Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 20.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Американови  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано18.04.14 21:52



Напоследък все по-често си мисля, че Америка е наистина доста тъпа държава и не ми се живее цял живот тук. Гледахте ли Dirty Wars? Документален филм, в който един военен журналист ги изтепосва какви са уроди и как колят, кълцат и изтезават разни селяци по Йемен и Афганистан. Има го в Нетфликс он-лайн. С много добри ревюта е. Много нагъл и полицейски в локален и световен мащаб режим е тук. Искаше им се да натъпчат натовските ракети в Украйна, но ще видим дали Путин е ОК с това. Май не чак толкова. Голям държавник се доказа, че е Путин. Не е като нашите дупедавци.



Тема Re: Американови [re: pesho.konia]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано18.04.14 22:46



Гледах го отдавна даже беше сред номинираните филми за Оскар сред документалните филми.

Америка не е Шамбала, но за сега е най-добрата страна за хора с моята професия и виждания за живота.

Не знам Путин какъв държавник е ама за руските силоваци едва ли ще има руски документален филм показваш техните изцепки по горещите за Русия точки и конфликти...



Too Big to Fail...

Тема Т.е.нови [re: Biohaz]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.04.14 23:17



за Банаджии? Вай!
Сега отде да ви търся четворен негърски вибратор пък на вас... закво му беше на Коня да се връща?





Тема Re: Американови [re: pesho.konia]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 00:31



Zdravej Pesho, radvam se da te vidq otnovo.
A inache da, Putin e perfekten politik, vinagi se pokazva kato zashtitnik na slabite, vinagi zashtitava "pravdata", govori na naroda si s mnogo strast i te mu vqrvat i go obichat. Obama v sravnenie s nego e prosto shega. Nikvi natovski raketi nqma da stignat do Ukrajna. Ako se naloji she q atakuva i shte q razrushi za malko po-malko ot 24 chasa. Toq chovek ima mnogo silen harakter.
A za izvrashteniqta v Afganistan i Irak vsichki znaqt. Iznasilvachi, alkoholici , drogari i psihopati, izbivat se s friendly fire i pisle gi pravqt geroi.
Rusnacite ot druga strana sa mnogo golemi jivotni. Gledal sym dokumentalni filmi za Chechnq. Edin miusulmanin go vyrzaha mejdu dva tanka i posle dadoha pylna gaz. Nema da ti kazvam kva gledka e. Ili pyk kato hvyrliha nqkva granata s nisko nalqgane v edna kyshta natypkana s chechenci. Samo kisti, mozyci i cherva po stenite. Nishto jivo ne beshe ostanalo.

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Американови [re: Biohaz]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано19.04.14 04:34



Виждания за живота??? Да избиваме всичко и всички и да се възползваме? Америка има страхотна история - първо се избиват всички индианци, после всички бизони, всички бобри, и поред на номерата, после се докарват негри-роби, размазват се от бой и принудително бачкат. И така си продължават нещата. Абе супер популация си имаме тук и имаме много свежо виждане за живота - целия свят трябва да ни се подчинява без болшенството от хората в Америка даже да са чували за държавите, които се превземат, да не говорим дали могат да ги намерят на карта. И аз споделям същите идеали.



Тема Re: Америка [re: pesho.konia]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано19.04.14 06:24



Батка това се вика да хапеш ръката която те храни.
Ако вярваш на тия дивотии който си написал по-горе защо още седиш в Америка (и защо изобщо си дошъл тук in first place)?

Тва не е мъжка позиция батенце, дали са ти първо виза, после ЗК и Ам. гражданство, пущили са ти и имотец да си купиш и сега изведнъш си решил че били лоши и полицейски. Малко ала Ед. Снолдън ми звучиш....



Too Big to Fail...

Тема Re: Америка [re: pesho.konia]  
Автор King. (инвеститор)
Публикувано19.04.14 23:14



Пешо, живо здраво братле !!
Надявам се да си добре, скоро не сме се засичали..



Тема Re: Америка [re: Biohaz]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.04.14 02:07



Не разбирам твоя довод - натурализираните американци не трябва да имат правото да критикуват американското правителство? Както и да е. Ин дъ фърст плейс - бях на току що навършени 18, т.е. преди 15 години, и ми връчиха билета - стипендиант. Това е. Аз откъде да знам, че е полицейска държава, че правителството има амбиции за световно господство. Бях чел няколко стотин индиански романи наистина като дете и там се споменаваха белите кучета, но да кажем, че не съм имал същия поглед, който имам сега. Сноуден е герой всъщност, но нали сме от различни страни на барикадата - няма да мога да те убедя.



Тема Re: Америка [re: King.]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.04.14 04:15



Живо, здраво, Кинге! Не сме се засичали наистина - много съм зает покрай бебето, работа, не ми остава време за клюки направо и не влизам много тук. Махнах си и окончателно фейсбука, преди колко време беше забравих.

Това лято ще ходиш ли в БГ-то? Как върви инвестирането? Напоследък и аз съм голям инвеститор. Не държа грам кеш. Това да се държат долари ми се струва голяма глупост.



Тема Re: Америка [re: Terminator12]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.04.14 04:23



Здрасти Терминаторе! Как са нещата? Твоята украинка какво мисли за ситуацията или вече не се занимаваш с нея?

Тук в Бостън не изпитваме, чак толкова силни симпатии към чеченците вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.