Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: dorka14]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано18.04.14 04:39



Mnogo gotina tema Dorke! Eto dve prastencheta i ot moiata kolekcia. Sinioto e tanzanit v sredata s diamanti po kraia. Drugoto e perlichka ot Havaite. Spored men podariavaneto na godejen prasten e mnogo krasiv i romantichen jest.




Редактирано от zukary на 18.04.14 04:46.



Тема Re: Няма разбира се,нови [re: Monica123]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано18.04.14 04:39



Mnogo vkusno izglejda. Tyrsish li si rabota kato gotvachka? Ne e neobhodimo resume, naeta si:)

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Няма разбира се,нови [re: Monica123]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано18.04.14 04:51



Ehaaa kozunaci?? Siguren sym che tvoite sa po golemi i po vkusni ot na Roxana. Tq razpravq che izglejda kato moqta liubima macka, no ako ne e istina shte i zdera gyza ot boj...


Roxi, taka li izglejdash?


Fuck the Mods!!!

Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: dorka14]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано18.04.14 04:56



interesen prasten, naistina. Az sam razglejgala mnogo po magazinite, no ne sam vijdala tochno takva kojto da e kato engagement and weddnig no v edno. Ne se iadosvaj za otkradnatia prasten, poniakoga sadbata taka pravi che kato otneme neshto, posle go vrashta samo che po-hubavo...





Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано18.04.14 05:04



Mnogo krasivi sa i dvata. Chafutkata vchera se iztrese s edin strahoten prysten i mi go zavrq v nosa. Tva beshe namek - na, malqka, mama i tati mi go kupiha, ti koga shte mi kupish. Ako e s nego utre shte go snimam i shte vi go pokaja.



Fuck the Mods!!!

Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Terminator12]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано18.04.14 05:07



pokaji go nepremenno! Ako si reshil da si seriozen s neia, niama kak shte triabva da se braknesh v djebata i da i kupish i ti





Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: zukary]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано18.04.14 05:14



Da, dusha, nie myjete znaeme za kvo stava vypros. Tq mi izrastna mnogo v ochite naposledyk, no ima oshte da se ponaprqga. Parite sa nishto, zaslujila si e prystena, no iskam da vidq kolko daleche moje da stigne. Ako i kupq neshto namqna da e tolkoca skypo kato namai tati, no shte e unikalno:)

Fuck the Mods!!!


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Terminator12]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано18.04.14 05:34



a taka, ti si gi chatkash neshtata, znam si az.



Тема Re: Няма разбира се,нови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано18.04.14 05:46



malii, s mnogo chuvstvitelni stomasi ste be... Az si hapvam jalapenos za otskok predi margarita on the rocks. Daje tochno takiva obicham, palneni s raztopeno sirence. No az imam trening ot edno vreme de, ot liutite chushki chorbadjiiki na baba mi, eh kakva vkusotia beshe, chudnichko





Тема Re: Не се полагатнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.04.14 11:14



Аз ти вервам, Джейми - сега ше обесна на Моника защо ти вервам.

Моника - Джейми си получава заплатата в евро. Предполагам, че няма доходи в левове в бълХарията и когато се връща, му се налага да обменя левове - особено защото децата му са малолетни и издръжките им натрупани за годината наистина правят сериозна сума. Предполагам, че така плаща издръжките - само предполагам де. Освен това ваканцията е единствения му шанс да си види децата за по-дълго и да ги заведе някъде - което също иска плащане и организация - две деца не са шега работа като разходи.


И това са само родителските му задължения и плащанията по тях. Понеже знам какво ми струва на мене с едно дете - и напълно вярвам на Джейми какво му се случва на него в такива моменти.


Не му знам частните раути - и не си и пъхам носа там - но със сигурност има и други отговорности - вероятно родители, роднини, алабала отговорности също струва пари. Възможно е да има имоти - миналата годинина мойте данъци направиха една кръгличка сума от няколко хилядарки - верно с данък наследство и разни плащания по нотариуси - ма и редовната сума не е малка - сметах я нещо като близо хиляда лева данък сгради и кфо беше там дето се плаща на опщината за чистене и буклук.


Даже 20К си е скромна сума за такива цели - и е много реалистична.


Срамута е, че вий не знаете тея неща - кой ви плаща сметките уе кукони?



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.