Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Say hello to my japanese bitch....  
Автор Terminator12 (простакь)
Публикувано04.02.14 05:53



She has a lot of temper....




Fuck the Mods!!!

Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: Terminator12]  
Автор Biohaz (Scientist)
Публикувано05.02.14 09:15



Бравус и аз обмислям тази година нов Фтумобил...обаче ще е по-голямо SUV (или трък) за да джиткаме аутдоор по-често с децата..

Нещо такова:





––––––––––––––––––––––––––––––––
Sasquatch!


Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано05.02.14 10:50



Аз съм голям фен на тия!





Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: Biohaz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано05.02.14 14:53



И аз съм им фен, ама нема да си купа - бензина за тех е като да зареждаш по една цистерна секи ден.


На британските цени на бензина - ха мерцим!





Отделно са части и ремонти и застраховки и прочие.


Тука текива коли се копуват ного - щото огромното число семейства имат по 3-4-5-6-7 деца. Ноо ясно че текова семейство иска голяма кола.


Но пък и в Ук кола се сменя на 3 години средно. Тека че това не е вовеки - ше купиме кфото ше купиме в последния момент и ше решаваме в движение. Това ни е третата кола откак съм се нанесла да жиевея тука - и колко оше ше имаме - не смея да гадая.



Никфи планове - плановете пред момента на копуване. Дотогава - сека месечна сметка дава направление за следваща стъпка.



Кат'платиш сметка от 300 паунда на едно зареждане на бензин и два ремонта по 400 паунда за месеца секи - освен че си плащаш застраховките, и други екстри - и там некаде ше разбереш, че живееш за бензина на колата си и за това прегъваш гръп денонощно - а това НЕ Е ЦЕЛТА НА ЖИВОТА НИ!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: Roxan*na]  
Автор zukary (number cruncher)
Публикувано05.02.14 19:55



Шеви Тахо, $250 бензин, $100 толс, $50 застраховка на месец за ходене до работата на един човек. кефи ме че е тежък, огромен и вътре има много пространство. Абе комфортна кола, идеална е за голямо семейство. Дразни ме обаче че като натисна газта отнема сума ти време да отлепи. Харесала съм си сега един бял биймър петица, тази събота ще го тествам.



Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: Biohaz]  
Автор izz ()
Публикувано05.02.14 20:11







Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано05.02.14 20:16



Тука Тойота на 2 години - 3л на 100км.

500 паунда на месец за бензин (само). Ние ного патуваме - сутрин се минаваме през зимата през училището, и още два офиса - е това е зимата де. Отделно пазаруване и уикенди. Общо за месеца (зимен месец) кръгло - е варира де - ама кръгло - 500 паунда. Семейство от трима. Две застраховки за двама шофиори. Отделно карам служебна кола - там разходите ми се изчислеват по друк начин. В летните месеци - твърдо колело, освен ако нема бури, валежи и некфи страшни природни катаклизми.


Немам идея къде го караш с тея символични суми. Ние караме градско - основно. Това гори повеке дори от Сахарските маратони за тръкове.


Колата е вълшебно ефикасна - но за Лондон нищо не е достатъчно добро. Просто ситуацията е ...кхм....трафик бе. Тежък трафик секи божи ден. Секи божи ден ти требе конска доза хумор, пачка пари в джоба и много ранно тръгване, защото никога не знаеш кога ше престигнеш.






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 05.02.14 20:24.



Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: zukary]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано05.02.14 20:23



ти цените на бензина в УК - офецялно.


Теглиш 30 литра - и вадиш от сметката си пейсе и пет паунда. Трийсе литра стигат за 2 дни. Аре нека са 3 дни - щедро, ако си нооооооооо икономичен и цепиш стинката.



Сметай ся - 60 литра на седмица са 90 паунда. Умножавай за месеца. Това е всекидневното каране - ако немаш екстри и други нужди - само до училище, и два офиса и редовните седмични шопинги.





Ваканциите и други перипетии са отделно като цена и разправии.



Това е само бензина за месеца ЗА ЕДНА КОЛА. Всички останали масрафи по колата са ТОТАЛНО ОТДЕЛНО.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxan*na на 05.02.14 20:29.



Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: Roxan*na]  
Автор izz ()
Публикувано05.02.14 20:23



3 на 100, няма такава кола

Даже приуса е 3.9 на 100


минаха около 2 часа без да преувеличаваш и са дойде време....

или...сещам се причина вашата кола да гори по-малко: теглото на мозъка ти е с отрицателна стойност и действа като антигравити на колата и консумацията на гориво се намалява



Тема Re: Say hello to my japanese bitch....нови [re: izz]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано05.02.14 20:26



Е аре ся. Ти не можа неколко часа да намериш за кфо да се зяядеш и аре сега консумация на петрол на 100км.


Добре де - сложи ги 4, сложи ги 5 литра - по-горе казАх, че на градско бензина фърчи та се кине.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.