Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Не баш,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.03.14 15:31



Мда - саму в твойта фантазия си имаш 25 годишна. гемранките не са улави - некоя циганка от Плевенско мое и да ти се е вързала - уморена от проституция от 9 годишна.



Тъпите и опщите жени умреха със социализма - сега веке никоя не ще да си дава гъза даром за черните очи на Джеймито.


Та колко викаш дося те напуснаха? да слагам ли публична сметка - само публично известните колко са?


А колко неизвестни те натириха по непригодност!



А аз какво описвам, кога описвам масояи бълхарски мъШШШ? какво му се случва цел живот, поради което свето му е криф? а само той е праф?


А ти си пича, саму дето никой не те обича...











Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Всъщностнови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано29.03.14 16:23



c@t е плевенска, така че може да ми се радваш че не съм с нея хахахаха :)
Тъпите жени подмиват 80 годишни дядки, умните се хващат с такива като мене докато е време. Може да приложа сметката например колко са те ебали тебе за паспорт - из Европа... ко шЪ рекнеш?





Тема Re: Щенови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.03.14 16:42



Nda, na baba ti putkata se prehvyrlq ot edna na druga. Edin den ako te pusnat do hamerikata moje i da te naeba i kato se izprazish she izhvyrchish kato raketa ot kura mi, gidi pirustiio nedoebana. Tva ne e toqgata na dqdkata, za bulharie bozdugan govorime. Edna macka ot Belarus znaesh li kak me obikalqshe, kato malko kotence okolo panica goreshto mlqko. Bivsheto i gadje bil bulhar, samo za nego mu govoreshe. Bealaruskite sa duper krasivi jeni, mnogo nejni i jenstveni. Nqmat nishto obshto s ruskinite. Ne i dadoh, poneje majka i mi beshe ptiqtelka, a i tq naj mi beshe po meraklijka i ot dyshterq si. Az ne si padam po mother daugther dance, capish? Ta taka Roxi, i ako kajesh oshte neshto obidno za Ize nqma da ti ptogovorq poveche.

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Щенови [re: Monica123]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.03.14 16:49



Ne sym kazval, che samo tq e krasiva, kazah prosto che e mnogo krasiva. Mislq che imam nejni snimki nqkyde, moje i da vi gi pokaja. Kate, razreshavash li??


A ti ne mi se nerviraj da ne te naplqskam po golemite cici...

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Туйто,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.03.14 16:55



Koj e sam kukumqvke? Tva che ne sym se harizal na bqkoq babichka, ne oznachava che sym sam. Vliuben sym v naj sladkoto momiche na sveta, tq me obicha syshto, dava mi da si razigravam konq, kvo poveche? Prosto mi se ebe kato lud, pone si priznavam. Q idi sq proveri kolko pari ima D'Artanqn v 401K smetkata..



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Не баш,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.03.14 16:59



Pedofil...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Всъщностнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.03.14 16:59



Ah, това наранено его - я попискай още малко - да се чуе колко боли да си самичек, щото никоя не те ще?



Фърли още неколко къча - дай да видим колко люти чушки са ти наврели в гъза...


та пищиш на умрело.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Туйто,нови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано29.03.14 17:02



Терми - твоя си раута сам ли си - не си ли.


Ма недей каки от недоеб да се фърлеш да ебеш куцо и сакато ....






ПС: не ми давай акъл за изата - секи я е чел и ората си имат мнение за нея - на никой не давам наклон на хуя - а си е мое правото да си казвам мнението публично - КАПИШ????

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Туйто,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.03.14 17:19



Roxi simpatichna si mi, no samo oshte edba dumichka da sym chul za Ize i shte si X-rated forever, comprende? Ize moje da e vsqkakva, no az si q obicham. I osven tova e mnogo dolno da govorish za nqkogo v negovo otsystvie. Ako Ize nqkoga se vyrne otnovo, kaji i v ochite kakvoto imash da i kazvash. Do togava shte mylchish, qsen li sym?

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Туйто,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано29.03.14 18:25



Roxi, sorry che bqh grub s teb. Prosto ne mi haresa kak govorish za Ize. Tq shte se vyrne nqkoj den.
Az di te obicham Roxi. Tozi pozdrav e samo za teb...i za men..




Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.