Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано26.04.14 02:57



мама ви да иба с тия моргичи ми надухте главата, и то точно в петък преди уикенда деееба и форумния уолстрийт шантаф деееба!!





Тема Re: Страст към обувкинови [re: Monica123]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано26.04.14 06:03



ok, vidiah gi, mnogo sa hubavi!



Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано26.04.14 08:28



Roxano, razsyjdavash kato shestolkasnichka, deeba i nenormalnata ti skumriq da eba. Smp bednite zimali mortgage taka li. Ami ti imash li predstava kak se vzima mortgage v hamerikata? Da ne si mislish che e dostatychno da se poqvish v bankata i hop - eto ti edin milion dolares, deeba i kiflata ti maloumna deeba? Imash li predstava, che za da ti dadat mortgage trqbva da pokajesh che imash super kreditna istoria, trqbva da pokajedh vsichkite si pari i vdichkite si dohodi. Chak, togava ti davat i to s optedeleni usloviq v zsmisimost ot tova kolko struvash. Na tvoq dqdo zashto ne mu davat mortgage? Zashtoto nqma kiorava stotinka v bankata i dohodite mu sa ot pensionniq fond? Ti kak si gi mislish tezi neshta? Gorkiq old fart. Q da mlykvash gidi mortgage adviserko i da ne sym chul gyk ot tebe poveche. Maloumnica.



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Страст към обувкинови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано26.04.14 17:21



Ту хаебЪ хъзО и под лепенката на устата...




Тфа казвам и ас - ма Моника не схваща - де у нея толко неурони? тя е хоспитализирана от рождение като ма'умно..


Че ИСИСКВАНИЯТА са текива - и че не моеш да МРЪДНЕШ! камо ли обуфки да копуваш, патешествия ли да правиш, университетски такси ли да плащаш...


Ма тя не та не - мортгиджа бил ФАРХА НА СЛАДУЛЕДА!


Ка ше пазаруваш тека кату мене - по 300 паунда на месец саму за обуфки? ПС: признавам - Аскот иде - и ас имам тайни помисли как да харчим пари там също...


Оделно рокли, оделно джобни..оделно масТраф...оделно съдържанието на чантичката...

Коя фаянсаджийка некога е виждала Аскот и е говорила с кралицата? нема и да говори....



Ма не та не - мортгиджа бил та бил фарха на сладуледа...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано26.04.14 17:57



Roksi, ne se razseivaj s ipotekite, I bez tova niamash ipoteka, niama smisal chak tolkova da se korkash za chujdite.

Znachi za laskavite obushteta mnogo dobre te razbiram - I na men sa mi slabost. Az znam che v niakoi sredi laskavoto se smiata za trashy, no si gi nosia, tova e polojenieto. Puritanite I az se razlichavame mnogo dalboko v dushite I dori I da nosia puritanski obuvki, tova niama da promeni sashnostta mi. I taka...moiat approach e da bada true to myself, koito me haresva takava kakvato sam e dobre dashal da mi bade priatel. Az saotvetno sashto priemam horata takiva kakvito sa I mi haresvat razlichiata, osobenostite, poniakoga dori I nedostatacite. Ne znam dali go obiasnih mnogo dobre, otivam da pisha ot drug kompiutar che tazi majmunica me iznervi.



Тема Re: Страст към обувкинови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано26.04.14 18:12



Ма ас не се коркам уе!

Моника върви по мене из клубовете и праи скандали и рИве....тя не е и спряла - откак й се доказа, че не е далавера да имаш моргич




тука да провериш сноното й изстъпление - как моргича бил та бил фарха на сладуледа....и как сичко се изчислева в пари....


Тая жена определено не е нарет - тя си умрЕ да доказва че без моргич в живота не моеш! тя просто откачи - първосигнално!


Тя изчислева сичко в пари - и за нея ако не мое да се изчисли в пари - начи не става!


Начи мойте сметки и наеми тя не мое да ги преживее - тая болна бедна душица - как ас харчим илядарки без смисъл и без да имам моргич - тя е болна на темата! как мое? Роксана харчи пари за наем? това е кощунство! реве Моника по клупчетата и вие на умрело срещу Роксана и плаче за пари и стотинки....



Е какво да го наречеш това? толкова бедна, та гъзО й замерисАл...бива ли да не си смениш гащите, щото и това пари струва, а моргич има да плащаш?





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано26.04.14 18:53



Моника има свеж, купонджийски характер, просто имате различни гледни точки защото житейските ви ситуации са различни.

Ето малко чепици и от мен - сребристите са ми за вечер, сините ги нося на работа. Една идея по-високи от дрес кода ми идват, но това е положението. Сините ги нося обикновено с черен панталон от фина вълна и бяла шемизета.
Между другото във вашия дрес код панталона ок ли е за жени? При нас официално е ок, но негласно се смята че полата е по-подходяща от панталон.






Тема Re: Страст към обувкинови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано26.04.14 20:01



Аз нося всичко, което ми е кеф - с уговорката да е смарт. Смарт е всичко без излишни детайли, вписано в униформата - сако в точно определена линия и цвят, панталон/пола (няма твърда уговорка - и двете можеш да носиш, стига да е спретнато и чисто и да е включено в униформата) бяла смарт блузка, черни смарт обувки....


