Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Мда,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 00:30



Упс, че забравих - гледай на Моника колко й е смешно и как се прави, че некфо 700-800 лефчета на имот данаци немали значение....



Но в реалността съм сигурна, че шси скине гъзо да ги спести или обере от некой....


Глей кфи манЖи готви (от замразено тесто хапки и халапеньоси со пласмасово сирене ..) и се сещай за менталитета й.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Ти гонови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 00:33



Тц - Моника, да си имаме уважението - ако обиждаш уважаемия стар познат Джейми, ше си имаш раута с мене




Джейми съм го виждала и то по презерватиф ...






Ооооооо....отивам да се хиля в кьошето - тая история е легендарна в дира - и да бех знаела колко кискане ше падне - шех навремето още да се габаркаме с Джеймито....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Кат ти знам зора,нови [re: Terminator12]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.04.14 01:38



значи Мискет е една дъска с дупка





Тема Такива като тебнови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.04.14 01:41



помнят презерватива - инак няма уважение





Тема Re: Мда,нови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано19.04.14 01:43



От простакеса като теб това е направо комплимент:)



Тема Re: Няма разбира се,нови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 11:36



Терми каки, изглеждам тека, да



Сега и снимки ше ми искаш - еми не давам снимки, но да, изглеждам подобно на снимка...


Има леки детайли, които са различни, но това е естествено - всеки човек е уникален. Но силуета, фигурата и прочие излъчване - да, Терми - подобно изглеждам...


Гледана жена съм - и не съм се оставила да надебелея и да се отпусна. Моем да извадим цици да тръшна у земята повекето 20-годишни. Ако реша да бъда висока класа - и тоя театро моем да го играем. Жена кат'мене нема да прупадне - не бой се - се ше се намери некой (мереклия) да ми подаде ръка....





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 19.04.14 11:37.



Тема Re: Мда,нови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано19.04.14 11:41



Аз от Джейми нищо лошо не съм видела - а сме и колеги - ако искаш да знаеш




ПС: оказа се, че имаме и опщи преятели ... абе свето е малак....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Мда,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 13:36



Roxi, ti vednyj razpravqshe kak Jeimeto pochukal ba vrata ti i razvql pachka prezervativi. Ne kaza kvo e stanalo posle obache - ti pusna li go vytre v teb ili kak?



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Няма разбира се, [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 13:42



Ovco, ne mi se pravi na interesna. Razbira se che shte ti iskam snimka. Nali iskash viza? Trqbva da pokaja na konsula che ne mqzash na orangutan.


Tuk orangotanite sa zabraneni za import. Mnogo mi e liubopitno dali izgledash dori blizo do taq chernokosata macka. Tva mi e standarta po princip.:)

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Няма разбира се, [re: Terminator12]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано19.04.14 14:19



Roxano, mastiio, kyde si gidi ovco viroglava? Na dqdkata na kola li skachash. Davaj snimjata sega, da te vifim kolko si obototna...


P.s. pratih ti belejka, daj. I q tam.

Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.