Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Щенови [re: dorka14]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано30.03.14 21:52



Ami i ti se ebi v gyza togava. Iskam da i kajesh tuk pred vsichki, che ne symti pisal belejki i che ne sym ti se molil za ebane. I po dobre go napravi sega, zashtoto tq e bqsna i be znam kajvo si misli.

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Споко уе,нови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.03.14 21:55



Боли ли, боли ли грозната истина?


Ах, искаш да завиеш от болка - на дърти 40 години да гониш млади мацки и сека вечер да плащаш излизане и прочие мастрафи...и това ако те огрее изопщо...


На дърти години да се мориш да скитосваш немил-недраг - вместо сега жена ти да ти сервира вечерята (както ас направих на мъЖо) и да ти удари една ебня неделна и да те пусне да спиш като кутренце изцеден между топлите завифки със сменени неделни изгладени чаршафки...както моя мъЖ скоро ше се паркира....изкъпан, наебан, нахранен....





Еми - умните мъЖе знаят за коя жена да се оженят и да имат сичко. Другите лапат хуя на съдбата 'а аз съм пича а защо никой не ме обича' и ревЪт...самотни...


ПС: Терми - а на мене НАИСТИНА ми е жал за вас - и НАИСТИНА ми се иска да си намерите жени - но те уверявам, че с тоя атитюд ше си стоите самички чадо....


Сменете си атитюда....това е единствения работещ съвет, който мога отговорно да ви дам


НИКОЯ ...АМА НИКОЯ...АМА НЕМА ТЕКАВА.....свесна жена...нема да ви погледне даже...с подобен атитюд....требе да е мазохистка...требе да е ненормална...требе да е не на себе си...требе да е смазана или ударена от живота некакси....


Нема начин нормална и свесна жена да ви обърне фнимание ...с подобно поведение и мироглед.....требе да иска да скочи в гроба или нещо още по-лошо....



Тая не ставала, оная била грозна, другата била дърта, а последната била кисела и заядлива...и тека до безкрай - а вий сте идеялни? а вий какво предлагате, та искате? а вий сте млади, имате тела на богове, мелионери сте и не сте кисели въшливи пумиярчета от балканите?



Що не се погледнете в огледалото - и тогава елате пак на муабет?



Терми - на колко години си каки? джейми го знайме....


Докога ше кършиш стойки на фустогонец? докога ше размахваш хуй за реклама? това на ниво деЦка градина уе пич

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Споко уе,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано30.03.14 22:04



Ama ifi tam, pogledni boba, che naistina e pregorql. Ne se pritesnqvaj za men. Qd mee na taq naivnata, che ti se vyrza na glupostite. Stara kurva si ti.Znaesh mnogo trikove. Edin den shte te pobedq obache...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Споко уе,нови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано30.03.14 22:07



Я кажи кфо да й напиша на мацката да ти се върже?

Ебах го терми - убаво ебе - гулем му е хуя - убаво носи заплата в къщи - иска деца и ше се ожени за тебе...кфо да й кажа и напиша?

Айде да я сваляме заедно ...



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Споко уе,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано30.03.14 22:16



Kraj, Monica si otide, zaradi teb, chumo takvaz i zaradi onq smotanata, deto si tyrsi jigolo. Mrazq vi i dvete. [placha] [placha]

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Щенови [re: Terminator12]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано30.03.14 22:42



Много ясно, ние така си говорим така с Терминотора,м подхвурляме си шегички
и като ни омръзне си разменяме рецепти за пуйка


Какъв проблема Кой има проблем!



Тема Re: Споко уе,нови [re: Terminator12]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано30.03.14 22:51



Ok bitches, tiraga....


Ne me e zarqzala oshte. Tq me revnuva ot evrejkata, ne ot vas. Obyrkal sym se. Ne mi otgovarqla poneje imala gusto??? Wtf? Gusto? Ok here we go:


Fuck the Mods!!!

Тема Re: Споко уе,нови [re: Terminator12]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано30.03.14 23:02



Ok relax, imala e gosti. Sorry che te narekoh smotanqchka. Vij sega ako iskash da me ebesh pyrvo pitaj neq. Tq e gospodarkata, pyk i ne i se ebe naposledyk.



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Споко уе,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано30.03.14 23:13



Roxi, sorry c6e te narekoh chuma. Pomislih si che Monica me e izostavila zavinagi. Qdosan bqh, kapish?


Inache ela skochi na moqta bylgarska toqga ako iskash.e shte naxapam sys sperma aama takiva,sa bulharite, mrysnici...

Fuck the Mods!!!

Тема Шт ма дърто,нови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано31.03.14 00:04



ти си една обикновена слугиня Интернешънъл


Като вземеш да надигаш глава - и ингилизкия дядка ще те изрита точно както те изрита и българския, и холандския. Не мож се справи и на две магарета сеното да разделиш, затуй все някой трябва да те издържа тебе

ПП: и баш на мен д ами говориш за бременеене дето имам 2 деца е леко смешно, не мислиш ли? Гледай твоя малък кирльо да не разбира че майка му е там в основата на социалната стълбица, сменяща памперси срещу подпис в общината по-добре




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.