Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема След тия думинови [re: Terminator12]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.04.14 11:20



става ясно че преживяваш на котешка храна...





Тема Мноо дългонови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.04.14 11:22



и мноо невярно, кой шТа чака 1 година с издръжки тебе. Твоя бивш така ли правеше?





Тема Хм,нови [re: zukary]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.04.14 11:22



перлестия повече кефи.



Тема Щомнови [re: zukary]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.04.14 11:26



...

Редактирано от Sheriff Joe на 23.04.14 05:53.



Тема Re: Недей тъй,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.04.14 11:26



Джейми - не съм рекла че искам пръстен - не ми е купил. Тогава бех обезумела за организацията на сватбата.

При нас имаше малка подробност - че баща ми почина броени дни след годежа ни - ний буквално отворихме скайпа да им съобщиме - успяхме да им съобщиме - и няколко дни по-късно майка ми се обади....и там некаде тея детайли беха замазани и станА мазало....


Също тека роклата ми беше скромна, класическа, изчистена и без фръцкавини и рюшчета - проста кройка от естествена коприна в крийми цвят и с бродерии и дантелки по деколтето и ръкавите - онова крийми, каквото можеш да видиш по стари архивни снимки. Имах украшение за коса в сребърен цвят, с малка символична украса от парче тюл и перли.
Обувките бяха от бял сатен - тоя нюанс, дето наричат сребрист. Там фърлих ного усилия да намеря подходящия нюанс - но мисля, че го постигнах - коприната на роклята е деворе и има естествен и много деликатен блясък - който добре се съчетава със сатен и перли.


Ех, спомени ...приятни са....с изключение на момента за баща ми...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Мноо дългонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.04.14 11:30



Екса внася в сметка на детето месечните суми - не се гониме за секо лефче. При навършване на пълнолетието му той ше си реши какво ше праи с паричките.


Екса ного рипаше по въпроса за издръжките - докато не порасна детето и не започна да разбира за какво спориме - и там некаде ного омекна - не вървеше веке да м изнудва и да прави скандали за нищо и да се тръшка. Детето схвана ситуацията - и с точно две прикаски към баща му проблемите приключиха.


Не знам как сте го уредили вие ....само предположих.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Няма разбира се,нови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.04.14 11:34



Абе и аз обичем леко лютичко - ама това е МНОГО ЛЮТО БЕ ХОРА!



Това е огън! това не се яде! а вий казвате да си отхапвам и да ям чушка след чушка ....


Това е все едно да напълниш тава с чорбаджийски люти чушки и да ги предложиш за вечеря....това не е ордьовър, Моника разправя, че това им е била вечерята!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.04.14 11:41



Първия пръстен много прелича на годежния пръстен на Даяна, който после беше подарен на Кейтито.

Втория е класически модел за годежен пръстен също - допускам, че има история свързана с тоя модел също. Допъскам, че затова си дала тея два модела тука - и двата са много известни и много популярни.


Със сигурност не са твои - защото ако са направени от уникати и камъните са истински - тогава първия би струвал няколкостотин хиляди (които ти естествено със сигурност не моеш да си позволиш) а втория най-често се предлага в ценови диапазон до 1000 паунда, зависи от метала и перлата, произхода им и качеството на изработката.


Винаги може да се вложи най-скъпото - и винаги на пазара има имитации и фалшификати. От една снимка можем да фанеме само идеята и модела.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошки [re: Roxan*na]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.04.14 12:39



- всички го знаят и са го виждали по снимки.

Бре, линка не се активира - затова редактирам и променям.


Качествените перли ИЧ не са ефтини....ето ти пример за цена и апиърънс на пръстен с перли. Сега не мога да намеря модела, който ти си показала - но съм сигурна, че има истори тоя модел - смътно си спомням, че когато си търсих сватбените перли, се натъкнах на нещо във връзка с историята на тоя модел пръстен.


Признавам, че е много красив - и предполагам, че ако е изработен качествено и с добри материали - то вероятно е много скъп. Но имитациите са ефтини и достъпни - ДА!










Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 18.04.14 12:41.



Тема Re: Не се полагат [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано18.04.14 17:56



Данъците на имотите майка ми ги плаща.

Аз както казах, пари в Бг не изпращам.

Прасето се опитваше да обясни , че 20 К са му джобните пари и това е наистина много смешно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.