Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Поленнови  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано06.05.14 19:39











Too Big to Fail...

Тема Re: Поленнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано07.05.14 12:55



Майнд стаф.

Ако изата бешетука шеше да ти обесни за алергиите и какво ги причинева.


Имам колекция алергии - сичките изчезнаха до една, откак клъцнах просесд фуудс, минах на органик, преправих си готвенето и храненето на роу (не знам дали съм веган, но харесвам роу каквото е възможно) и малко години преди това открих колко много прави за тялото ти едно редовно физическо движение, и прочистване (ака детоксификация) което разбира се включва минимум 2 литра (хубава и чиста) вода на ден....


Дотук покривам напълно профила на изата - а тя никога не си го призна защо се дърлехме толко - ми защото сме напраи сестри близначки...




В момента немам ни една елергия - просто чудо - а цел живот се дръгна, чеша, кихам, кашлем и секна...


ПС: тая програма изложена по-горе дава обеснение не само за алергиите - но дженералли променя физическото ти тяло и инфлуенсва духовния ти живот също.


Всяко пречистване подпомага съществуването ти - дали е физическо или духовно - ма помага.


Тея полени баче - те са природа. Те не са отровни. Ако настроиш съзнанието и тялото си правилно - и клъц сички алергии. Разбирам че иска воля, проумяване и усилия - ма си струва - защото не е само да клъцнеш алергиите - ми целио ти живот се подобрява.



ПС: друг е въпроса, ако намекваш за гмо полени

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Поленнови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано07.05.14 17:33



Roks, OK радвам се за теб.

Това което ти е казала Изз може донякъде да е вярно обаче ти си казвала че си от около 5г в UK, обикновено алергиите към местен полен, прах и мухъл се появяват след 7-8 до 10г години престой на едно и също място.

Така че не бързай с изводите...



Освен това съм сигурен че нямате такива дървета при вас:


Виж и това видео:

Too Big to Fail...

Тема Re: Поленнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано07.05.14 18:16



Прах и мухъл са прах и мухъл насекаде.


Пък аз се завирам насекаде - нема милост за мене.

Последния път като оправах компа на едно младо девойче - извадих от под бюрото й пици на по 18 месеца кръгло (видех датата на доставка

) .......с текава кихавица, че самата аз се изплащих...после се мих и чистих - а в къщи големо търкане падна - но серьозни последствия йок!



Какво се чисти от комповете - не искам да ти обесневам...чистил ли си некога фанове? е опитай...


Най-големата и най-лоша мърсотия се натрупва там, дето перманентно жевеат чувеци - по-лоша и зловонна и отвратителна мърсотия не съм видела никаде другаде - дори животинките се опитват да си чистят, да се облизват, да си намерат друго местенце...


Виждал ли си как работи пречиствателна станция? е аз скоро попаднах в текава - и ми немаше нищо...а уш здравите околу мене кихаха, кашлеха, повръщеха...


При пръв удобен случай ше си развия мойта теория защо и как. Сега ти съобщавам само фактите при мене как са.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Полен [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано07.05.14 18:26



Ще чакам с нетърпение твоите размисли по темата.

При мен проблема понякога е напролет (не всеки път) и е свързан с цъфтежа на тревите и дърветата.... с прах, мухъл, животни и хора нямам проблеми.

Too Big to Fail...



Тема Re: Поленнови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано07.05.14 19:26



Ше каеш на жена си да тупа редовно и целогодишно възглавници, юргани и завивки. Пътеки, клими - редовно на чистене с гореща вода - желателно без кемикали. Ний си купихме за целта спецялна машина за пране на карпети и килими - точно заради сина ми - по същите като тебе пречини.


Затова съм послала насекаде ръгове и покривки - и при първо прашасване или леко да се омачкат - и бам в пералната на висок температура.

Иначе нема оправия - и основния фактор както те усещам е домашния прах - тея акари ли беше - и полените. Имала съм в различни периоди и двете алергии плюс колекция още неколко други.


Не взимай илачи. Ако е много зле - вземи си отпуска и я прекарай на открито и на горещ или леден климат без сезони, дето полени нема - примерно тропиците или Гренландия.

В Ирландия и УК е ноо подходящо за хора с текива полени проблеми - защото непрекъснато има ветар и дъжд и полените се отмиват и отвяват.


Тук почти не съм виждала хора с алергии към полени. Както искаш тека го разбирай. Не че нема полени. Има си...


Не си е раута да зимаш химия. Химията само адълбочава проблема, вместо да го реши. Ше се озовеш в още повеке проблеми.


Иди на йога. Чувала съм че йогите знаят начини да оправят подобни дребни проблемчета. Или взимай хомеопатия - и това съм чувала, че са страхотни за алергии и астми, и бронхопневмонии.


При всяко положение изчисти ума си, тялото си и съществуването си. Прилагай редовно детоксификация. Не пречи да избиваш акарите около себе си - то си е задължително.

И си направи една хубава пражолка, седни на хубава зелена салатка и удари една чашка винце ..и оправи жена си - и гаранция франция - алергиите нема те притесневат повеке...





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Поленнови [re: Biohaz]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано07.05.14 20:33



Da,Напълно вярно. Алергиите се формират бавно но сигурно.

Не знам дали можеш да си представиш какво е положението в Калифорния.

Всичко цъфти целогодишно.

Цветята и цъфналите дървета са навсякъд ев огромни количества, постоянно.

От горе на всичко, ако няма Ел Ниньо дъжд почти няма.

И така тази красота причинява зверски алергии.Тук най-най-разпространената болест е алергия.

Лекарствата които са около касите са основно за алергии.

Моята колежка американка родена и израстнала в района е направила ужасна алергия преди 10 години и сега ходи 2 пъти седмично да и бият инжекции!
И така ще е форевър.

Ако си пропусне инжекцията картинката е много зле.



Тема Re: Поленнови [re: Monica123]  
Автор baron_portokal ()
Публикувано07.05.14 20:44



Излиза, че Калифорния е некъв hell от пост-апокалиптичен филм, а аз се чудех що на Мики Рурк са му подпухнали очите - сигурно не си взема бенадрила редовно.



Тема Re: Поленнови [re: baron_portokal]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано07.05.14 21:15



Всеки който живее тук може да го потвърди.

Мики горкия много зле остаря ...и тези ластики го направиха да изглежда съвсем странно...и като добавим алергията от полени:))))))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.