Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Няма прошка,нови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано01.04.14 18:17



Исус да прощава. Аз не съм Исус и няма да си поднеса и другата страна за шамар



Аз не се оплаквам ни от настояще, ни от бъдеще. Че и миналото не ми стяга.
Опитите ти да ме поучаваш леко ме разсмиват, акъл взимам само от успелите - от тези които са постигнали повече от мен Ти ставаш само за подритване.



Тема Re: Ti amoнови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано01.04.14 19:00



Мога да имам, ама не искам.


Гори дрехите и не ми харесва после как ги намачква. Просто не обичам - лично предпочитание.


Ако ги суша нормално, после гладенето е шега и ги отметвам за секунди на парче.


Ако използвам сушилня, после гладенето е мъка - изобщо да разплетеш кълбото от дрехи в сушилнята си е тормоз.


Затова пера и на ниски обороти - заради намачкването. Имам достатъчно место близо до тавана и на ландинга - просто не виждам место за притеснение.


Да - знам защо ти е смешно - преди да дойда да живея в Британцията, и аз не знаех, че има ДЕхюмидифайър...




Оубаче тука си е абстинентно влажно - съвсем си е нормално дори в слънчев ден да си има 97% влага


Представи си какъв конденз е през зимата - и ако простираш пране вътре - НЕВЪЗМОЖНО Е ДА ТИ ИЗСЪХНЕ ПРАНЕТО! НЕВЪЗМОЖЕН Е НОРМАЛЕН ЖИВОТ ПРОСТО!


По-високия левъл комфорт е да си инсталираш климатик - но аз просто не обичем ветрилника на климатика и просто получавам настинки и главоболия от климатици. Не беше тека преди години - но може да съм станала чюфствителна, а може знам ли кфо. А може да ми се обаждат алергиите в мека форма - знам ли.


Затова ДЕхюмидифайъра е компромис и удобство в нашта ситуация


За протокола да се отбележи - чистия влажен въздух по Британцията много помага да си опазиш кожата чиста и мека и свежа. Населението има слава по Фапроса за хубава кожа - по простата пречина, че влагата е насекаде - то просто кожата ти не се изсушава като в пустинята...и остава свежа и хубава до старини ...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Няма прошка,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано01.04.14 19:05



Скъпи нещастни Джейми, тогава ше си носиш теглото и нема да се уплакваш!



наритали са те за пореден път - но ний не сме ти виновни - та спести си аку убичеш - горчивия тон и вресаците и не пуказвай колко си нещастен и огурчен молим те....



Ако ти се ревве - иди се нареви в ъгъла - там недей да пречиш на нормалните хора с нормални занимания.


Ако все пак си промениш мнението - обърни се към Бога, прошката и разбирането - и се вземи в ръце - защото е наказание да се живее околу тебе и аз не се учудвам, че системно те наритват! и аз бих те - защото вресаците ти на ранено животно и наебана коза са нетърпими за нормалните хора ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Ti amoнови [re: Roxan*na]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано01.04.14 19:17



Дрехите и аз ги суша на сушилник отвън.

Що хубави дрехи съсипах в началото с тези сушилни....

Но все пак ги ползвам за чаршафи, хавлии, чорапи:))))))



Тема Re: Недей да се пениш,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано01.04.14 19:34



каква отпуска те е развълнувала пак бе убитак неадекватен? чул той за отпуски в америка и дърдори некви общи приказки като кречетало, деееба ти и вехтия плесенясал чичка сдухан дееба! долу в калта и гумната, гиди ти и мазния гърчав глист в селски нужник!!





Тема Re: Ti amoнови [re: Monica123]  
Автор noTeHHEgaP (пристрастен)
Публикувано01.04.14 19:45



моят коментар към простора с гащи не беше критика, а майтап - то си е донякъде колоритно, да си виси цветно пране в тая малка чаровна уличка. ма да беха турили и един розов сутиен като дизайнерски елемент дееба - да внесе хармонично-еротичен дисбаланс сред синята композиция от кюлоти - по-фенг шуи щеше да дойде...





Тема Re: Ti amoнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано01.04.14 20:01



Ами да ида да си простра моите Виктория Сикретс:)))))



Готионо е...Италиански прованс и спокойсвие.......




Тема Re: Ti amoнови [re: Monica123]  
Автор TopModel (tricky)
Публикувано01.04.14 20:26



Ами да ида да си простра моите Виктория Сикретс:)))))

ми иди...ама пусни и снимка, то иначе все едно не си ги простирала





Тема Re: Ti amoнови [re: TopModel]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано01.04.14 20:47



Споко, ще има място и за твоите:)))))





Тема На работа,нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано01.04.14 21:00



черньо


И не се разболявай, че изгоря и малкото отпуска дето я нямаш ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.