Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: a na spanish:нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано10.02.14 16:22



Ми същото е и с мен - и на мене нищо не ми се налага да правя с идеотки кату тебе - просто си пиша - а който иска - чете. А който не иска - не чете




Щом за тебе това е достатачно - да оставиш орицата да решават кой да чете и кой не - тогава по кфа пречина за мене това да е недостатачно? знаиш - еквивалентно е



Ти си тая дето разнасе по де що има клупове - ваксини и кемтрейли и откачеш регулярно на двете теми. Другото са па твойте ментални бози и свободни съчинения на тема световни конспиралници и кой сега ми сра в гащите.






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: a na spanish:нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано10.02.14 16:37



Трудно изкарваш цял ден без да си наругана и напопържана.



Затова съм убедена, че си бита милиони пъти в живота си. В твоето съзнание отношенията са садо-мазо, и ти си винаги в мазо страната.



Тема Re: a na spanish:нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано10.02.14 16:55



Нема да стане на твойто - разчиташ на едната гола омраза.


Бог не благославя това. Моеш да си сигурна, че ше те хакне по гъза по некое време резултата от сопственото ти поведение - по сопствения ти морален кодекс.


Дет'са вика - кфото повикало -текова се обадило. Ма да не чуя ревове после?


ПС: де що има клупче ВИП-нато - там постоянното присъствие се задушава ф сопствен сос ...и самото то бега!




Колко примери да дам? за да схванеш, че да провокираш нова клубна атака - и ше постигнеш същия резултат?


Ас откога обесневам, че си от модераторското присъствие, и че си подлога на допре известни никове тука?


Закога изо - да се биеме? не изеде ли веке достатачно шамари и ритници?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: a na spanish:нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано10.02.14 16:57



Та ко праиш казваш по фапроса с ваксините в балХарието?


Тука си ноо грамогласна - я кажи кфо праиш в реалността?



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: a na spanish:нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано10.02.14 17:08



Имам новини за тебе: Ще ти се наложи да си намериш друг да ти удовлетрворява мазохистичните тенденции.





Тема Re: a na spanish:нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано10.02.14 17:54



Не разбрахме - освен че редовно истерясваш по дирските клупчета относно ваксини - какво друго правиш в реалността по фапроса?


Колко пъти требе да те пита чувек основен чувешки фапрос - не моеш да четеш ли нещо.....не моеш да пишеш ли...и какво не ти е нарет да каеш по чувешки кфо реално праиш в реалността за ваксинирането на малки безпомощно бебчета - освен че тука редовно изтерясваш на тема ваксини?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.