Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Американови [re: pesho.konia]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано20.04.14 05:58



Uff Pesho,,az si misleh che ne iskash da si govorish s men poveche. Razdelihme se s ukrainkata otdavna. Sega sym free like bird. I se chudq i se maq kvo da si pojelaq. Imam tuka i dvete krajnosti i se chudq koj pyt da hvana, a pyk gadjeto mi vika- ebi nared. E dobre ama tva ebane trqbva da e celenasovheno, nali ti me ucheshe taka. Ti si moq uchitel vsyshtnost. Zapomnil sym edna tvoq misyl:
- Chikite sa naj golemiq vrag na istinskiq ebach.


E sega az ako pochna da eba bezrazborno, kyde shte mu izleze kraq. Pitah q taq, kvo da si izbera, BG ili chafutkata. A tq mi vika - ebi nared i ne me zanimavaj s detski neshta poneje otivam v San Francisko. Edno vreme kvi gadgeta imashe,,a sega samo teroristki. Predpolaga vyprosyt mi kym tebe e BG ili amerikanska chafutka. Koe da izbera egasi?)

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Американови [re: Terminator12]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано20.04.14 06:55



Как да не искам да си говоря с тебе, Терминаторе!? Няма такива работи. Знаеш как е тук в клуба - всеки е кибритлия и пише каквото му падне. no hard feelings както казва тук



Над 30 и особено над 35 години вече не е добре да се ебе безразборно според мен. Кой ебал - ебал.

Не си е работа с американка човек да се захваща за съжителство и сериозна връзка. Това е моето искрено мнение. Аз също по принцип се каних да се ходя в България да си взимам булка, след като ги видях терористките тук - принципите ми винаги са били да не преговарям с такива. Но в БГ има възможности, макар и да не става лесно, веднага или даже от първия път. Знам, защото имам много приятели и познати, които са минали или минават по тоя път. Взимат си готини и по-млади пички и изглеждат свестни момичета - не са като тукашните арогантни кучки.



Тема Re: Американови [re: pesho.konia]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано20.04.14 08:36



Ако правилно съм разбрала, честито за бебето





Тема Re: Американови [re: pesho.konia]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано20.04.14 11:32



Браво, браво Пеше - честито за бебето - с какво се обзаведе - момиченце или момченце?



Ей такива новини да се чуват....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Американови [re: pesho.konia]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано20.04.14 11:41



ПОвечето държави са полицейски - а която не е - със сигурност има сериозни проблеми.


Ти ако си мислиш, че другаде не е полицейско...




Цела еропа е полицейщина - ако искаш вервай! не моеш да мръднеш без да те снимат камери, да те провереват полицай, да те контролират и държат на каишка!


Не насекаде е очевадно - изхитряват се да го правят почти невидимо и по-деликатно - ма контрол си има и то страшен!


А там, дето го нема - орицата са изтормозени точно от обратното явление - мафиотщината - жив пример - бълХария!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Американови [re: pesho.konia]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано20.04.14 13:50



Hristos Voskrese Pesho. Chestito bebe, ako e momche, dano e nadareno kato teb.


Ako e momiche dano da e nejno i krasivo. Ti ne kaza kakvo bebe imash, no da ti e jivo i zdravo, i da pocherpish...
Da, znaeh si, trqbva da si hodq do BG. Tam naistina ima mnogo svestni momiceta. Daje si namerih edna. Malko me e strah ot neq, poneje e super krasavica i samo za moda misli. Dano da e i malko umna, inache mnogo overtime she trqbva da rabotq egasi.

Fuck the Mods!!!

Тема Хахахаханови [re: pesho.konia]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано20.04.14 13:54



Пешо Индианеца :) Ти да не си индиански кон бре хахахаха





Тема Ейнови [re: pesho.konia]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано20.04.14 14:00



хуйо бледи, ти щеше и шеф да ставаш в България - мечтите на емигранта-чекиджия част втора ли ще гледаме ся? Епизод "Булката"





Тема Re: Ей [re: Buduhcko npace]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано20.04.14 14:10



Svinchugo, Pesho e postignal vsichko sam. Ima hubava kyshta, gyzarska kola, jena mu e dosta gotina, dylgokraka, taka pone e kazval, sega i bebe si ima. Ti kvo imash osven karavankata i liubovnicite si Miumiun i Ahmet? Koj e chikidjiqta sega? Syjalqvam te, naistina. Dano da si nametish nqkoj sudanec skoro.



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Америка [re: Biohaz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано20.04.14 14:48



Bio, q da zemesh da se usvestish malko. Ryka deto te hranela? Ti znaesh li che taq ryka e kryvopiec, vampir, processor. Q da hodish da se zapishesh v ekipa na Obama egasi. Vsqka minuta mashibata izsmukva energiqta ti, umstveniq ti potencial, jelaniqta ti, a ti ryja deto te hranela. Ami dobre, ako si nqkoq krava vyrzsna nad qslite sigurno shte si dovolen na rykata deto ti podava liucerna i silaj. Nie s Pesho obache ne iskame da sme kravi. Nie sme svobodni hora i kazvame tova koeto vijdame. Kapish?



Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.