Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Слабост са тинови [re: Muskat]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.04.14 21:40



щото са за сбабичасани жени





Тема Re: Представи си гинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 22:00



Ej skorbut, vijdash li kyv svinski grip si deeba tvojta mama armenska deeba. Kato se poqvish i vednaga cool mackite izchezvat. Q idi bliji gyza na Roxana sega, deeba i hubavicata nezemna. Zamisli se malko - mojesh da si simpatichen i ostroumen ili dosaden zaqdliv i protiven v jelanieto si da si ostroumen. Kapish? Edin pozdrav ot priqtelie ti manafi Tundjai i Iuldgan. Nali gi pomnish tiq dvamata anadolci. Mnogo sa fovolni ot tebe:



Fuck the Mods!!!

Тема Абенови [re: Terminator12]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.04.14 22:08



я се замисли какво ще стане като идете да се цунете с биоГъза ... един маркуч с два ануса от двата края хахахаха





Тема Re: Абенови [re: Buduhcko npace]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 22:33



Toq typ laf go chuhme veche, iskah prosto da ti kaja, che trqbva da se promensh ako iskash da imash priqteli. Inache Roxana, a neq vqtyr q vee na bql kon. I shte si peete onaq pesen:
-Zashto nqna radost za teeeb i za meeeen...


Mnogo spoluchliv izbor Muskat, naistina imash neveroqten vkus. Komplimenti!!!
I be si igrajte s Modelkata bez men, znaesh li kolko e obezsyrchavashto??
A ti prase, ne bydi tolkova otblyskvasht, pomisli i za drugite. Te syshto imat chuvstva. Bydi pich i moje bi shte te haresat edin den. Mazel Tov Shmegegi...

Fuck the Mods!!!

Тема Мисля ги аз,нови [re: Terminator12]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.04.14 23:06



не бери грижа - ти си оня с любовта към дъската с дупка (и бабушкерите)



Редактирано от Buduhcko npace на 19.04.14 23:07.



Тема Re: Мисля ги аз,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 23:23



Whatever, dyski me kefqt, dyski eba. Prosto uskah da ti kaja da,se zamislish. May naistina sym se obyrnal na gay. Tvoq e vinata kreten takyv, chafutkata vidq vsichkite ti ptostotii. Kvo da i obqsnqvam sega, che si retarded? Golqm typak si, hubuu da znaish. Pak ti kazvam, zamisli se. Zashtoooo nqma radost za teeeb i za meen, zashto tozi svqt za nas e studeeen...Are chao, nemam nervi veche pyk i mi pisba da profiliram nekyv di otchaqn gay. Imam drugi neshta za vyrshene..Edin pozdtav za teb ot manafa Redjep



Fuck the Mods!!!

Редактирано от Terminator12 на 19.04.14 23:31.



Тема Re: Мда,нови [re: Muskat]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 23:24



кафето наистина беше Нова Бразилия....то тогава почти немаше друго кафе на пазара...





ПС: тъкмо направих опит да намеря темата - но не я виждам никъде. Допускам, че систематично трият в архивите и просто трият всичко някога писано от мене.


Направих сърчове, както и минах по страниците - просто я няма, няма и много други мои теми. Не зная обяснението - но темата я няма.


Би трябвало да стои в годините около 2002-2003, да ме поправи Джейми ако греша Беше озаглавена нещо като кой е най-големия размер преверватив, който знаете, че съществува. Абе нещо подобно.









Боже, колко смех падна с тая тема из дира...сметайте колко години....легендарна е....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Ауенови [re: Terminator12]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.04.14 23:24



чафутка сигурно е второто ти "аз", шизофреник такъв


Щом не си се научил да не ми даваш акъл, значи заслужаваш да страдаш - няма какво да те мисля



Тема Re: Мисля ги аз, [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 23:26



Терми, ноо си сладак пич, как помиряваш непомиримото...ше ме накараш да се влубим пич...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Мисля ги аз, [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 23:43



Roxano, kyde i snikata dusha. Tiq siganski nomera ne mi minavat na men. Snimkata na portret togava she govorime.


Vliubila si bila. Give me your picture demon, give me your name...
A sq da si zimash psihopata Jamie i da mi se mahate ot glavata. Az imam mnogo chafutsko mentality,
Vednyj podavam ryka i posle sledva nakaznieto. Mnogo myki vi chajat sega i dvamata. Mazel Tov!!!


Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.