Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Страст към обувкинови  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано24.04.14 14:04



имате ли я?



Мойте последни завоевания беха кхм....ужасяващи за семейството ми...

Сандалки със златен варак, и прочие...


Ботушките беха миналия сезон - сега имам за 5 години напрет....



Но не е изключено пак да се върна на ботушки - слабост са ми...


Я си признайте - и дайте линкове и детайли - я кажете, как се носите в тея трудни дни на клубни страсти?



Оооо.....напълно разбирам героинята на Града и секса....една от последните ми пукупки беше пола стил ...тя....


ПС: това, което ме фърле в ужасТ е че раскошна пола тип пачка или клош или данс НЕ МОГАТ ДА СЕ НОСЯТ В ГОЛЕМИЯ ГРАТ - по пречина премерените дистанции...отидах на парти веднаж и изпаднах в ужасТ, че требеше да пресека две пресечки и за шорткът да мина през входа на Тюбата ...ми тея ескаватори...а тея дълги и клоширани поли....

Некаде там схванАх гратската мода на шорти, къси полички и всичко прибрано по телото....


Който не е минавал по ескаватори с широка пола - не знае за какъф ужасТ става на дума....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано24.04.14 16:09



Хаха - готина тема за разчупване на форумния ступор след последните екшъни.
Аз и жена ми храесваме тотално различни неща. Аз умирам за мацки с високи токчета (вероятно защото съм доста висок) а тя пък си слага такива само само при много специални поводи...

.

Too Big to Fail...

Тема Re: Страст към обувкинови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано24.04.14 16:31



Еееее...

и аз внимавам де ги слагам.


Примерно на последния хайкинг просто нема начин да не сложа туристически обувки - ПРОСТО НЕМА НАЧИН!

Слава богу, още не съм полудела толко да одим из планината по високи токчета...

Но ги слагам при първа възможност.


Даже за градински цели имам едни чехли на токчета с бродерии от маниста - те са ми да покажа на полвинката, че съм на кокетна вълнА и неска нема да плева или да садя, а ше се излежавам гола да се печЪ ... с чашка в ръка....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Страст към обувкинови [re: Biohaz]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано24.04.14 16:41



Познавам такива двойки.

Имам приятелка , която задължително през деня трябва да бъде с костщм и токета на работа.
Само, че мъжът и тогава също е на работа и не я вижда.

Като дойде уйкенда - тя се мята на флат шуус и той все се сърди:)

Аз лично през седмицата ги редувам, като в повечето случаи е токче но срено и удобно.
Уйкенда ако се ходи на парти - задължително високи обувки.

Онзи ден си купих нешо подобно:





Тема Re: Страст към обувкинови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано24.04.14 17:40



Точно това е начина - средно токче (ниско, не повече от 5 сантима со сЕ подметката) и вечер за няколко часа ако изопщо - високо токче.


Имам голяма колекция средни токчета - за работа и за офиса.


Високи токчета - само на партита и специални окейжъни. Тук етикета е ноо строг - просто се знае кой кфо ше обличе - мерят се само детайлите.


Също тека нека се отбележи, че през деня британците са ноо стегнати и дисциплинирани - а вечер избиват сичкото, дето денем са го стегали.


Това личи във сичко - дори в сивитата. Недай си боже да почнеш да се фалипръжкваш - сиви требе да е стегнато, без излишни неща и минимум прикаски и давръндии. По-стегнато - по-добре.


Точно наубратно на сивитата от балканите - дето сека джунджурийка е украсена, разтегната, обеснена и зализана, даже с картинки. Дето орицата обичет да се фалат сами. дето раздуват сичко - без покритие. Дето като се наложи да свършат истинска раута - и издъхват....

иначе имат дипломи де...нереални...и имат купища фалби из сивитата...ма не моат да ги докажат на практика....


Тук нещата се премълчават - най-ного се фали оня, който не се фали.


Май е обратно и на хамериката - затфа Мониката не мое да схване защо фаянсаджията НИКОГА нема да мине в нормална класа живот....



Начи сещайте се кфо е на балканите - е британцията е ТОЧНО НАУБРАТНО!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Страст към обувкинови [re: Monica123]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано25.04.14 04:15



Monica - ne mojah da vidia link, pusni go pak molia te



Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано25.04.14 04:27



Roxi - otlichna tema za razvedriavane na obstanovkata! Shte se vkliucha i az kato mi ostane malko vreme da snimam. A tvoite obushtenski zavoevania zashto sa ujasiavashti za semejstvoto ti?



Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано25.04.14 07:36



Da, az imam golqma strast kym jenskite obuvki. Mnogo me kefqt kato gi sloja na ramenete si...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Страст към обувкинови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.04.14 12:28



Ами как да кажа.

Ше се опитам да обесня.

Една от последните ми покупки бяха сандали на платформа с глитер (това е цигански крещящ блясък на цвета - знаете, цвета се дели на мат (матов), гланциран (лакиран) или глитер (с малки наръсени люспички, които дават преливащ блясък като стъклена играчка за лоледна елха). Може да има и други разновидности.....


Е глитера в британцията се смята за особено екстравагантен (ний от балканите сме претръпнали на цигания, но британците се ужасяват в буквалния смисъл на думата от подобни ефекти).


Такива обувки е НЕВЪЗМОЖНО да носиш на работа - те са само за среднощно парти (на среднощни партита се смята за нормално да обличаш кфото ти хрумне - даже да си нарочно екстравагантен) - защото е начина да се откъснеш от рутината - както обясних по-горе. Изата нарочно даваше снимки от такива партита - ми кфо па, орицата бачкали като бесни цела седмица и отишли на парти и се освинили...ми нека се освинат - да я сложиме и изата да бачка както тука се бачка, и тя ше иде да се освини в събота...



Естествено, може и в къщи да си ги носиш - никой нема да ти каже дума - но аз описвам социалния живот спрямо дрескода и обувките....


Примерно.


После следващата ми покупка са тези денс шууз, дето ги дадах в линка (нещо се се окензали с тая снимка, щото на живо изглеждат перфектни). Много са удобни и са направени нарочно хем да бъдат удобни, хем да са здрави, хем да са елегантни - а такова съчетание от качества не се вижда всеки ден по магазините.

Класика е да си купиш токчета и да ти убиват или да ти стискат, или да са неудобни просто, абе нещо да ти е криво да ги носиш. Тея танцови убувки направо ми лепнаха на крака - и аз си ги купих. Полвинката тека ме изгледа... и аз го успокоих - ше ходиме с тебе на денс клуб, че ми се танцува...и той млъкна....


Не знам дали ше идем наистина на денс клуб - и защо не - но обувките са толкова удобни - и се почувствах прелъстена и реших, че ше си ги носа и в ежедневието - кфо па толко. Просто са удобни бе!

Писнало ми е от неудобни токчета - а тези не ги усещаш просто - затова

Също тека си купих сандали на Кларкс - обожавам да си купувам Кларкс - точно щото са адски удобни. Точно затова ги предпочитам пред всяка друга марка - заради удобството им. Не зная как го постигат, но когато носиш Кларкс, то краката ти не се потят, не се изморяват, не усещаш обувките, не стискат и са толкова фантастично удобни и елегантни....


Затова с охота купувам Кларкс - почти всеки техен модел отговаря на моя стил и вкус. Предполагам, че не съм единствената - гледам, че и други жени са с Кларкс.

Не ми пука за което - за мен е важно моите крака да са в удобство.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Страст към обувкинови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.04.14 12:34



Харесвам страстта ти Терми



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.