Като се каже смарт..

ти смарт шууз например.


Понятието е широко гражданствено - типично британско е. Нещо като пионерската връзка в куманизма - всички знаят какво е и как да го носят, но е трудно да се дефинира в ясна дефиниция.


Смарт ризка, смарт панталони/пола, смарт шууз - ето ти типичната униформа за УК, а предполагам и за други европейски страни - защото когато работех в Холандия също имаха подобни изисквания.


Също има и детайли - не можеш да носиш разни декоративни висулки (примерно дълги обици тип шанделие) обиците ТРЯБВА да са в рамките на 1 см около долната част на ухото без разни висулки или свободно падащи части (затова всички носят т.н. обеци тип - това са обечки които са (относително) кръгли, нямат висулки и са много дребни и малки и се захващат в долната мека част на ухото.


Защо? много просто - не бива да е възможно някаква механична част да захване висулката на обицата и да ти откъсне ухото или да завлече главата ти в машина, или да те застопори в машина или електрически контакти, или всякакви други подобни опасности - с цел секюрити. Компаниите се застраховат - защото по закон са длъжни да осигурят безопасност на служителите си.


Аз съм ДЛЪЖНА да се подчиня на закона - и като селф-емплойд (особено много като селф-емплойд) и като наета - и в буквалния смисъл на думата ше ми разкатаят мамицата, ако се докаже обратното.


Затова избягвам неприятности - поука ми е как в началото подцених проблема (типично по балкански се изцепих на началника си) и бех тека наказана, че ми свистеха ушите поне 6 месеца след това....


Стриктно се нося (дори да не съм длъжна изрично да съм помолена от работодател, но по закон съм длъжна) по дрескода. Немам капка желание да плащам неустойки, да се разправем със закона иле да бъда наказвана или лишавана от рабта, или направо изхвърлена.


Твоя си раута дали носиш костюми от 300 паунда или от 60. Дали от вълна, от памук или от полиестер. Дали е скъп или ефтин, дали е кфото е. Длъжен си ако се повреди, да го подмениш незабавно - НА КАКВА ДА Е ЦЕНА. Случвало ми се е да си повредя работното облекло - бях върната в къщи спещно да си набавя ново на своя сметка - и когато го направя - тогава да се върна - ивсички разходи и забавяния и проблеми бяха на моя сметка. След тоя случай не допуснах отново подобна ситуация - държа резервни костюми и блузи и прочие...каквото е необходимо....


Моя работен опит е - НЕ СЕ ДОПУСКАТ КОМПРОМИСИ - НИКАКВИ!!!!

След първо предупреждение - което е изказано меко, учтиво и възпитано - дори леко приглушено ....не се допуска повишаване на тон в работна обстановка - СЛЕД ПЪРВО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДРУГО! всяка следваща издънка е за твоя сметка и твой проблем!


Взимам много сериозно това - защото в началото (типично по бай ганюфски) подцених дисциплината в британцията...и последствията беха ужасяващи....след тоя случай се стегнах и си казах - еми защо ше им давам повод? аз съм си виновна! и това беше....


Има възможни своеволия в униформата - но те са в детайлите, в начина на носене, в дребни кхм...стилни ...характеристики...


Допустимото е - каквото и да носиш - не трябва да престъпва закона и безопасността и застрахователните условия.


И с дънки съм ходила, и с цветни ризи, че и с широки поли - щом не престъпваш закона - може.


ПС: аз основно работя на бюро и на комп - но също така част от работата ми е да поддържам компютърни системи - и да ги оборудвам, поддържам, ремонтирам (понякога наемам екип, но не винаги, а понякога мене ме наемат) и да тичам по нуждите на клиентите ми - защото не им е изгодно да плащат фултайм заплата на подобна длъжност.

Това е черна инженерна работа - и нормално се нарича ИСТ техник. Също така е инженерна длъжност. Разбирам противоречието - но в британцията това е нормално. Нещо, което на континента е нормално - в британцията често е точно наобратно.


Работя с машини, с компове, с всякакви технически джаджи. По тази причина съм АБСОЛЮТНО задължена да спазвам условията за безопасност и закона ,и застрахователните условия.


ПС: забравих - дълга коса не се допуска също. Косата ТРЯБВА да е прибрана плътно - в кок, вързана, или под каквато и да е естетична форма - но развяващи се коси НЕ МОЖЕ да се допуснат.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Страст към обувкинови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано26.04.14 20:02



Wow, ti si gotina macka, imash stil. Pyk az vse si misleh che si smotana...



Fuck the Mods!!!

Редактирано от Terminator12 на 26.04.14 20:03.



Тема Re: Страст към обувкинови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано26.04.14 20:11



Ti kak pozna che imam lepenka? Edna typa ovca me celuna po buzata,,sega imam edna mnogo gadna pypka. Cqla sedmica i slagam antibiotik. Oshte ne e ozdravqla. Egasi otrovnata zmiq e taq. Naj gadnoto e che ne znam koq e. Znam obache che vseki pyt kato.me celune i mi izlzat pypki a kato me hvane za rykata mi izlizat chervrni petna. Egasi Ph factora ima taq. Samo da razbersla koq e. Shte q razmaja ot boj.



Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.