Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Богнови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано31.03.14 00:19



затуй те размотава като парцал насам - натам и се молиш на разни полу-умрели от старост да те приютяват


Изчезваш от клуба - изчезват и коментарите, дори за миниатюрния ти мозък тряя да е ясно



Тема Re: Шт ма дърто,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 00:19



И тебе ли те заболе от болната истина?



ех, тая болна истина....какви чудеса прави с некои болни орица ...орица с болки .....


ПС: мумчета - фанете се у рЪце и сменете балканскио атитюд - саму тфа мое да ви спаси в целивизацията

Иначе ше си рупате балканската диващина и ше се чикиджосвате до гроб - нема нормална жена да ви кацне на кура за да бъде наречена слугиня, свиня, дърта, вещица и прочие!

Пък и ако го вервате - тогава определено сте за ръкави и за диагнози!


ПС: което ви се случва и де - то си е срамута у вода да газите и жадни да сте! от 4 мелиярда жени на планетата - вий да се чикиджосвате - за кфо си говориме просто!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема За разлика от тебенови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано31.03.14 00:24



не обикалям от кур на кур - а съм си баш в цивилизацията и всичко зависи само от мен


Тръгнала оная ми ти овца без умения, без работа, без пари - да ми обяснява какво трябвало да правя. Утре кат ти бие шута и тоя дедик - какво, у Африка ли ще идеш хахахаха



Тема Re: Шт ма дърто,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 00:30



Кфито и деца да ти се водат - не е ясно кой ги е правил, това първо.


После, и да си ги правил ти - това е било на млади години. междувременно си одъртел и курешката ти е окапала - на 45-50 едва ли имаш и 20% от онва, дето си го носил в гащите на 20 г.



Пък и ако си я носил тая тъмно-зелена злоба през това време - та и ташаците ти са фанали мухъл в безебие - то нищо чудно и да не моеш да го дигнеш, камо ли да го изпразниш. Легенди за тебе в леглото от Деерн не чухме.



Давам ти не повече от 10 години още да се зъбиш и да се развеваш по курви - повече заради комплексите ти на плевенски ли беше ловешки ли селенин - но не ти давам реално да свалиш свесна жена - просто това женомразие ше те погуби - и реално точно това те погубва, Джейми.


Осъзнай реалността - само на себе си вредиш, на мене ми е през крачола на прашките.


Аз и на двама ви желая да си намерите жени - но те уверевам, че нема нормална жена да поиска да бъде с мъШ с подобно ...присъствие....





Но от сърце ви желая поне да схванете проблема де...пък може и да се напнете да го решите - у вас си е вината - не става с тоягата, а с моркова....






ПС: аз и на морков не бих се хванала - но да не ви убивам поне надеждите ....


Атитюд на бай ганю, който третира една жена кату магаре = липса на жена по сички възможни начини околу вас. И на магарета също, между другото....



Лудите свършиха ..... а и магаретата не се намират лесно

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: За разлика от тебенови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 00:33



Мда - виждаме какво зависи от теб - пак те е напуснала жена - а тя беше лудо влюбена в началото.


То кой мое да издържи тая отровна омраза и пристъпи на несвестие?


А тя поне те обичаше и харесваше - ноо си зле, щом и една влюбена жена не моеш да задържиш!




Колко жени требе да те напуснат, за да схванеш де е прублема?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Кучкинови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано31.03.14 00:36



не ми трябват:



С такава ни искам да живея, ни да задържам, ни нищо



Тема Виж ся кво,нови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано31.03.14 00:39



това че ти не знаеш кой е бащата на твоето не значи че аз не знам кои са моите


Туй не са ти покрайнините на Младост 4 с аборигените дето ги обитавате.

Ташаците ми не ги мисли ти, има коя да ги мисли. Ако имаше дъщеря, можеше и да я питаш за ташаците ми хахахаха

Айде марш да подмиваш дъртака че трябва да спи, инак може да се спомине приживе и да трябва да се връщаш обратно в крайния квартал в София да те ебат циганите.



Тема Re: Щенови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 00:43



Дорке - още ли искаш да се върнеш в страната и да си намериш бълХарин за втори брак и за деца?


Гледай, диви се и немей!





ПС: каквото и да правиш с мъжо ти - първо не го пускай от лапите си - второ ако случайно го испуснеш - фащай друк хамериканец - с бълХарин ти е спукана раутата!



Нито ше пиеш кафета вкъщи, нито ше дебелееш на воля, нито ше ти гледа детето от хамериканеца, нито тебе ше гледа - по- скоро ше те побийва, ше те фърли да бачкаш и ше ти изпива заплатката, и ше те тармози и нема да мое да го дигне даже да те наебе прилично - глей ги чикиджиите - ма те не моат даже да го дигнат нормално - толко дълго са стояле без жена!



Глей и дивей - и си фани поуката от как'ти Роксана! аре ся цаливай рЪка - щото ако напраиш грешката да не ме послушаш и ше си биеш сама куфалницата у дувара ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Кучкинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 00:50



Жената е имала акъл да се опази - за което даже и аз съм й давала предупреждения. Мойте постове от преди години искаш ли ги? дето я съветвам да си отваре очите?


Е - един ден си ги е отворила - ти кфо искаш - вечно да те идеализира ли? да си влюбен не значи да си сляп.


За разлика от тебе тя не говори лошо за тебе, както ти говориш за нея. И преди я уважавах - а сега знам и защо. А ти си просто един див и тъп селендур - една свесна жена да ти скочи и ти да я загубиш - от глупост и простутия.


Спор не мое да има - Деерн е свесна, а ти не си. Жалко. Изхабил си й времето на жената. Права е била да се оглежда за друг - и вероятно й е отнело време, но се е освестила - браво на нея!


Джейми - не ти желая злото - но ти чувек, имаш реален проблем - носиш ноо омраза и гнусни кхм емоции у себе си. Това пич трови атмосферата около тебе - а жените са като котките - усещат това.


И децата също усещат - особено децата.



Не можеш - РАЗБЕРИ ГО НЯКАКСИ - НЕ МОЖЕШ ДА ЗАДЪРЖИШ ЕДНА ЖЕНА, АКО НЕ СИ СВЕСТЕН С ДЕТЕТО/ДЕЦАТА Й!

Точно затова и бившата ти е избегала - и Деерн избега от тебе също - не става тека пич - просто не става и не може!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Тебнови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано31.03.14 01:06



те виждам как съветваш - макар че е смешно точно ти да даваш акъл дето ти вързаха само пенсионери хахахаха


Такива боклуци които постоянно се оглеждат си имат място- на улицата в и публичния дом. Не у дома ми.

Аз с децата си съм си в добри отношения, недей се напъва долна курво




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.