Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.04.14 23:38



Ми ти ако това сметаш за фалба ...то какво ли ше е ако извада факти и истини?


Това е полжението, како Моника - полвинката не ми отказва. Искаме се, обичеме се, и се гледаме - и неска па тека - трийтмент при остеопат, гледаме си здравето, яденето, преятелите, ядахме на ресторант, шопинг правихме (в Ситито правихме шопинг и си накупихме тфа-онва ...за който е ходил там...знае...

)


Тфа дето неска саму поарчихме - е близо илядарка в паундове. Твоя мъЩЩ тека ли те гледа?





ПС: остеопат - 150. Обяд с преятели - още толко. Ситито - на шопинг - кръгло 500. Бензин и мастраф - още 100 (накарах го да почисти колата и да зареди напитки и закуски за из път).

Това е кръгло - не съм събирала квитанции знайш да сметам разходи.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.04.14 23:48



А тека.

Ходихме в уйкенда на хайкинг - сметай петрол до Мидландс и обратно - 300 кръгло - требе да провера точната сума, но е нещо от порядъка. Спане по достъпни хотели - тфа е нацьонален парк ше знаеш и не се намират кфи да е хотели - ма пак сложИ нещо като 600 за трима ни за 3 нощи - и това е ефтино за тука - отделно храна, мастраф и подараци за роднините му.

Ако се сета още нещо - ше добава.


Е те тека - 2 илядарки заминале за нема и седмица....



Сега идва Ийстър - затова днеска пазарувахме тека. Подараци, свещи, панделки, надписи, роднини, а кфо ме чека козанаци и друго да оправям къщата.


После ше има релакс - ясно е - ма тека ударно 2 илядарки - извън редовните разходи - твоя мъШШ тека ли те гледа?


А още не съм си поискала пръстенче знайш....за подарак за Ийстър...


За Мадърс дей получих подараци - цветя, чокулати, торта, глезотене, ваучери...още не съм ги похарчила..

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано16.04.14 23:49



Ех, Рокси........направо ми липсваше няколко дена :)))))))



Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.04.14 23:52



Тебе те знайме че се фалиш с ефтини хапки от готово замразено тесто с парченца сирене отгоре, подпечено в майкровълновата....




А - забравих - и с мортгиджите на братичетката си...



Имаш ли още нещо за фалене, Моника? дай го - сега е моменто!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано16.04.14 23:56



Но Ти не ми липсваше Моника - ето там е разликата - аз имах една планина, ноо ветар и ноо рипане из планината (хилз де....) и не ми беше до никого...




Сега се чюфствам като новородено...



ПС: и един локален панаир...локален шопинг, разходки, срещи с много хора....ммм...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано16.04.14 23:56



Рокси,
Няли не очакваш да изпростея толкова, че да си показвам из клубовете какво и как си купувам и по кои морета и планини ходя на почивка:)))))



Абе малко класа няма ли да придобиеш в тази Англия.....

А братчетката за разлика от теб си живее в собсвена къща , която най-вероятно ще изплати успешно, а ко прайш Ти след 10-тина години незнам....



Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.04.14 00:03



Най-вероятно не е еквивалетно на = ше успее да плати.

Междувременно ше живей като куче и ше плаща тройни и петорни цени към днешна дата на договора.

Пък ас ше щтракна с пръсти на сегашния си съпруг и ше ми бъде купено без даси мръдна пръста - а междъвременно ше съм си поживела като маймунче в джунглата с бананчета и плажчета и глезотене...





Иначе - на гърба на текива кату братучетка ти - немам протиф да си града щастието и успеха - който иска да страда - ше си намери страданието. Който иска да е шеслив - точно тфа ше намери!


Който кфото си е поискал - това ти обесних миналата седмица - ма ти не ми поверва...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано17.04.14 00:06



Скъпа Моника...



При полжение, че полвинката беше с мен - по локалните местенца ми се изпонатискаха маса локални джентове...

Не ме мисли ти мене кфо ше праиш ас - моя живот е послан...

Кеф ми къщи, кеф ми диаманти, кеф ми пътешествия - ако не бех вече омъжена, то заклевам се, веке шех да бъда още веднъж - секи мъЖ иска красива и умна жена - не ме мисли мене защо немам мортгиджи!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано17.04.14 00:10



Радвам се за теб Рокси.

Дано дълго да те спохожда това щастие...



Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошкинови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано17.04.14 00:11



Май си поизбързала.



Другия път го вземи малко по-млад и поне с къща и яхта:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.