Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Мда,нови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 15:53



Това е опществен факт - Джейми развя пачка презервативи, но за негово и мое съжаление нищо не се случи.


Бехме кОлтурни тогаз - беше рано, немаше я тая мърсотия, още бехме невинни и паднали от небето...

и той и ас....


Нявгаш си мисля, че направихме грешка - а нявгаш си мисля, че точно това трябваше да се случи. Нявгаш си мисля, че госпот си знай раутата - и че кфото има да се случи се случва, а кфото не - не



Фактите са - че Джейми доде, почука, почерпих го с кафе (само кафе, без райбер) и си отиде....нито той, нито ас го заслужавахме...но не му беше времето - бехме ноо пресни и двамата слет развод и ноо наранени...


Той си мислеше, че търса кур голем размер ...ас си мислех, че си търси путка - и двамата сме грешали. Ма имало да се случи.




Джейми каки, дано не ми се сърдиш (ного) ...не съм искала да те нараня....ноо по-късно осъзнах, че първо требе да си оправа мойте прублеми...преди да търса кфито и да било други фръски.... и че госпот ме е пазил...и тебе също...немаше да прокопсаш с жена кату мене Джейми....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Няма разбира се,нови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 15:57



Терми каки.


Който ме е виждал - знае. Снимки не давам. Сожалей - имам пичален опит с изтръгнати насила снимки (снимаха ме без мое разрешение и съгласие) и после ме изнудваха за което. И това е опществен факт и се знае. Ноо хора го знаят и моат да путвърдат.



Даже въф сурат-тефтеря избегвам да слагам лични снимки. Даже в сивито си не слагам. Който иска да ме види - ше намери начин да ме види.


Другото е мастия раута. Саму на очи - друго не се признава при мене.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Мда,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 16:34



Aha, egasi idiliqta, chak se prosylzih....


Znachi si mu butnala, kato gledam kolko si se raznejila po nego

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Няма разбира се,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 16:48



Roxano ne mi se obqsnqvaj. Ako naistina beshe super gotina vednaga shteshe da di dadesh snimkata. Ti obache si karakondjol, tva e cqlata rabota, a i veche nevti se ebe. Govorish za cici, ne znam si kvo...Izbrahte li pametni plochi s dqdoto? Dobre de, toj si misli za grobnici, ama ti za kvo mislish? Vij, nsmeri si nqkoj na tvoite godini i go zarqzvaj toq mizernik. Shte otkara to kym 90 i kat pukne, ti she ri udarila 60-taka. Kvo she pravish sama togaz, s ecna kupchina dylgove?

Fuck the Mods!!!

Редактирано от Terminator12 на 19.04.14 16:51.



Тема Re: Мда,нови [re: Roxan*na]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано19.04.14 16:56



Много трогателно - това за Б.Прасето ли става дума?

Като го гледам с тия хуйовски и гейски неща дето поства нон стоп тук почвам да си си мисля че може би е носил презервативите за с надежда за собствения му гъз евентуално да бъде прошнурован (а не за твойто пуси Рокс)...



Кво да се прави някои хора се самоосъзнават като гейове чак на дърти години след като имат деца, разводи и пр. разочарования.


Освент това пича каза че разнасял много кеш, вероятно работи нещо на площад "Пуерта дел Сол" или подобните му пиаци за хомообич срещу кеш.
За справки относно площад "Пуерта дел Сол" ей тука:

Too Big to Fail...

Редактирано от Biohaz на 19.04.14 17:51.



Тема Абенови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.04.14 18:08



ти и хубаво толкоз си видяла, инак сега мед ще ми носиш хахахаха





Тема Re: Мда,нови [re: Roxan*na]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.04.14 19:45



Куин драма в три части;-)

Първо действие - кафе Нова Бразилия, пачка презервативи и две наранени сърДца.

Второ действие - виртуална сцена в Дир, бг. - пак ще се срещнем след 10 год.
Героинята щастливо омъжена, боготворена, пърха в китайска коприна и благоухания, а той диво квичи и я обвинява, че е предала любовта му, за да хигиенизира един синиър в кралство далечно.

Трето действие - хепи енд. Разтърстващ момент, когато Лейди си подава и другата буза, бърше сополките на нещастника и го гали по квадратната главица.

The rest ist silence






Тема Re: Няма разбира се,нови [re: Terminator12]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.04.14 19:53



Бъг на природата и Божиите дела!
Виж само какви са мераците на хайванчето!


Бе я му направете и на него една виза да го зарадвате. Тук само Мюмюн и Хасан го уважават




Тема Re: Няма разбира се, [re: Monica123]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.04.14 19:59



Ха ха ... я не се връзвай на тези кухавели!
Много добре се е получило, просто се усеща, че обичаш и можеш да готвиш!

При нас е сезонът на аспержите, обожавам ги. Мога да пусна по-късно снимки.

1000лв. е напълно прилична сума за живеене на един пенсионер в Бг.
Роксана щом на това вика лондонски цени, представям си как живее в ЮК






Тема Re: герданчета, пръстенчета, брошки [re: zukary]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано19.04.14 20:04



Чудесни са, Зукари


Издават стил и елегантност!
Перлите и на мен са ми слабост. Ще направя малко снимки, като минат празниците.
Права си, годежният пръстен е незабравима романтика и сладка история, която се разказва на следващите поколения!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.