Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Aliensнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано17.02.14 00:32



Ami majnata mu, ti naqsno li si che povecheto rabai sa homos and pefofiles?

Fuck the Mods!!!


Тема Re: Aliensнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано17.02.14 00:33



Усещането от магия не е като да си се раболял, то е психическо усещане, че ти е зле,не като от болест. Аз съм се занимавала доста години с рани неща като рейки и т.н и имам опит с такива неща и го разпознах. Мисля, че всеки би могъл да го разпознае, ако си вярва на вътрешното усещане.



Тема Re: Aliensнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано17.02.14 00:34



не знаех



Тема Re: Aliensнови [re: Terminator12]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано17.02.14 00:36



Имам инстинкт наистина, много бързо усещам какъв човек стои пред мен, особено ако им погледна очите. За съжаление онлайн го няма този елемент и е по-трудно да се усети душата на човек. може би ще е готино да си пуснем снимки на очите...





Тема Re: Aliensнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано17.02.14 00:38



Iza magiosnica? Veche znam zashto te obicham - omagiosala si me, hihihi...Nametih te Hermione....I am just Harry....



Fuck the Mods!!!

Тема Re: Aliensнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано17.02.14 00:42



По тоя повод се сетих за един виц:

Шоп се оженил за македонка. На първия ден след сватбата и казал:

-слушай сега жено, аз съм ербап човек-шоп, и ако се ядосам става лошо, затова да ти кажа: първо аз съм всяка вечер в кръчмата до полунощ. Втпро--като ме видиш да се прибирам от кръчмата и ако капата ми е наклонена напред, значи съм в лошо настроение и затова ше мълчиш и най-добре се крий някъде. Ако капата ми е назад, значи съм в добро настоение и всичко е наред, можеш да дойдеш при мене.

На което македонката отговорила:

-слушай сега аз да ти кажа, аз съм македонка, за това имай предвид две неща. Като стане 10 часа я се йебем. Има те, нема те-я се йебем. И второ-като се прибираш-гледай да ме видиш на прага, ако съм с ръце на кръста, внимавай на къде ти е наклонена капата.



И ти така със зелените очи...Глей жена си дали са и ръцете на кръста и колко е часа, пя другото, зарежи.



Тема Re: Aliensнови [re: izz]  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано17.02.14 00:43



Da, na lelq mi zenicite stavat vertikalni kato na kotka. Tq e reptile....


Za moite ne sym siguren, poneje ne se gledam v ogledalo kogato sym qdosan. Ti kvo mislish po vyprosa.....?

Fuck the Mods!!!

Тема Re: Aliensнови [re: izz]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано17.02.14 00:44



Мисля че разбирам какво ми описваш. Случвало ми се е като бях тинейджърка - улових веднъж една възрастна жена, позната на майка ми, да ме гледа много лошо и настойчиво и ми стана супер гадно. Почувствах много силно желания да се смаля до нищо и да изчезна, за да се спася от погледа и. После доста време ми беше гадно, казах и на майка ми и усетих че и стана много неприятно, после даже съжалявах че съм и казала.



Тема Re: Aliensнови [re: Terminator12]  
Автор izz ()
Публикувано17.02.14 00:47



Аз не съм Хърмаяни.

Мисля, че на един тест кой герой от ХП сте, излязох Луна Лъвгуд и после Снейп.



Тема Re: Aliensнови [re: zukary]  
Автор izz ()
Публикувано17.02.14 00:49



Да, точно за това става дума. Запомни го това усещане, ако го усетиш пак да знаеш, че някой нещо прави, било то зъзнателно или не. Попитай кой е, и ще разберш веднага- ще ти изникне един човек в ума и това ще е той. Казваш много категорично да му се върне всичко, каквото ти е пратил и точка. Ако случайно грешиш, и нищо не ти е пратил, няма проблем, няма нищо лошо да му се случи.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.