Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Виж ся кво,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 01:14



И да добавя - за въпросната жена нема никво значение дали си бащата на децата й или не си.


Просто жените обожават децата си - тая безусловната майчина любов - и биха воювали дори срещу бащата, ако се държи зле с децата. Па кфо остава, ако не е биологичния им баща.



Настъпиш ли една майка по мазолите, дето й се водат дечица - там некаде пич, си си подписал смъртната присъда.....







ПС: мойта плвинка тека ме свали - с перфектно отношение грижовно и мисловно и фантастично към детето ми!

Пък ас една льольовица - та заобичех дъщерите му - и тека си паснахме, че буквално не щем и да чуем да се разделим!


И трите деца се разбират, виждаме се редовно, пращат се луди подараци, поздравления, абе перфектни отношения!


И това - след фантастично налудничавата история на откачената старозагорска адвокатка, която намрази детето ми и почна да го тормози - и също отношението на маса невменяеми мъШШШе в бълХарията към жени с дете след развод, като мене.


Ас ли нема да разбирам какво й е било на Деерн? милата тя! тя просто е изчакала да го направи цивилизовано и да постави нещата на место - ноо умна жена - признавам й го!

Посегнеш ли на детето на некой - особено на майката - какво мое да очекваш спорет тебе? да ти легнат под краката ли?





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Щенови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано31.03.14 01:19



Аз съм се венчала и ако моят мъж не ме остави, ама да ми заяви, например
така - имам си любовница, много се обичаме, мислим за общо бъдеще заедно,
ще те сменям с нея, запознай се с моя адвокат - нещо такова пред което
няма мърдане, а единствено СЪГЛАСЯВАНЕ, защото де факто в такава
ситуация не бих имала никакъв избор, само тогава бих го оставила,
и то ще е защото той да речем ми се е помолил много горещо и искрено да го оставя...
В противен случай си седя на задника при мъжа ми и си ползвам
силиконовото другарче, че моят не ме е пожелал от юли 2012 г. и скоро ще
направя две години без секс, и добре, че е вибратора ми, иначе ще изтрещя.
Знам какво ме чака в България, така че съм си направила сметката, а мъжа ми
си мисли, че като не ми дава (секс) аз ще си тръгна - няма да стане! Ще си тръгна
само, ако той е много сигурен, че иска да си тръгна, а той май изобщо
не е толкова сигурен на този етап, освен това съзнава че му трябвам, защото
детето е малко и изисква още много грижи, които той сам не би могъл
да свърши както трябва, с една дума - още му трябвам.








Редактирано от dorka14 на 31.03.14 01:32.



Тема Re: Тебнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 01:21



Мда - щото закона тека - и щото са малолетни!



Нека навършат 16 и даже 18 - нема да искат да те погледнат...


Боже, Джейми - срам от децата си немаш ли? не те ли боли за тях? що за сърце и душа имаш? тея малки невинни душици - защо постъпваш тека с хората - не ти ли идва наум, че има последствия и че нещата не могат да бъдат винаги в твоя материална полза или каквато и да е друга полза?


Семейството по правило е едно отчисление - винаги значи харчове, грижи и болки - но това е и единствения начин да се грижиш за любимите си същества и да бъдеш щастлив с тях - защо сте толкова травмирани да го изчислевате като загуба? това е най-отличната житейска инвестиция....



Но как да обесниш това на дръто байганюфско магаре? затова ти обесневам търпеливо - не сте единствените мъШШе на планетата - всички фейсват същите прублеми - вземете се научете на цевилизация и нормалност най-сетне, да ви ебъ у мишоците?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Щенови [re: dorka14]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано31.03.14 01:27



Дорке - не го изпущай мъжа ти - той е умен чувек, заклевам се!



Ето глей кви ги е кършил Джеймито - и се учи! не става с рогите напрет!



ПС: от дръга страна - на твое место бих била нащтрек с умен мъж като мъжа ти - да не се озовеш изпързаляна - ако е тоя тип де. Ма лично аз не мисля, че би изпързалял детето си и майката на детето си.

После мъжете не обичат да се развеждат - той по-скоро ше следва инерцията ...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Кучкинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано31.03.14 01:36



Svinchugo, toq Malincho e egasi dolnoprobnata kurva. S takiva hora ne moje nishto da se napravi, poneje postoqnno razvalqt vsichko, kakvoto i da se opitvash da napravish. Roxana e syshtata kato neq. Vse da ima neshto vyrzano i tq nishto da ne pravi, vse da i davat nagotovo. Roxano q da si ebavash putkata majna, gidi giuvendio selska. Nikoj nqma da te tyrpi teb, ako e pod 70. Nabarala si tam dyrtaka, smuchi mu dyrtite madq i da ne sym chul guk ot teb gidi kurventio propadnala. Ti si sram za BG...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Щенови [re: Roxan*na]  
Автор dorka14 (старо куче)
Публикувано31.03.14 01:38



Чул те Господ, и аз се надявам да следва инерцията





Тема Re: Споко уе,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано31.03.14 01:40



Da, boli, che edna dyrta bulgarska kurva se opitva da zatrie vsichki bylgarski myje. Pojelavam ti nikoga poveche bylgarski kur da ne vidish, gidi urospio prokleta. Samo rijavi topki da te biqt po gyza ili beli.



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Евала,нови [re: dorka14]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано31.03.14 01:45



Aj stiga plaka, Dorke. I kvo tolkova she mi stane ako ti udqrq edin kur. Ne e golqma rabota, samo ne podhojdaj po kurvenski kato Roxana.



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Шт ма дърто,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано31.03.14 01:57



Roxano, kato se chetesh otstrani useshtash li se kolkod dolnoprobno zvuchish? Kato selska kurva. Ti maj si si takava. Na men mi pojelavala da,si hamerq jena. Pfu, egasi ptostata pachanga si, zabyrsala bqkv si 74 dqdka i sq pej syrce. Az sym naj dobrata. Ne syv veche magistralka.Dano Gospod se smili nad kletata ti dusha.



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Виж ся кво,нови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано31.03.14 02:02



Roxi, ti si edna dolnoprobna, typa, selska kyrva. Obidno mu e da ti cheta gnusotiite.



Fuck the Mods!!!


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.