Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема куриерски услугинови  
Автор Bacилия ()
Публикувано11.02.14 12:09



моля за малко информация
трябва да ми изпратят бебешка количка от Щатите
как е по-бързо и по-евтино - куриер или пощенски услуги
Благодаря предварително



Тема Re: куриерски услугинови [re: Bacилия]  
Автор izz ()
Публикувано11.02.14 12:12



Цената ще е много висока и в двата случая, според мен. Мисля, че излиза по-евтино да се купи от европа.



Тема Re: куриерски услугинови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.02.14 12:44



Същото открих и аз за себе си.


Куриерски услуги или каквато и да е доставка от УК до балХарието - иле обратно - най-ефтините - струват майка си и баща си.


Примерно 20 кила достафка в точно фиксиран обем - най-ефтината достафка която открих беше 80 паунда за 1 седмица.


Кфи съкровища ше слагаш в тея 20 кила, че да платиш 80 паунда отгоре само за достафка - не ми се и мисли. Не е ли по-добре да си ги купиш на место и после да идеш на ресторант и да полееш достафката?



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: куриерски услугинови [re: Bacилия]  
Автор izz ()
Публикувано11.02.14 15:18



Вижте сайта на USPS (

) и сравнете. USPS са пощенските услиги, за които питате, но те включват куриерските EMS (Express mail).

Инче, има опции като FedEx, UPS но мисля, че са по-скъпи.

Може да се свържете и с , които се занимават с поръчки на стоки от Америка, и ги доставят до БГ. Мисля, че с тях може да излезе най-евтино.

Редактирано от izz на 11.02.14 15:19.



Тема Тебнови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано11.02.14 16:31



си те клатят четворно, както винаги. Специално от Ингилизия е най-евтино, само 1 лиричка на килце.

От САЩ обемни неща пътуват като групаж в контейнери. Ако количката е сгъваема - USPS са решението.



Тема Re: Тебнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.02.14 16:55



И де е тая '1 лиричка на килце'?


Да не ми пробуташ световно непозната фирмичка на братучеди, които покрай международни превози зимат и частни? щото и това веке ми се случи



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Теб [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано11.02.14 17:10



Oт Англия наистина има много евтини превози, но от щатите, нот соу мъч.



Тема Re: Тебнови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.02.14 19:16



Де ги тея ефтини превози.


Да те одерат 80 паунда за 20 кила багаж - това ефтино ли му викаш?


На кило се пада по 4 паунда - да, това е цената на пощенска услуга в УК - но защо от балХарието ми искат същото?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Иманови [re: Roxan*na]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано11.02.14 20:28



поне 15ина фирмички, най-старата (и добре изпробвана хахаха) е Габко:



Ама ти си стой да те плющят на 4 лири килото, нали ти си тъпо - квото си беше и в БГто...



Тема Re: Иманови [re: Buduhcko npace]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано11.02.14 20:40



Цената за транспорт на стоки от UK се формира за всеки започнат килограм по 2,20лв. (два лева) в рамките на един курс (независимо от брой пакети в рамките един курс).



и всяка втора седмица може да се транспортира пратка.


Еми кфо да ти каем - цената от 4 паунда ВКЛЮЧВА доставка до адреса посочен от тебе по посочено от тебе време и начин.


Тая пратка не посочва тея неща - допълнително ходиш да се разправеш и да си го транспортираш до адреса.


Начи като се лизнете по фантазии ....





ПС: искам да транспортирам до възрастни хора, които не могат да чекат на крака кога ше дойде следващата пратка през 2 седмици и после да товарят багажа със собствените си ръце.


Искам пратката да бъде доставена до вратата, после хора да свършат ЦЯЛАТА друга работа - и тогава да си тръгнат.


Това май балХарието не моат да го разберат - че има възрастни ора, дечица, жени, болни орица, и прочие социялни групи безпомощни.




И тема писАх в клупчето на Програмистите....и се скинАх да питам...и нета претърсих....




Явно в балХарието да си безпомощен значи че си тотално зарезан и че за тебе услуги не се предвиждат....какво ли се жаля....то се знае че е тека....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.