то е просто задължително да си намерат друг или друго да им е виновно...още една болестна проява ....която още повече им задълбочава проблема....защото започват да се натрупват компенсации, изкривявания, извратености, проблем върху проблем, че и болести, че и други неща както се е проектирало умственото нещастие върху животеца на човечеца....




Па ти ми говориш за добафки хранителни...то ноо преди да се стигне до хранителни недоимаци - е започнало от ментални недоимаци...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Любовнови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано20.05.14 03:53



Blood–brain barrier -





Всичко това, което каза може да се причини от слаба ВВВ.



Тема Re: Любовнови [re: Monica123]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано20.05.14 09:25



Аз пък съм запомнила: Дните се влачат, месеците бягат, а годините летят.

И като беше мъничък синът ни, му казвахме ачидуцо- пиленце на сициански или на калабрийски, вече не помня.
Първата Ла Пиовра е снимана през 1984, а последната, 4. през 1989. Мое би в този период са я давали и у нас.



Тема Re: Любовнови [re: Muskat]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано20.05.14 09:36



Спомням си, че го убиха комисаря.
А той вчера е навършил 68. ЧРД му със закъснение.
Много рядко съм попадала на филми с него през годините, и скоро като гледах "Живи легенди" на Ники Илиев (много забавна комедия), се изнанадах колко е остарял.
Тук е в кадър от филма с Ана-Мария Гюзелева:





Тема Re: Любовнови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано20.05.14 11:13



Сто пъти има хазАх на шматките в Раковия - и на тебе ше го кажа, защото твърдо го вервам - физическото човешко тяло както го виждаш с човешки очи - не е изчерпателно описание на едно човешко същество.

За мен китайците и индийците са прави да казват, че имаме и духовни тела и чакри, и сме също и енергийни завихряния и потоци.


Много преди да видиш мозъчни увреди - те са се случили вече в духовните ти тела (в едно или повече, или просто абнормални изтичания на енергии от тебе, или други увреди на съответнотото нематериално съществуване).


Хората правят тъпата грешка да асоциират ума с духа и да си представят, че духа обитава черепната кутия - а това не е вярно. Също правят огромната грешка да асоциират човешкото съществуване единствено с видимото с човешки очи физическо тяло. В действителност съществуването не се изчерпва с физическото тяло, а е далеч отвъд физическите измерения.


За съжаление човеците вярват в тая погрешна догма точно както преди Галилей са вярвали, че земята е плоска.....




Ти се опитваш да ме вкараш в логичен парадокс изхождайки от същата догма да ми кажеш, ако мозака ти е болен, тогава откъде идва. Именно - че духа не е в мозака - и че физическото ти тяло е поместено в доста по-общирно друго пространство и с доста по-различни качества....твърдото ти физическо тяло е само черупката, която се вижда....но тази черупка съществува породена и поддържана от невидимата с човешки очи останала консистенция на духовните ни измерения....



Когато физическото тяло умира - то духовния ти кхм...компаунд не умира....възможно е да се променя при загубване на връзката с физическото тяло - но това е нещо, което в момента не знам.


Но с абсолютна сигурност мога да потвърдя - онова най-важно нещо, което живее в тебе - и което е същността ти - което те прави жив(а) - точно това най-важно нещо не умира със 'смъртта' на физическото тяло....



Затова няколко пъти специално ти уточнявам на тебе Дорке - че правиш грешката, която прави догматичната и конвенционална медицина....приема се за аксиома, че човек съществува единствено като физическо тяло...а това не е вярно - ерго - целата медицина е неверна, построена върху тоя неверен постулат...недоказан разбийсе ...от самата тая съща конвенционална медицина...





ПС: всичко това ти го написах, за да ти обесна, че тоя парадокс, с който се опитваш да направиш смешни мойте твърдения - не е изобщо парадокс ....така изглежда върху базата на конвенционалната медицина...която отрича или подминава мълчаливо реалната структура на човешкото съществуване...и погрешно приема, че физическото тяло е единственото възможно съществуване....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Любовнови [re: Fish L]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано20.05.14 17:02



Дните се влачат, месеците бягат, а годините летят

Много вярно....

Вярно, че се казваше "Ла пиовра":))))))))))



Да бе някъде там, в началото на 80-те...

Ти тогава в Италия ли си живяла?



Тема Re: Любовнови [re: Fish L]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано20.05.14 17:04



Да, знам за този филм, но още не съм го гледала......

Остарял е доста....

Тук мъжете яко си боядисват косите.За индийците да не говорим - още преди 40.

В Европа май тази мода още не е дошла?:)



Тема Re: Любовнови [re: Fish L]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано20.05.14 18:38



Не бих го познала изобщо, че е той, което означава, че и ние доста сме напреднали с летоброенето.
Коя е тази красавица до него?
"Живите легенди"дали са го пуснали вече по торентите?
Ники Илиев направи мн. добре "Чужденецът".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.