Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имане  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано25.03.14 17:38



Това чели ли сте го ?

[urlhttp://www.syracuse.com/news/index.ssf/2014/03/could_us_government_claim_10_million_in_gold_coins_discovered_in_california_coup.html[/url]





Тема Re: Иманенови [re: Monica123]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано25.03.14 18:00



Готино. На тия може и да им се разминат надеждите да го продават златото в Амазон. Току виж Обамата им гушнал всичките монети. Нали трябва да храни братята?



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Иманенови [re: Monica123]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано25.03.14 22:50



Е то затфа ако докопаш нещо текова - требе да го къткаш и само да щипваш по малко - и никога да не го вадиш целото




Ся кфо - искали целото да кашират - и най-вероятно ше им го земат накуп

За текива цели баща ми казваше - никога не си слагай ейцата в една-единствена кощница

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Иманенови [re: Roxan*na]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано27.03.14 05:01



Roxi, baj golemite typaci sa hamerikancite. Problemyt e che sa alchni i neobrazovani i golemi licemeri.
Zaslujacat si kakvoto im se sluchi...



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Иманенови [re: Terminator12]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано27.03.14 10:49



Кхм...на мене не ми пречат, ако не ми се моткат в краката - но на тебе ти се моткат - та мое би имаш право на мнение и да го развееш публично...




На днешно време е трудно дори да скриеш съкровище - с тея сателити, наблюдения и разни радари и сканиране - просто ного им е теШко на престъпниците...


Колко е било просто навремето - зимаш една пушкалница, трепеш служителите в банката и пълниш торбите....


Лошото е, че в бълХария сичко разровиха, скриха, обраха, бастисаха....тоя гладен и бос нарот ного се изьосми... и ного се краде и руши....а точно на тая територия има ного за пазене и реставриране.


Познавам иманяри в бълХарието - какви неща са ми показвали - ум ше ти зайде! и не смеят да ги извадат и да си потърсат парите - щото това се води престъпление....

Мафията направи тека, че престъпниците са в парламента и в правителството, а невинните орица законно беха обевени за престъпници. Ето това на мене ми се види по-страшно.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.