Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Хапва синови [re: zukary]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.04.14 20:40



Мерси, Зукари!
Подозирам, че дори в пенсионерския клуб е по-забавно, отколкото това драчене и биене по гърдите в клуба.
Сега за косата малко пояснение...
Около Рокфелер център има базар с обичайния туристически кич, произведения, минали покрай арта и разни фъни артикули. Имаше един щанд с перуки на популярни личности от шоу бизнеса и филмови герои от киното. Например на Пинк, зализаните 2 кичура на Донълд Тръмп, пищните букли на Опра Уинфри, расти и разни други.
Аз пробвах една черна като

на Ума Търмън от ф. Криминале. Ах, ох, пред огледалото и в торбата. На другия ден се скиприх с нея и минах в
undurcover
Затова косата изглежда неестествено лъскава. Моята е светлокестенява, през лятото я посветлявам с няколко кичури




Тема Re: Хапва синови [re: Roxan*na]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.04.14 20:48



Сори, мис Марпъл, дедуктивният метод не ти се отдава


Азиатките нямат такава бяла кожа, дребни са, а големината на ръцете подсказва висок ръст.
За косата вече писах
Пускам още малко снимки. Мога и целия албум да ти линкна.



На преден план кота зероу










Тема Re: Хапва синови [re: Terminator12]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.04.14 20:50





И аз се чудех кой ми открадна очилата




Тема Re: В Софиянови [re: Monica123]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.04.14 20:53



1000 лв. са приличен доход за един пенсионер в България.
Съмнявам се Роксана и толкова дали ще има като се пенсионира






Тема Аха,нови [re: Muskat]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано10.04.14 21:14



дай още приказки от 1001 нощ





Тема Re: В Софиянови [re: Muskat]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано10.04.14 21:21



Ще трябва да потърси някой друг дедо....

иначе и е спукана

работата в скъпия Лондон:))))))

Апропо , перуката изглежад много добре.

Аз лично имам приятелка с такава лъскава чена коса ( боядисана )



Тема Re: Аха,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.04.14 21:31



Оставям ги на теб, как шефът ще ти даде неговия копти да джиткаш, може и някое кръгче да прибавиш с Ламборгинито му






Тема Re: В Софиянови [re: Monica123]  
Автор Muskat (оптиМис(т)ка)
Публикувано10.04.14 21:34





Те са перуки само да си направиш весело, защото са изкуствени и спарват. Последно си купих една розова за карнавала и после замина в контейнера.




Тема Re: В Софиянови [re: Muskat]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано10.04.14 21:40



Много добре ги знам, по моловете могат да се намерят и доста сполучливи.

Всяка година за хелоуин ми се появява желанието да съм с перука, но като си предсттавя, че трябва да изкарам цяло парти с нея и се отказвам.........





Тема Аз нямам лицензнови [re: Muskat]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано10.04.14 21:47



че да джиткам коптера - ама за сметка на това шефа ми е пич и от време на време организира возенета за фенове от фирмата


Ламбо няма, има две Тесла... може да му поискам ама не са ми интересни като коли.

ПП: сега разбрах що мязаш на китайско цигане, ебали са те шерпите като си била на поклонение до Тибет




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.